Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

No name s odličnom zaštitom kamere
 

Prilozi

  • 20230516_223441.jpg
    20230516_223441.jpg
    114.3 KB · Pregleda: 220
^Probaj da slikaš nešto noću sa blicem, a onda skini masku i slikaj opet. Ta maska ograničava lepo rasipanje svetlosti blica i na fotografijama se vidi kao "magla".
 
^Probaj da slikaš nešto noću sa blicem, a onda skini masku i slikaj opet. Ta maska ograničava lepo rasipanje svetlosti blica i na fotografijama se vidi kao "magla".
Shvatam poentu ali licno blic nisam godinama koristio, od kad su uveli night photo, osim nocu kao lampu kad jurim macku po stanu :D
 
Ni ja, ali tad kad mi je zatrebalo da u mraku uslikam neko crevo na autu, fotka izgledala kao da koristim fiksni telefon 😂
 
^ bolje i to nego da krene priča kao u S22. Ukocio, restartovao, nedostupan….
 
Imam neki utisak da baterija na telefonu od 8GB duže drži bateriju nego na ovom od 12GB. Sporije svlači nekako bateriju, a skoro pa identičan setup imam na oba uređaja, ali dva različita operatera.
 
Da li je neko presao na e sim?
Ne, emotivno sam vezan za fizicki sim. To mi je jedno od retkih zadovoljstva, kad kupis nov telefon, pa uzmes iglicu, pa je, s oprostenjem, nabijes u telefon, ubacis karticu.
Ako bih imao eSim, ne bih recimo ni znao da sam presao sa s22u na s23u. 😬
 
Ja sam ga uzeo u toj radnji, 1020 e
 
^Probaj da slikaš nešto noću sa blicem, a onda skini masku i slikaj opet. Ta maska ograničava lepo rasipanje svetlosti blica i na fotografijama se vidi kao "magla".
Probao,ovu su izgleda iskidali kako treba😅svakako privremeno
Razmišljam o UAG ali ove koje mi se sviđaju su malo manje od 100 $ i vidim imaju zaštitno staklo u ponudi za 49,95$
 
Да се упишем узо преко фирме 23Ултра 256 (нису имали 512) за 1.100Е, имао сам Хаоми 10Тпро, ово мало што сам чачко супер шљака, био неки упдате од 1.маја око 1000мб секјурити печ, предпостављам да је ту укључен и упдате за камеру.
 
Kakva je vama baterija na običnom s23 ? Ja nisam nešto zadovoljan, isto ili čak manje drži nego na ajfonu 11 pro, koji se koristio 2.5 godine i koji ima bh 83%
 

Prilozi

  • Screenshot_20230518_234827_Device care.jpg
    Screenshot_20230518_234827_Device care.jpg
    66.6 KB · Pregleda: 77
Pitanje za vlasnike ultre, a može i za ostale.

Kad ukljucim wide na max (0.6) i polako krecem da priblizavam telefon/kameru nekoj površini, počinje da mi se pojavljuje sa leve strane neka ljubičasto-roze boja koja ostane i na samoj slici, znaci nije tipa nesto do ekrana.
Mislim da je spec izraženo kad je neka malo tamnija pozadina i mislim, ali nisam siguran (tek bi trebalo da istestiram) da se najlakše desi kad se približi nekom predmetu od tkanine, tipa farmerke, majica i slicno.

Da li je jos neko primetio i da li moze da istestira na svom primerku? Nisam istraživao po netu za sada.

Evo slike gde se bas lepo vidi to, da ga tako nazovem, probijanje svetlosti.

20230518_234543.jpg
 
Pitanje za vlasnike ultre, a može i za ostale.

Kad ukljucim wide na max (0.6) i polako krecem da priblizavam telefon/kameru nekoj površini, počinje da mi se pojavljuje sa leve strane neka ljubičasto-roze boja koja ostane i na samoj slici, znaci nije tipa nesto do ekrana.
Mislim da je spec izraženo kad je neka malo tamnija pozadina i mislim, ali nisam siguran (tek bi trebalo da istestiram) da se najlakše desi kad se približi nekom predmetu od tkanine, tipa farmerke, majica i slicno.

Da li je jos neko primetio i da li moze da istestira na svom primerku? Nisam istraživao po netu za sada.

Evo slike gde se bas lepo vidi to, da ga tako nazovem, probijanje svetlosti.

Pogledajte prilog 390006
Evo i kod mene isto..
 

Prilozi

  • 20230519_004820.jpg
    20230519_004820.jpg
    186.1 KB · Pregleda: 78
Kakva je vama baterija na običnom s23 ? Ja nisam nešto zadovoljan, isto ili čak manje drži nego na ajfonu 11 pro, koji se koristio 2.5 godine i koji ima bh 83%
Oko 4h (eventualni 4.5h) aktivnog ekrana izvlacim, nikada me ne izneveri da ostanem bez baterije izmedju punjenja, ali opet ocekicao sam dosta vise za ovaj cenovni rang.
 
Kakva je vama baterija na običnom s23 ? Ja nisam nešto zadovoljan, isto ili čak manje drži nego na ajfonu 11 pro, koji se koristio 2.5 godine i koji ima bh 83%
Po meni sasvim korektna baterija. Nikad u toku dana ne izneveri obicno sam kuci uvece sa 50% minimum.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230519_013142_Device care.jpg
    Screenshot_20230519_013142_Device care.jpg
    61.2 KB · Pregleda: 98
Nazad
Vrh Dno