Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Koji adapter preporučujete da se uzme za s23u? Da li klasican 25w samsungov ili?
model EP-T4510 od 45W
5000 mAh (s22 ultra & s23 ultra) puni za sat vremena.

Postoji i stariji model od 45W pa obrati pažnju...
The main difference on the outside is the smaller size of the upcoming EP-T4510 compared to the current EP-TA845X. The included cable is 1.8 meters long, which is longer than the current 1-meter cable.
 
Ne znam, meni su na svakom Samsungu znale da secnu animacije. Ništa to nije strasno ali dešava se. To samo kad se koristi One UI. Na Nova launcher toga gotovo da i nema. Ali je koristim One UI.
Uf, taj micro stutter, dođe mi da polomim telefon kad zatvaram aplikaciju ili hoću da vidim listu aplikacija i tad kad mi secne, mali fali da završi u zidu.
Ali to je bukvalno jedini "problem" i isto od note 2 pa sve do sada je to prisutno i nikad rešeno.
 
Koji adapter preporučujete da se uzme za s23u? Da li klasican 25w samsungov ili?
Koristim na S22U punjač od 25W koji mi je ostao od S20 Ultra i napuni mi S22 Ultra od 5% do 100% za tačno sat vremena. Mislim da je mizerna razlika u brzini punjenja između Samsungovog 25W i 45W.
 
Ako neko iz Kragujevca vidi da je izlozen telefon ili da ih imaju na stanju za prodaju neka javi :)
 
Xiaomi 65w GaN, ako je do ekonomisanja
 
Da li taj xiaomi podržava samungovu verziju brzog punjenja?
Koliko vidim na listi "podržanih telefona" nema samsunga...
 
S23U autonomija je značajnog bolja od S22U, u istim scenarijima ostaje oko 20% (+-2%) više baterije na kraju dana, upoređujući potpuno novi S22U, ne star godinu dana.
To će reći da novi S23U potencijalno ugrožava najbolju flagship autonomiju na iPhone 14 Pro Max.
Kao što sam već pisao, signal i hlađenje sjajni.

Što se kamere tiče, unapređenja su manja nego što se očekivalo, ali čeka se veći update krajem februara...

Ovo su info iz prve ruke, ja još nemam uređaj, ali izvori su isti kao prethodnih puta u slučaju S22U i dojava za S23U.
 
Gledao sam recenzije i za obicnog i manje zahtevnijeg korisnika nije neophodno da se kupuje S23 Ultra osim ako ima npr S22 Ultra exynos verziju jer je baterija navodno malo bolja na S23.

Poz
 
Da li taj xiaomi podržava samungovu verziju brzog punjenja?
Koliko vidim na listi "podržanih telefona" nema samsunga...
Kad se s22u priključi na njega, kaže "super fast charging". Koja je to verzija ne znam a ne želim da kupujem i samsung punjač jer su pilićari sa ovim nedavanjem punjača uz tlf od 1000+ evra.
 
Kad se s22u priključi na njega, kaže "super fast charging". Koja je to verzija ne znam a ne želim da kupujem i samsung punjač jer su pilićari sa ovim nedavanjem punjača uz tlf od 1000+ evra.
Onda je to to.
Sad sam bio do Samsunga, baš su isključivi kad je u pitanju s23u, kažu mora 45w njihov, čak ne ni 25w njihov kao može da naškodi bateriji
Klasično lupanje neupućenih radnika.
 
Nije im dovoljno sto smo jednom kupili, sad hoce ponovo 😅
 
Jel pašu maske sa S22 Ultra modela na S23 Ultra model? Rekao bih da ima razlika zbog male razlike u visini i obodu telefona.
 
Pretpostavio sam i ponadao se da će Spigen da posluži i za S23 Ultra-u, ali avaj. Nema veze, jurićemo novu.
 
To je sve zbog očuvanja životne sredine, ne znate vi :)
 
Što se ljutite ljudi( za punjač)
Kad kupujete njihov telefon od 1000+ evra bez punjača šta vam problem da platite punjač?!
 
Kako mogu da pasu maske kad je neko okacio sliku gde se vidi da je s23u nekako "deblji"?
 
Što se ljutite ljudi( za punjač)
Kad kupujete njihov telefon od 1000+ evra bez punjača šta vam problem da platite punjač?!
Pa zato sto im je to samo ocigledan izgovor da prodaju punjace za ekstra profit
 
Pa izgovor za nestavljanje punjača u pakovanje je ekologija pa ljudi kupuju telefone i gutaju tu priču. Da ne ubace bi kabal opet bi kupovali
 
Što se ljutite ljudi( za punjač)
Kad kupujete njihov telefon od 1000+ evra bez punjača šta vam problem da platite punjač?!
Zato što posedovanje najskupljih modela telefona u ovoj zemlji ,ne znači da si dobro finansijski situiran .Ovde većina uzima na ugovor i posle plaća po 9000 din ,dve godine .Zato je problem dodatni punjač koji košta 30,40e :) .Al dobro ,bitno da imaš skup telefon ,da se vidi :) ..
 
Zato što posedovanje najskupljih modela telefona u ovoj zemlji ,ne znači da si dobro finansijski situiran .Ovde većina uzima na ugovor i posle plaća po 9000 din ,dve godine .Zato je problem dodatni punjač koji košta 30,40e :) .Al dobro ,bitno da imaš skup telefon ,da se vidi :) ..
Pa dobro, to je "pametan" potez.🙂
Kad uđem u temu i vidim euforiju gledam da li se deli za dž pa sam nešto preskočio
 
Nazad
Vrh Dno