Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Sto se tice baterije i SOT-a, mislim da je ultimativni test koristiti Light mode par dana (u Battery sekciji je), i onda poslati skrinsotove ovde. Navodno 30-40% jaca bat a gubi se 10% na snazi. Ako tu neko izvuce vise od 10h, na kom god modelu, kombinovano, onda je to to.
 
Moram za vikend videti kako se ponaša S23U samo sa 4G. Sada u Box imam nekih 100 GB plus GB iz paketa, tako da moram testirati kakva je baterija na celodnevnom 4G bez WiFi.
Vi sto ste uzeli vec telefon, koje ste punjace kupili? 25 ili 45w?
Mislim da je bolje kupiti 25w razlike su minimalne u brzini punjenja.
 
Upravo izvršio registraciju za sluške Galaxy Buds 2, uredno se pojavio link za registraciju u Samsung membres aplikaciji.
 
Ovo ti je sa onim light mod uključenim? Jesi li primetio možda pad nekih perfomansi?
Taj Light mode uključio i držao do popodne tako do 15h otprilike , nisam primetio nikakav pad performansi / sve to lepo "klizi" na 120hz . onda sam samo ugasio ikonicu i vratio na ono "Standardno" .... Sa posla otišao sa kolegom @Lemaja na kafu = prodiskutovali o večitoj temi "Snapdragon" , .... stigao kući ,odgledali žena i ja "Fauda" 6 i 7 epizodu i sad ajd na forum ...

----------------- 4G samo:
Sad neka malo drugi članovi iznesu utiske o trajanju baterije, opštem utisku o S23 seriji i koliki je zaista "upgrade" sa S21/S22 (Exy)


Screenshot_20230210_231201_Device care.jpg

i da upravo:
 
Poslednja izmena:
Nesto meni nije jasno kod Yettel-a - vidim da postoje 8/256 i 12/512 s23u modeli. Ali kostaju isto?
A ja sam teti rekao 256. Da li da menjam na 512, pogotovo ako je 256 sa 8 gb rama...?
 
Aaaa, ja se nisam udubljivao i mislio sam da je 128 osnovni, pa sam uzeo 256. Sve jasno :)
 
I ja sam postavio registraciju za sluske iako nisam bio prijavljen za predstavljanje telefona pa kako bude.
 
Ko nije pročitao,evo šta su mi rekli,kao odgovor za registraciju za sluške. Mada treba svako da pokuša i ko se nije prijavio za live event
 

Prilozi

  • Screenshot_20230206-122736_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20230206-122736_Kiwi Browser.jpg
    102.3 KB · Pregleda: 119
@Predrag_ Snap je za sve zasluzan. Sad vidis kako je kolegama koji su uvek snap imali i bili prezadovoljni, za razliku od druge polovine sa exy.
Nego, sledece nedelje idem da uzmem 14p ili 14pm, zavisi kolika je cigla pm, posto jednu vec imam. Zanima me da li je neko presao sa 14p ili 14pm na s23u i koje su razlike i sta mu je bolje. Kamera, baterija i brzina su mi najbitniji. Danas sam probao s23u i ne znam, kad sam ga koristio, bilo je kao da koristim moj tel, ali sam ga vratio na fabricko i radi tako dobro, ostalo je sve isto. Mozda i zato sto je softver bukvalno 99.9 % isti.
 
Da li je nekome prilikom porucivanju u yettelu online stojala stavka o avansu? Ja ne mogu da porucim dok ne platim 60.000 odmah.
Meni isto stajala stavka avansa nepunih 39.000.. Istekao mi ugovor. Možda kad mi javi da odem po tel. i obnovim ugovor na licu mesta bude druga priča.. videćemo..
Vi sto ste uzeli vec telefon, koje ste punjace kupili? 25 ili 45w?
Realno 25w samsung original je bolje uzeti. Em jeftiniji em razlika u odnosu na 45w je bukvalno 12 min od 0 do 100%. I naravno 25w štedi bateriju da duže traje ak planiraš da S23U vozaš par godina.
 
Nesto meni nije jasno kod Yettel-a - vidim da postoje 8/256 i 12/512 s23u modeli. Ali kostaju isto?
A ja sam teti rekao 256. Da li da menjam na 512, pogotovo ako je 256 sa 8 gb rama...?
Primetio sam isto. Možda ime je bag neki na sajtu.. Ići ću sutra do poslovnice da proverim šta se dešava.. Pošto stoji ista cena i za 8/256 i za 12/512.. 194.000 uz total 40
 
Sto se tice baterije i SOT-a, mislim da je ultimativni test koristiti Light mode par dana (u Battery sekciji je), i onda poslati skrinsotove ovde. Navodno 30-40% jaca bat a gubi se 10% na snazi.
Ne dobije se toliko. Meni je na Fold4 uključen od kako ga imam i možda je baterija bolja za 10%, ali je i ovo opet u okviru onih testnih vrednosti za autonomiju baterije.
 
I ja pokusavam ali mi trazi garantni list koji nisam dobio uz telefon imam samo ugovor. Sta treba poslati da bi registracija bila uspesna?
Ja sam poslao scan ugovora, pregled paketa i onu rekalmacionu izjavu koju sam dobio u paketu i slikanu kutiju od telefona.
 
@Predrag_ Snap je za sve zasluzan. Sad vidis kako je kolegama koji su uvek snap imali i bili prezadovoljni, za razliku od druge polovine sa exy.
Nego, sledece nedelje idem da uzmem 14p ili 14pm, zavisi kolika je cigla pm, posto jednu vec imam. Zanima me da li je neko presao sa 14p ili 14pm na s23u i koje su razlike i sta mu je bolje. Kamera, baterija i brzina su mi najbitniji. Danas sam probao s23u i ne znam, kad sam ga koristio, bilo je kao da koristim moj tel, ali sam ga vratio na fabricko i radi tako dobro, ostalo je sve isto. Mozda i zato sto je softver bukvalno 99.9 % isti.
Budi godinu dve na iOS-u, kasnije ces lako prodati i dodati 200-300e za S25u ako bas budes hteo da se vratis (citaj neces se vratiti) :)
 
@Predrag_ Snap je za sve zasluzan. Sad vidis kako je kolegama koji su uvek snap imali i bili prezadovoljni, za razliku od druge polovine sa exy.
Nego, sledece nedelje idem da uzmem 14p ili 14pm, zavisi kolika je cigla pm, posto jednu vec imam. Zanima me da li je neko presao sa 14p ili 14pm na s23u i koje su razlike i sta mu je bolje. Kamera, baterija i brzina su mi najbitniji. Danas sam probao s23u i ne znam, kad sam ga koristio, bilo je kao da koristim moj tel, ali sam ga vratio na fabricko i radi tako dobro, ostalo je sve isto. Mozda i zato sto je softver bukvalno 99.9 % isti.
Ako menjas zbog toga sto je softver isti, predji na iphone, jer tamo je softver svakako drugaciji. Takodje mnoge stvari koje ti se ne budu svidele tesko da ces moci da promenis, jer ios je takav kakav jeste i Apple smatra da je bas takav savrsen… ja sam presao sa samsunga s21 na ip13 pro, i nista od onog ludila od kvaliteta koje se ovde spominje ja nisam video. Za novac koji kosta iphone nudi poprilicna ogranicenja, koja ako si spreman da prihvatis bice ti super. Daleko od toga da ne valja, ali svakako treba da se naviknes. Sto rece kolega iznad, svakako drzi bolje cenu pa i ako se pokajes mozes da ga solidno prodas i vratis se na samsung/android.
 
A vrv moze i malo laptop da napuni ako je tip c :)
 
Upravo javiše da je stigla pošiljka u pošti od mts a ja na poslu a ne moze žena da podigne umesto mene jer ima da se potpisuje.. ne znam samo da li je i uredjaj poslat sa papirima.. ko će čekati ponedeljak 😁😁
 
Meni isto stajala stavka avansa nepunih 39.000.. Istekao mi ugovor. Možda kad mi javi da odem po tel. i obnovim ugovor na licu mesta bude druga priča.. videćemo..

Realno 25w samsung original je bolje uzeti. Em jeftiniji em razlika u odnosu na 45w je bukvalno 12 min od 0 do 100%. I naravno 25w štedi bateriju da duže traje ak planiraš da S23U vozaš par godina.

U Yettelu može da se naruči u grafitnoj boji koje ne postoji na drugim mestima? Pri tome nije razlika u opisu crne boje, već su postavili slike telefona u sivoj, tj. grafitnoj boji...

Imam 25w koji je stigao sa A71, to je OK opcija za punjenje S23 Ultre?

Da li može negde danas da se kupi telefon odmah, bez poručivanja?
 
Nazad
Vrh Dno