Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Haha daj ne troluj ljude 🤣
 
Isla sam danas do Usca da pogledam telefone. Boje mi se uopste ne svidjaju, al to je jos najmanje bitno. U Samsung radnji izlozen je Ultra u zelenoj boji, bezveze neka boja, plus model je u lavanda boji i obican u bež. Najlepsi je u bež boji. Kamere sam poredila plus i ultru, glavna nije toliko razlika, ali je selfi losija na plus modelu. Svetliji je ten, nekako ispranije boje, nemaju taj neki intenzitet, kontrast, sta vec. Ostalo sve super, fluidnost, itd. Vec sam se bila odlucila da kupim Plus model, ali me mnogi savetuju da uzmem Iphone 14 pro. Nisam pametna sta da radim. Samsung koristim godinama unazad, ne znam da li bih se mogla navici na ios.
 
S23 ultra je Novak djokovic a 23 i 23+ su mu nebitni burazeri Marko i Djordje, postoje ali nikoga ne interesuju.

Ima li nekih utisaka za kamere na obicnom S23 merkam ga da se transferujem sa S10
Значи по овоме те не интересује Новак, него његова небитна браћа? 😀😂
 
Haha daj ne troluj ljude 🤣
Ne trolujem. Ovogodišnje boje su užas, lavanda mi je najlepša.
Crni telefoni su mi totalno nezanimljivi (nosim bez maske telefon), ali igrom slučaja često završe kod mene.
S22 Ultra je imao prelepe zelenu i bordo, uz 13 Pro sierra blue 3 najlepše boje u zadnjih par godina.
 
@Jelena_1302 ako ostanes pri Samsungu samo Ultra i nista vise ako ti velicina i ergonomija odgovaraju, ja sam posle Samsungovog store-a otisao takodje do iStyle-a i sad sam siguran da ce biti ili S23U ili 14PM iako sam juce vec slao mail za s23+ napamet, posle danasnjeg iskustva ne mogu da zamislim da ga nosim svaki dan, dok Ultru apsolutno mogu. Sto se tice jabuke 14 Pro je dobar pandan ergonomski za s23+ i ostavlja meni licno dosta kvalitetniji utisak samog uredjaja, cak i da ti se ne svidi prodaces ga jako lako....
 
S23 ultra je Novak djokovic a 23 i 23+ su mu nebitni burazeri Marko i Djordje, postoje ali nikoga ne interesuju.

Ima li nekih utisaka za kamere na obicnom S23 merkam ga da se transferujem sa S10
Netačno, No1o nema shutter lag.



 
E da, što se brzine otvaranja kamere i brzine okidanja fotki tiče identični su S22U i S23U. Znači još nisu upeglali to, do S30 serije će sigurno ispeglati.
 
Poručen mizerni skrinšot u zelenoj boji za brata, ja se još razmišljam zbog veličine, jer mi je 13 pro perfekcija po tom pitanju.

Imaju li izloženi primerci u Beo šoping centru, zna li neko slučajno?
istu dilemu imam, uzmi ga ti prvi pa da vidimo
 
@Jelena_1302 ako ostanes pri Samsungu samo Ultra i nista vise ako ti velicina i ergonomija odgovaraju, ja sam posle Samsungovog store-a otisao takodje do iStyle-a i sad sam siguran da ce biti ili S23U ili 14PM iako sam juce vec slao mail za s23+ napamet, posle danasnjeg iskustva ne mogu da zamislim da ga nosim svaki dan, dok Ultru apsolutno mogu. Sto se tice jabuke 14 Pro je dobar pandan ergonomski za s23+ i ostavlja meni licno dosta kvalitetniji utisak samog uredjaja, cak i da ti se ne svidi prodaces ga jako lako....
Ma Ultra mi je veliki, samo zbog toga ga ne bih. Navikla sam da drzim telefon u jednoj ruci, a cak i da ne drzim, nekako je za moju ruku veliki, imam sitne sake 🤣
Sestra ima 13 pro i zadovoljna je, samo je pitanje da li bih se ja mogla navici na Iphone, posle toliko Samsung modela. Kao da gledam da bih se pre ili kasnije vratila na Samsung 😄
 
Svakako će izdržati jedan dan, ali 2 teško. Zavisi i od osvetljenja, i od operatera i prijema signala, načina korišćenja. Mene zanima koliko će da troši recimo na nekom hotspot-u koji generalno isrče bateriju očas posla, ili na stream-u neke muzike, mada tu nikada nisam imao problema da je srkao bateriju kada sam povezivao na neki plavo zubni uređaj.
Kod ovih što su 24/7 na Power saving izvlačiće 3 dana.
Ne sviđa mi se zelena uopšte. Na S22U je bila mnogo lepša. Na S23U je lavanda top, može komotno i muško da kupi, nije drečavo kao na slikama. Meni bi bila prvi pik. 😁
Dbrand i biraj.
SmartSelect_20230203_102845_Gmail.jpg
 
Mogu da napravim skin za pola sata, nije to problem, imam sve potrebno za to. Ali više volim da imam lep telefon odmah, ne da budžim. 😁 Sad igrom slučaja imam buđavi Outfitters pa mi se ne cima da pravim nešto na foru dbrand i lepim.
 
Ici ce s23u 12/512 brze ispod 1000e od S22U. Vec ih ima na KP za oko 1350e.. Sto nije lose.
 
Idem da vidim večeras novi S23U. Mene znima samao ona krem boja, zeleni mi se ne sviđa, lavanda deluje lepo na slikam, videću kakva je uživo ta boja.
 
Pre svega onaj utisak drzanja i lezanja telefona u ruci, ova "obicna" braca deluju nekako 2 klase ispod, s22+ je meni licno savrseno lezao u rukama, s23+ je nekako debeljuskast, sirok, otkud znam.....

Ovo je sve naravno subjektivni utisak da se razumemo, ozbiljno me je ovo bacilo u razmisljanje sad....

Drzanje s22 Ultre i s23 Ultre takodje meni licno nisu za poredjenje, "oseca se" da je s23U nekako ispred, ne umem da objasnim

To zbog ravnijih ivica okolko pa dosle ostrije da ne kliza iz ruku.😀
 
Shutter lag jeste izuzetno iritantna stvar. Bukvalno vreme mora da stane na 2 sekunde da bi slika bila "kako treba".
 
Od celog klipa ti si samo to izdvojio i okačio!? :rolleyes:


Pa ovaj lik i onaj njegov pajtos indijac nisu vredni pažnje. Nešto kao bench ekipa kad radi recenzije Samsunga i Motorole samo još 3x gore.
Flosi, TechTablets, tech spurt i ben gledaš ako hoćeš realnu recenziju i poređenje sa drugom modelima.
 
Preuzet. Juče zbog posla nisam mogao da ga uzmem. Miran sam sada duži vremenski period. U ponedeljak ide otpakivanje kada stigne zaštita
Ја бих то отпаковао још у пословници, каква заштита, какво чекање 🤣
Кад сам узимао ѕ21u, цело јутро сам био ко на иглама док није био поштар... Отишао сам на посао у подне 🤣
 
Nazad
Vrh Dno