Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ako ti je telefon sa exinus procesorom,ja to tebi be mogu poverovati da se tebi uopste ne greje telefon sa exinus procesorom,isprobao sam tank psyhic mobile,neka simulacija tenka

Greje se druze on al ne pregreva i ne prelazi 38-40c,pa s21 ultra sa sd888 mi se vise grejao od njega u istoj igrici ne znam sta je tu tesko da razumes.U drugi note sa sd865+ nisam probao.
 
Greje se druze on al ne pregreva i ne prelazi 38-40c,pa s21 ultra sa sd888 mi se vise grejao od njega u istoj igrici ne znam sta je tu tesko da razumes.U drugi note sa sd865+ nisam probao
iskreno ali ja tebi ne mogu poverovati u tvoj komentar,exinus procesor ne moze biti bolji od snapdragona to svi znaju osim tebe...
 
Brate, ovo je totalno krenulo da gubi na smislu.
Situacija je ta da, kompletno nezavisno od bilo cijih potreba i nacina koriscenja, mozes direktno da uporedjujes s20fe sa s23u. Pre samo 5 godina, takva palela, izmedju takvih modela, koji su tako pozicionirani bi bila kooooompletno nemoguca i apsurdna.
Mogla bi skrivena kamera da se radi gde ljudi nose da trade inuju s22u i ovi im samo vrate s22u u drugoj boji i kutiji s23u i svi srecni i zadovoljni.
Ovde stalno neki potezu pitanje inovacija. Tebra, koje inovacije? Kupujes isti telefon treci put...Kompletno je retardirana situacija i da kosta 800 evra i 1000 i 4000 evra.
Ja iskreno ne razumem cemu ovde ima bilo ko da se raduje? Jesam ja lud, pa ne vidim nesto? Ako bi neko mogao da mi objasni, ozbiljno bivam zbunjen.
Ti si u pravu ako gledas cisto sa racionalne strane, da si prosecan korisnik ovo je zaista bacanje para, ali ovo je tehnoloski forum i veliki broj ljudi je ovde zaljubljenik u tehniku. E sada neko voli audio tehniku i baca pare na to neko televizore....
Ja na primer imam skoro 3 godine mi9t i iskreno i ne pomisljam da ga zamenim, a nije da ne bih voleo nov telefon, ali telefon sa ravnim ekranom bez rupice i ekranu je tesko naci. Ja licno volim da imam svasta od tehnike, od solidnog tv-a, preko dobrih slusalica do android box-a i dreambox-a. A npr moj drug samo bi da menja telefone, njemu nije zao da plati koliko god treba samo da bi odmah imao novi iphone. Imam utisak da od nekog nemira ne moze da spava kada dodje predstavljanje nove serije haaha.
A da su cene telefona vestacki dignute u nebesa stoji, kao i sto stoji nda su inovacije sve manje, tj razlike izmedju serija. Doduse to je trend koji prolazi zbog dobre prodaje.
Apple je pokrenuo taj degerativni trend, ostaki samo prate, onog trenutka kada trziste kaze dosta mozda se nesto promeni.
 
Poređenje sa prethodnikom, ako nije fake:

 
Jos jedan plus 😁
"Predstojeća Samsungova Galaxy S23 serija će biti prva koja će koristiti Gorilla Glass Victus 2 staklo.
Druga verzija pomenutog stakla je dizajnirana tako da "preživi" padove, uključujući veoma grube površine poput betona i to s visine od jednog metra. Takođe, uređaji zaštićeni ovim staklom trebalo bi da prežive pad na asfalt s visine do dva metra."
 
nitro5@, ma da, kako da ne, stvarno su otišli u krajnost sa reklamama.
 
Jos jedan plus 😁
"Predstojeća Samsungova Galaxy S23 serija će biti prva koja će koristiti Gorilla Glass Victus 2 staklo.
Druga verzija pomenutog stakla je dizajnirana tako da "preživi" padove, uključujući veoma grube površine poput betona i to s visine od jednog metra. Takođe, uređaji zaštićeni ovim staklom trebalo bi da prežive pad na asfalt s visine do dva metra."
Jedino što me brine je taj reciklirani deo. Nije da nema recikliranih stvari svuda oko nas, ali upitan mi je uvek kvalitet kada se nešto samelje po ko zna koliko puta i ponovo proizvede.
 
Ako je ovo na snimku sto je @Jaza okacio ta varijanta bele boje onda nisam odusevljen iskreno, jeste tesko proceniti na snimku, ali eto neki inicijalni utisak
 
Namerno se
Jedino što me brine je taj reciklirani deo. Nije da nema recikliranih stvari svuda oko nas, ali upitan mi je uvek kvalitet kada se nešto samelje po ko zna koliko puta i ponovo proizvede.
Namerno se ostavlja "rustičan" izgled, kako bi kupac odmah stekao utisak da se radi o recikliranom materijalu i da firma brine o zagađenju okoline. Ti kao laik nema šanse da vidiš razilku između reciklirane i nereciklirane ambalaže, a posebno kada ambalaža prođe proces oplemenjivanja.

Na kraju, sva ambalaža završi u smeću.
 
Možda nisam bio jasan, i jasno napisao. Victus 2 je od recikliranih materijala.
 
Poređenje sa prethodnikom, ako nije fake:


Kao što neko reče, velika je verovatnoća da je fejk. Prihvatio bih donekle kao moguće da su pogotovo snimci rađeni side-by-side s oba modela u ruci, kao što to rade svi tech jutjuberi manje više, a ovako jedan pa drugi snimak može biti sve od toga da je isti telefon u pitanju (S22U) s nekim filterom dodatim za potrebe prvog snimka, možda čak i neki drugi proizvođač
 
Lik ima svašta nešto na kanalu, naleteo na njega jutros, pa rekoh da okačim.
 
Od kojih je verovatno sve fejk. Nemojte kaciti poređenja dok ne izadju od proverenih ljudi.
 
^Ništa vredno pomena i potencijalnog pogoršanja rada telefona. 😁 Ne ažuriram S22U do A14 vala. 🤣
 
Zauvek najbolja stvar aluminijumska ledja telefona, utisak koji ostavlja pri koriscenju ne moze da se poredi ni sa jednim staklom, folijom, koznom fotrolom i slicno.... Samo moje subjektivno misljenje
 
Možda nisam bio jasan, i jasno napisao. Victus 2 je od recikliranih materijala.
Pa isti đavo. Bitna je sirovina...
Nije da se Victus 2 pravi od devičanskih suza plemena mladih devojaka sa ostrva u Polineziji, pa da ne sme reciklirani materijal.
 
Zauvek najbolja stvar aluminijumska ledja telefona, utisak koji ostavlja pri koriscenju ne moze da se poredi ni sa jednim staklom, folijom, koznom fotrolom i slicno.... Samo moje subjektivno misljenje
Definitivno, utiska kada uzmeš metalni telefon u ruku je osetno bolji nego stakleni. Jasno mi je da su staklo stavili zbog bežičnog punjenja, ali osećaj u ruci je bolji kod metalnih telefona.

Hvalili su i Victus+ kod S22 serije, pa se nije u praksi pokazao ništa posebno. Kako bi Jerry rekao, staklo je staklo i staklo puca, stoga sumnjam u te njihove zaštite od udaraca i sl.
 
A niko da da komentar na masu telefona. Realno, sve preko 200 g je mnogo (mada je ovo gornja granica) i u nekom momentu postane zamorno. Teško je takav telefon nositi i u šorcu...
 
A niko da da komentar na masu telefona. Realno, sve preko 200 g je mnogo (mada je ovo gornja granica) i u nekom momentu postane zamorno. Teško je takav telefon nositi i u šorcu...
Ja se nadam da će jednog dana doći trend da se flagship specifikacije pakuju u manja kućišta, npr iphone 13pro/14 pro. Nešto sam čitao da i google planira isto, ali tek od pixela 9 navodno.
Inače ove cigletine koje idu i do 240gr i 6.8" stvarno ne mogu da smislim.
 
Ima li neka insajderska informacija oko cena kod nas i šta nas očekuje oko popusta/poklona za preorder? ☺️
 
Da li se to meni cini ili Samsung ubacuje S23 u kuciste s22 ali za vise para?
 
^baby hands 😁
Da da, sa svojih 193cm visine, možeš misliti koliko su "baby", prosto želim specifikacijski neosakaćen telefon normalnih dimenzija, a ne fablet. A u današnje vreme pravilo je da te "manje" telefone prati gomila kompromisa. A imam utisak da im je glavna svrha navođenje kupaca da kupe najskuplji model, upravo zbog flagship specifikacija.
 
Nazad
Vrh Dno