Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Javljajte kakav je modem,prijem signala i problem oko poziva sa ovim novim ažuriranjem
 
Primetio sam bug kod Instagrama, tačnije kod story-ja posle update na A13 i One UI 5.0. Naime, kada kliknem na prvi story on ga ne prikaže, već automatksi prebaci na sledeći story i ne mogu da se vratim na predhodni story, app ne dozvoljava, iako nisam pregledao sve predhodne story-je od tog lica. Brisao sam keš, ali ne pomaže, kako se ponaša Instagram i pregled story-ja kod vas koji ste izvršili update na A13 i One UI 5.0?
 
Primetio sam bug kod Instagrama, tačnije kod story-ja posle update na A13 i One UI 5.0. Naime, kada kliknem na prvi story on ga ne prikaže, već automatksi prebaci na sledeći story i ne mogu da se vratim na predhodni story, app ne dozvoljava, iako nisam pregledao sve predhodne story-je od tog lica. Brisao sam keš, ali ne pomaže, kako se ponaša Instagram i pregled story-ja kod vas koji ste izvršili update na A13 i One UI 5.0?
Meni normalno, doduse koristim instander.
Zato me Viber nervira :D uopste ne prepoznaje slike iz galerije, albuma kamere, nista. Kad udjem u konverzaciju i hocu da posaljem sliku, vadi slike iz Viber foldera, one koje sam primio. Mnogo retardirano.
 
I meni ne nalazi slike u galeriji u Viberu, tek se pojave posle nekog vremena. Vjerovatno se čeka sad update samih aplikacija, optimizacija za One UI 5.0
 
Meni normalno, doduse koristim instander.
Zato me Viber nervira :D uopste ne prepoznaje slike iz galerije, albuma kamere, nista. Kad udjem u konverzaciju i hocu da posaljem sliku, vadi slike iz Viber foldera, one koje sam primio. Mnogo retardirano.
Dozvoli ovo u Viberu i videćeš sve slike
 

Prilozi

  • Screenshot_20221025_163600_Permission controller.jpg
    Screenshot_20221025_163600_Permission controller.jpg
    40 KB · Pregleda: 80
Instagram ne prihvata s-pen over akciju. Barem meni ne radi. Stanem olovkom ali nemam preview.
 
Dozvoli ovo u Viberu i videćeš sve slike
Da da, hvala, to je fora. Jos lepo pise da app ne podrzava latest android version. Nije mi ni palo napamet da je automatski oduzeta dozvola za photos and videos.
 
Primetio sam bug kod Instagrama, tačnije kod story-ja posle update na A13 i One UI 5.0. Naime, kada kliknem na prvi story on ga ne prikaže, već automatksi prebaci na sledeći story i ne mogu da se vratim na predhodni story, app ne dozvoljava, iako nisam pregledao sve predhodne story-je od tog lica. Brisao sam keš, ali ne pomaže, kako se ponaša Instagram i pregled story-ja kod vas koji ste izvršili update na A13 i One UI 5.0?
Kod mene nema tog problema na instagramu, za Viber sam sam isto morao ponovo dati dozvolu da vidi medije iz galerije .
Probaj obrisati keš iz Instagrama i deinstalirati pa ponovo instalirati... Tek trebaju 99% aplikacija na Play Store da prilagode za Android 13 (bar one koje se najviše koriste) .
 
Kod mene nema tog problema na instagramu, za Viber sam sam isto morao ponovo dati dozvolu da vidi medije iz galerije .
Probaj obrisati keš iz Instagrama i deinstalirati pa ponovo instalirati... Tek trebaju 99% aplikacija na Play Store da prilagode za Android 13 (bar one koje se najviše koriste) .
Rešen problem. Deinstalirao app i ponovo instalirao sada radi kako treba. Inače, kada sam optimizovao app sa App bosterom telefon deluje fluidnije na One UI 5.0 nego na One UI 4.1.
I prvi bagovi na recent app kada pokušam da kliknem na tri tačke. Uradio update na A13, pa factory, mislio sam da je do Nova launcher-a, probao i stock, ali isto se dešava. I da, juče uzeh opet S22 Ultra :D.
Rekoh ti ja da treba da kupiš opet S22 Ultra, ne ide da koristiš S21 FE posle Ultre 😉
 
Poslednja izmena:
Meni normalno, doduse koristim instander.
Zato me Viber nervira :D uopste ne prepoznaje slike iz galerije, albuma kamere, nista. Kad udjem u konverzaciju i hocu da posaljem sliku, vadi slike iz Viber foldera, one koje sam primio. Mnogo retardirano.
Isto,kako menjati to?
Rešen problem. Deinstalirao app i ponovo instalirao sada radi kako treba. Inače, kada sam optimizovao app sa App bosterom telefon deluje fluidnije na One UI 5.0 nego na One UI 4.1.

Rekoh ti ja da treba da kupiš opet S22 Ultra, ne ide da koristiš S21 FE posle Ultre 😉
Gde da skinem taj app Boster?
Inace ,jel zna neko gde da podesim da mi notifikacije nemaju onaj retardirani krug oko logoa aplikacije kad iskace?
 
@paja1989

Good guardians app na samsung store-u, pa u okviru nje posebno instaliras app booster.

Inace, ovog puta pohvala za samsung, s22+ u pitanju, odradjen update na a13, pa odmah zatim optimizacija preko app boostera, dobrih 30,35 minuta sve ukupno, telefon jedva mlak da je bio.
 
@paja1989

Good guardians app na samsung store-u, pa u okviru nje posebno instaliras app booster.

Inace, ovog puta pohvala za samsung, s22+ u pitanju, odradjen update na a13, pa odmah zatim optimizacija preko app boostera, dobrih 30,35 minuta sve ukupno, telefon jedva mlak da je bio.
Evo skinuo,da ocekujem neki vidljiviji boljitak tj jel stvarno prilagodjava?
 
Jel mi se cini ili je nestao u kameri opcija "tap to scan" kad slikam papir?
Za sada radi sve odlicno, bez hard reseta
 
Ja ne mogu na storu da nadjem Good guardians app.. jel ima neko isti problem?
 
I dalje je tu opcija, pojavi se u desnom uglu žutom bojom kada prepozna tekst.
 
Pozdrav svima, pitanjce jedno vezano za garanciju uređaja. Pojedini prodavci na KP u oglasu drže tekst Samsung support garancija do određenog meseca/godine
Na moje pitanje da pojasni tu garanciju, čovek mi kaže da uređaj mogu da odnesem u bilo koji ovlašteni Samsung servis gde se priznaje garancija na taj uređaj do tog datuma.
Da li neko može da mi potvrdi da to stvarno tako funkcioniše? Milsim nisam čuo da Samsung ima tako nešto pa mi malo čudno.
 
Pozdrav svima, pitanjce jedno vezano za garanciju uređaja. Pojedini prodavci na KP u oglasu drže tekst Samsung support garancija do određenog meseca/godine
Na moje pitanje da pojasni tu garanciju, čovek mi kaže da uređaj mogu da odnesem u bilo koji ovlašteni Samsung servis gde se priznaje garancija na taj uređaj do tog datuma.
Da li neko može da mi potvrdi da to stvarno tako funkcioniše? Milsim nisam čuo da Samsung ima tako nešto pa mi malo čudno.
Još jedna od brojnih laži prerodvaca sa KP-a.
 
Hvala drugari na odgovorima, znaci obična prevara. Bilo mi sumnjivo, ali lik ima bas dosta pozitivnih ocena pa reko da proverim ipak.
 
Većina čak i "pisanih garancija od operatera" na KP su sami odštampali fotokopije neke, a uredjaji su za različite zemlje Evrope, tako da ih zvanični servisi ne priznaju.
 
Da to sam i ja primetio, vecina ne daje originalni fiskalni racun.
 
Nazad
Vrh Dno