Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Restart je rešio problem, ali bez omanjeg srčanog nije moglo da prođe naravno...
 
Видим ја да ће бити и бриковања овде 🧱
 
Беше некад давно кад си могао имати dual boot на телефону :)
 
Iscimamo Saleta i napravi Neat i reseni svi problemi :D
 
Pitanje u vezi FP senzora na S23: da li radi uz neko klasicno staklo ili mora folija? Znam da pre nije radio, morao je whitestone ili folija, da li je na S23 seriji konacno moguce koristiti neko "obicnije" staklo, a da radi FP?
 
Bolje su vidno Gcam.
Samsungova kamera je uplastičila fotku sa cvetom, jer je izbacila senke iz pozadine, pa je sve nekako flat i suviše HDR. To im je sada fora i to se verovatno sada traži.
Znaš kako, fotku uvek možeš da središ u post procesingu, pojačaš malo senke , smanjiš highlights, ili jednostavno klikneš na auto u bilo kom editoru i uglavnom će sam srediti to.
Isto volim malo veći kontrast ALI, dobar HDR kao Samsungov je bitan jer fotku uvek možeš da središ, ali u post procesingu ne možeš da izvučeš detalje iz senke, crnog, tamo gde ih nema, kad zakaže HDR.
 
Pitanje u vezi FP senzora na S23: da li radi uz neko klasicno staklo ili mora folija? Znam da pre nije radio, morao je whitestone ili folija, da li je na S23 seriji konacno moguce koristiti neko "obicnije" staklo, a da radi FP?
Da repliciram sebi: i dalje je isto, whitestone ili folija... Guglao sam, stakla manje-vise i dalje stvaraju problem sa FP senzorom.
 
Meni outfitters folija, ona jeftinija, radi onako...ne baš najbolje, a na više nego duplo jeftinijem telefonu sa optičkim otiskom radi savršeno.Tako da cenim da je bolje da uzmeš staklo
 
Ja narucio spigen zaštitu za ekran, pa cemo videti kako radi, ja se nadam odličnom rezultatu.
 
Obzirom da je mene izaslo oko 7000 i da sam ga cekao skoro mesec dana, mislim da je ovo solidna cifra za odmah.
p.s. nisam se jos usudio da krenem sa montazom, mozda ce i moje da zavrsi na oglasima :D
 
Ауууу брате, 8000 😂😂😂😂 е свака му част
 
Obzirom da je mene izaslo oko 7000 i da sam ga cekao skoro mesec dana, mislim da je ovo solidna cifra za odmah.
p.s. nisam se jos usudio da krenem sa montazom, mozda ce i moje da zavrsi na oglasima :D
Ja zalepio. Prvo uništio (spustio 2 mm niže, bilo mi ružno) drugo savršeno leglo. Paniku ne mogu opisati kod lepljenja prvog, drugo opušteno.
 
Ako pažljivo skidaš, ne pukne. Može se iskoristiti opet. Dobiješ u dual pakovanju tri lepka ako se ne varam, samo jagodicom sastružeš lepak koji je ostao na staklu, obrišeš lepo i udri opet!
 
Meni outfitters folija, ona jeftinija, radi onako...ne baš najbolje, a na više nego duplo jeftinijem telefonu sa optičkim otiskom radi savršeno.Tako da cenim da je bolje da uzmeš staklo
Meni ekstra radi otisak sa istom tom folijom, cak i brze nego na s21u sa fabrickom. Na oba sam imao po 3,4 otiska istog palca da bih ubrzao stvar
 
Bezbednosna zakrpa i dalje 1. februar.
Jel ima jos neko da mu nije stiglo azuiranje za mart?

Obican s23 u pitanju
 
Ne diraj ništa. Sa ovim su malo bateriju "skratili" po pitanju SoT-a.
 
Nazad
Vrh Dno