Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Pa ovaj lik i onaj njegov pajtos indijac nisu vredni pažnje. Nešto kao bench ekipa kad radi recenzije Samsunga i Motorole samo još 3x gore.
Flosi, TechTablets, tech spurt i ben gledaš ako hoćeš realnu recenziju i poređenje sa drugom modelima.

A sta je konkretno ovde "nerealno" u ovoj recenziji?
 
Shutter lag jeste izuzetno iritantna stvar. Bukvalno vreme mora da stane na 2 sekunde da bi slika bila "kako treba".
Skoro sam nećaku brzu ko zvrk fotkao sa flip4 u kućnim uslovima tokom praznika i jednostavno čak ni burst ne pomaže. Velika mana svih Samsunga i tu mi puno nedostaje Pixel. Dođe mi da uzmem iP samo za fotke🤦‍♂️
 
Prvi utisak je da telefon bolje leži u ruci od prethodnika. Izuzetno je brz i za sada nema onog seckanja koji se povremeno pojavi Samsung telefonima, gestures rade savršeno glatko, usudio bih se reći na nivou iPhone. Stvarni je "smooth". Još uvek se instaliraju aplikacije, a telefon je ladan kao špricer. Za sada sve super.
 
Čekaju se pozivi i ako Bog da non-drop poziva :). Da vas lepo služi kolege :).
 
Prvi utisak je da telefon bolje leži u ruci od prethodnika. Izuzetno je brz i za sada nema onog seckanja koji se povremeno pojavi Samsung telefonima, gestures rade savršeno glatko, usudio bih se reći na nivou iPhone. Stvarni je "smooth". Još uvek se instaliraju aplikacije, a telefon je ladan kao špricer. Za sada sve super.
Ja ne znam kakvo vi seckanje imate na telefonima?!...evo moj 21 će sad 2000h od kako je resetovan poslednji put i ništa ni da štucne
 
Meni bukvalno posle 400h rada krene da usporava animacije i secka. Kao na ranijim S modelima što je postojao taj problem. Ali do tad radi bukvalno savršeno bez ikakvog laga i seckanja. Posle padne restart i opet sve savršeno radi narednih 400-500h. A butovanje da ne pričam koliko traje, nikad duže nisam čekao da se ponovo pokrene. 😬
Nisu za džabe ubacili opciju automatskog restarta i preporučuju da se radi s vremena na vreme. 🤣🤣🤣
 

Prilozi

  • Screenshot_20230203_204614_Settings.jpg
    Screenshot_20230203_204614_Settings.jpg
    95.8 KB · Pregleda: 84
Ja ne znam kakvo vi seckanje imate na telefonima?!...evo moj 21 će sad 2000h od kako je resetovan poslednji put i ništa ni da štucne
Ne znam, meni su na svakom Samsungu znale da secnu animacije. Ništa to nije strasno ali dešava se. To samo kad se koristi One UI. Na Nova launcher toga gotovo da i nema. Ali je koristim One UI.
 
@Predrag_

Ako si ti uzeo zeleni onda je to bio jedini koji su imali, jer sam otisao malopre tamo i rekli da su prodali jedini :)
Sad vidim da su azurirali i na sajtu da nemaju vise uopste zeleni na prodaju ni online.

Ili su bas male kolicine dobili ili se sve prodalo.
 
Zeleni sam uzeo :) Dobili su po par komada, kao i uvek. Ali oni ih barem imaju, kod druga dva operatera još ih nema nigde.
 
Malo sam pogledao u yetelu danas. Zelena na plus modelu izgleda odlicno. Tamna izmedju zelene, sive i crne
 
Vi birate boje u Beogradu dok u Kragujevcu u tržnom centru nema ih ni izloženih (sva tri operatera, gigatron, tehnomedia)...
 
Meni se bas svidja zelena S23 seriji.
Neko napisa da je sierra blue jedna od najlepših boja koja je skoro izasla. Mada meni se svidja la i ona zelena na iPhone 11 pro seriji (midnight green ciini mi se).
 
Devojka je na Flip 4 skinula camera assistance modul sa samsungovog goodlock-a, tu ima opcija za fast shutter.

Ne primeti se da je lošija fotka uopšte kad slika ćerkicu od sestre npr, a okida momentalno.
 
Meni se bas svidja zelena S23 seriji.
Neko napisa da je sierra blue jedna od najlepših boja koja je skoro izasla. Mada meni se svidja la i ona zelena na iPhone 11 pro seriji (midnight green ciini mi se).
Otprilike tako meni izgleda ova zelena na samsungu
 
Devojka je na Flip 4 skinula camera assistance modul sa samsungovog goodlock-a, tu ima opcija za fast shutter.

Ne primeti se da je lošija fotka uopšte kad slika ćerkicu od sestre npr, a okida momentalno.
Na s21u camera asistent ne radi od update-a na One Ui 5.0 inače je radilo baš kao što kažeš, s tim što je fotka slabijeg kvaliteta.
 
Nazad
Vrh Dno