Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Kako na S22 Ultra staviti neki drugi ton za notifikacije (ton koji sam skinuo sa interneta)?

Dodatno, jel moguće staviti poseban za zvuk notifikacije za SMS, a da ostale notifikacije imaju drugačiji zvuk?
Kada sam god stavio neki 3 zvuk mimo onih sto telefon nudi, uvek mi se desilo da zataji tj da ne repodukuje melodiju jer je uvek par sekundi duzine i on bukvalno kao da je preskoci. Cisto ako nekad ne budes cuo da znas sta moze biti.. A za zvono nikad problema nije bilo.
 
Ima li još neko da mu nisu stigle sluške ili sam rekorder? 3 nedelje se natežem preko dva broja i nikako da mi pošalju. Svaki put me nađu, kažu da će odmah poslati i javiti mi i naravno niko se ne javi, ja zovem posle 2-3 dana, opet ista priča i tako jedno 4x. Užasno iskustvo iskreno.
 
Hvala obojici. Uspeo sam to da nađem na oba načina. Međutim, ne znam kako u taj spisak zvukova da ubacim svoj koji sam skinuo sa interneta. Jel ima za to rešenje?
Samo ubaciš taj zvuk koji si download-ovao u folder gde se nalaze sve ostali zvuci. Taj folder je na sledećoj putanji:

MainStorage/DualMediaBackup/Notifications/Messenger/

Nakon toga će se taj zvuk pojaviti na listi sa ostalim fabričkim tonovima koje telefon nudi kao izbor za zvuk nove poruke.
 
Samo ubaciš taj zvuk koji si download-ovao u folder gde se nalaze sve ostali zvuci. Taj folder je na sledećoj putanji:

MainStorage/DualMediaBackup/Notifications/Messenger/

Nakon toga će se taj zvuk pojaviti na listi sa ostalim fabričkim tonovima koje telefon nudi kao izbor za zvuk nove poruke.
Ekstra!
Veliko hvala :)
 
Jos jedna stvar koju su glupo ukinuli sa novim Android-om. Ranije je bio plus u uglu da se dodaju melodije i zvukovi.
 
Mislim da je A11 imao taj plusic u jednom od gornjih coskova. Ja sam tako dodavao sta sam god hteo za zvuk notifikacije.
 
Ja sam taman prelomio bio da uzmem S22+ a onda vidim S21 Ultra koji je gotovo po svemu bolji uređaj. Koliko vidim na stranu S22+ je nešto brže punjenje i ta kompaknost u ruci, lakši je i manje robusan + flat screen. Ostalo bukvalno sve na strani S21 Ultra, nisam pametan...
Ja sam se isto izmedju njih dvoumio i prevagnup na S22+ koji sam i kupio...
 
Pitanje ako je neko skoro prelazio sa starijeg samsunga na novi, sta sve samsung switch moze da prebaci sa starog na novi telefon. Da li su u pitanju samo samsung aplikacije ili on moze i da ne znam kako prebaci kompletan Viber i Whatsup sa slikama i komunikacijama(nije mi logicno da moze ali da pitam).

Trebalo bi da dobijem Motorolu 30 pro na koju treba da predjem sa samsung s10 pa gledam kakve su opcije. Viber i whatsup su mi extremno bitni jer mi je tu komunikacija sa kolegama na terenu u kojoj ima i slika i svega pa ako npr to mogu da izvedem sa samsunga na samsung a ne mogu sa samsunga na motorolu onda da kukam za samsungom.
 
Pitanje ako je neko skoro prelazio sa starijeg samsunga na novi, sta sve samsung switch moze da prebaci sa starog na novi telefon. Da li su u pitanju samo samsung aplikacije ili on moze i da ne znam kako prebaci kompletan Viber i Whatsup sa slikama i komunikacijama(nije mi logicno da moze ali da pitam).

Trebalo bi da dobijem Motorolu 30 pro na koju treba da predjem sa samsung s10 pa gledam kakve su opcije. Viber i whatsup su mi extremno bitni jer mi je tu komunikacija sa kolegama na terenu u kojoj ima i slika i svega pa ako npr to mogu da izvedem sa samsunga na samsung a ne mogu sa samsunga na motorolu onda da kukam za samsungom.
Имаш на Вајберу опцију да бекапујеш и слике и клипове. За Ватсап не знам, не користим га.
 
Isto moze WA na cloud i samo restore da se uradi. Sam ponudi kada nadje backup da ga vrati
 
Prvi put od kako pratim S seriju,da ovogodišnja S serija nije imala letnju promociju. Ili im prodaja ide odlično ili je nešto drugo po sredi
 
Mislim da oni na S seriju u septembru daju neku promociju.
 
Koliko se sećam,svake godine je bio jul ili avgust
 
Uz s21 su krajem juna prosle godine davali samsung a02... Ja sam tada uzeo svoj s21
 
Kada sam ja kupio S10 Plus, to je bio oktobar 2019. tada su delil tablet uz kupljene modele iz S serije. Isto vreme je bili i u slučaju S20 serije telefona. Za S21 seriju ne mogu da se setim.
 
I meni nesto deluje da je bilo oko septembra sa nekim akcijama. Posto su sve ispomerali oko izbacivanja novih modela, mogu i ovo :)
 
Ja sam se isto izmedju njih dvoumio i prevagnup na S22+ koji sam i kupio...
Prelomio i ja i uzeo S22+, ipak je to aktuelni uređaj i s obzirom da se neće zadržati kod mene duže od godinu dana sigurno je bila pametnija kupovina.

Što se utisaka tiče tek sam ga juče uzeo ali za sada bez daha ostavlja ekran koji je klasa za sve do sada što sam imao prilike da vidim.
 
Bog me S22+ po KP 800+ evrića. Lepa cena, ali i pitanje da li je bolje uzeti onda možda S21 Ultra ili S22+. Ganjam drugi telefon pored S22 Ultra pa se lomim sada da li da uzimam opet S21 Ultra ili S22+.
 
^ po meni bez razmišljanja S21U
 
Mene bas interesuje zašto dva velika uređaja?! Pre bih gledao neki kompaktniji, ali to sam opet ja...
 
Ko koristi dva telefona najverovatnije ih nosi u torbici a ne u džepovima, realno S21U je bolji uređaj od S22+
 
Zbog posla mi trebaju veliki uredjaji. VPN plus RDP na servere, pa na web servise, lakse je uvek kada je veci ekran. Pritom sam uzeo i Tab S8+. I ja pikam na S21 Ultra, da se vratim prakticno na njega, ali sada mi je u glavi cak i Fold3, pa i Fold4 mozda vremenom. Nisam pametan.
 
Bog me S22+ po KP 800+ evrića. Lepa cena, ali i pitanje da li je bolje uzeti onda možda S21 Ultra ili S22+. Ganjam drugi telefon pored S22 Ultra pa se lomim sada da li da uzimam opet S21 Ultra ili S22+.
Ako ti veće dimenzije odgovaraju, ja tu ni trenutak ne bi razmišljao...21u uvek (cast foldu 3, videh da i njega pominješ...to je ipak br.1; i ne bacaj pare za f4)!
 
Vladimire, dokle da me vodis kroz zivot🤣🤣🤣.
 
Bog me S22+ po KP 800+ evrića. Lepa cena, ali i pitanje da li je bolje uzeti onda možda S21 Ultra ili S22+. Ganjam drugi telefon pored S22 Ultra pa se lomim sada da li da uzimam opet S21 Ultra ili S22+.
Lično bih izabrao Fold 3.S22 Ultra imaš za kameru, tako da ti ta mana Fold 3 neće biti bitna. Koliko vidim na oglasim Fold 3 je oko 800-900 evra što nije loša kupovina ko želi da proba fold uređaj.
 
Tacno, ali problem je sto nema onakav kakav ja hocu :). Ima doduse jedan sa svim fabrickim folijama na njemu, jer samo takve kupujem, a i prodajem. S22 Ultra ce svakako biti tu do izlaska nove S23 serije.
 
Nazad
Vrh Dno