Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Zvao danas XYZ oko isporuke slušalica i punjača jer se bliži kraj meseca. Rekoše produžiće isporuku.
Posle kraće priče, ljubazna devojana mi predložila da dodjem kod njih da podignem - na B.Brdu u njihovom office-u, što sam i uradio. Tako da sam sada vlasnik pride sluški i bežičnog punjača
 
Iskreno, nisam oduševljen sluškama, a punjač je preveliki mada brzo puni.
Ali kad je džabe i sirće je slako
 
^ sto nisi oduševljen slusalicama? Jel se dobija Samsung galaxy buda pro?
 
Da, možda malo da sredim ekvilajzere
Inače, bežični punjač radi samo na njegovom originalnom punjaču, ako se nakači na neki drugi - pale se žute lampice i neće da puni.
Inače i sluške imaju Wireless punjenje
 

Prilozi

  • 20220628_185629.jpg
    20220628_185629.jpg
    166.8 KB · Pregleda: 34
^ neko moje iskustvo u poređenju Samsung buds pro vs apple air pods pro. Po meni su na neki način egal ali ipak dajem prednost samsungu. Prvo Samsung imaju malo jači zvuk i bas. Pod dva imaju dodatna softverska rešenja koje apple nema, tipa dok setas i neko ti se obrati i kad odgovoriš automatski se zvuk stiša na 10% isključi se noise cancellation i spoljni mikrofon se aktivira i propusta zvuk direktno u slušalicu pa razgovaraš kao da ih nemaš. Kad se razgovor završi zavisno od podešavanja slušalica posle određenog vremenskog intervala noise cancellation se aktivira, spoljni mikrofon gasi i jačina zvuka se vraća na jačinu koja je bila postavljena. Trece da su Samsung oko 100€ dok se apple ne mogu naći ispod 180€.
 
^ kad uskoro bude akcija na 170.000din dobićeš i ti sve dodatke 😂
 
^ sigurno će biti, akcije idu kad je preorder i onda bude još jedna leti. Kad tačno to ne znam.
 
@Stefan1995
Mislim da ces ove godine da bacis 330e, a sledece bogami isto toliko kad budes menjao za s23u :) Imam osecaj da ce sledeca serija da ponudi kompletnije telefone, i kompaktnije nadam se.
 
A zna se sta ide kada dodje nova serija. S22 u oglase, pa onda doplata za S23 (ako ima povoda za to).
 


Je l' smo već dobili ovaj update, Saki malo kasni sa videom ili?! :)
 
@nidzakv Koristicu uporedo s21u i 13p, pa cu posle dve nedelje odluciti sta da radim, tj da li da prodam s21u i napokon da predjem na ios ili ostajem na one ui.
Edit: jedino sam odustao od s22u definitivno, olovka i 128gb vise memorije mi ne vrede 330e.
 
I jedna godina duže Android podrške :).
 
I nije, ali opet kome znaci i to uzima kao paket kada doplacuje za novi uredjaj.
 
Hm, kao da se Exynos polako i bojažljivo približava zmaju.
 
Da ja imam opciju da svake godine doplatim 300e i uzmem nov telefon, bez razmisljanja bih to radio.
Kad pogledas, ako menjas telefon na dve godine (pod uslovom da se prelazi sa S na S seriju, ne sa S na A ili Xiaomi), svake dve godine dakle ide po 1000e minimum, a ako menjas svake godine, za 2 godine 300e plus 300e dodje 600e.
Matematika poprilicno jasna, osim one inicijalne prve kupovine gde mora da se da puna cena.
 
Tako manje boli. Pre je bila doplata 150-200 max kad pustis da se slegnu strasti na pocetku :) iz generacije u generaciju je veca doplata. Ali opet svakako manja bol nego da te pece svaki euro ako kupujes od 0 :)
 
Da moram i pola para za novi iz dzepa da dam, ne bi ga kupio sanse nema.
 
Ne znam da li se pricalo o ovome do sada.
Galaxy Max Hz, opcija da se refresh rate spusti na 96, mada mi se ne svidja, ali ono sto je jos bolje jeste opcija da se ostavi 120hz osvezavanje dok je ukljucen power saving mode. Dakle 70% procesora max plus 120hz osvezavanje, baterija duplo duze traje u standby modu i sporije se trosi prilikom koriscenja telefona a i manje se greje.
 
Nazad
Vrh Dno