Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Samo da potvrdim da viber "cudno" radi na A13..
 
@ujceq podesavanja- opste upravljanje- resetujte- resetujte mrezna podesavanja, probaj, mozda pomogne.
@nidzakv sta je problem? Kod mene je sve okej i primetio sam da brze radi, kao da je optimizovan bolje na a13.
Izasao novembar na yettel.
 
@Stefan1995 Ne znam, kao da se ne ugasi kad izadjem iz app. Ostane mi otvoren zadnji chat..
 
Ma jok... Mislim radi on, i sve to, ali nekako cudno. Npr, stoji mi notifikacija non stop da se skida neki fajl.. I nestane povremeno, a fajl ne stigne. Ima jos bagova..
 
Bag do Viber-a je taj download media. Meni samo restart pomogne na S22 seriji. Dao sve potrebne permisije, ali dzaba.
 
To bi trebalo da je do Vibera, meni u notifikacijama malo malo ostane to downloading media ili backup i na S21U i na A52S.
 
Svi se radujemo novom A13 a dok sve pojedinacno app usaglase sa istim.....
 
Moze li da se namesti bixby rutina da prilikom gasenja/paljenja mobile data na quick toggle iz notification bara prebacuje na 2G? U then postoji opcija za prebacivanje na 2G, medjutim za if sekciju ne mogu da nadjem kako okinuti promenu.
 
Pozdrav svima!
Updateovao sam na A13 S21+, sve ok radi, uradio sam cak i fabricki reset telefona, ali mi se i dalje javlja jedan problem. Kada mi je rotacija ukljucena, u nekom nasumicnom momentu se samo desi da mi invertuje rotaciju u aplikacijama. Iskljucio sam rutinu za onemugacavanje rotacije, nije do toga, probao da ispratim na nekoliko aplikacija koje koristim da li one prave problem, ali nema toga kod neke odredjene, kao da odjednom poludi i odluci da mi rotira telefon u landscape kada je postavljen uspravno. Nisam imao taj problem na A12. Takodje kada iskljucim auto rotate, onda je sve u portretu i to je ok, ali mi recimo pravi problem sa kamerom jer obrce slike.
Jel imao neko slican problem?
 
...tako ovde imaš pop-up da nije moguće odgovoriti. Što te toliko proganja? 😁
Pa zar i vama svima ne smeta oblačić koji skoro uvek iskoči kas udjete u sms?
Ima li leka ovom, mozeli se iskljuciti ili je ovo "napredna funkcija" ovg gugl mesendžera (ako je to taj) ?
 
@Zeha druže, možda je glupo pitanje, ali zašto radiš nadogradnje ako ti smetaju promene?
 
Nervira me ono obavestenje sto se uvali u vrh telefona. :)
 
Ovih dana popriličan broj korisnika Pixel 6 i Pixel 7 modela požalio se na Redditu na probleme koje imaju u poslednje vreme. Tako najveći broj korisnika javlja da ima problem s automatskom rotacijom koja na YouTubeu jednostavno ne funkcioniše i korisnici sami moraju da menjaju tu opciju. (B92)

Ovo sam sad pročitao i sjetio sam se da sam primjetio to u par navrata u zadnje vrijeme na S21+, kada na YouTube rotiram ekran on ne odreaguje, nego tek kad rukom aktiviram full screen, ali kada nakon toga rotiram sve radi uredno. Samo par puta mi se to desilo, i to samo u zadnje vrijeme, inače je uvijek bilo u redu. Da li je još neko to primjetio?
 
Hm, sada smo kolega i ja probali. On na S21+, ja na S22 Ultra, i radi uredno rotacija na oba uređaja.
 
U većini slučajeva radi, ovo se desi samo sporadično. I to tek od nedavno. Neko je tamo napisao da mu se dešava isto na S21U, od kada je prešao na A13.

Nije ništa naročito strašno, tim prije što je sporadično, ali nije bilo do sada.
 
Meni se često dešava to sa rotacijom ekrana na YT , s21u. Nisam poslednju zakrpu ubacio
 
Ovih dana popriličan broj korisnika Pixel 6 i Pixel 7 modela požalio se na Redditu na probleme koje imaju u poslednje vreme. Tako najveći broj korisnika javlja da ima problem s automatskom rotacijom koja na YouTubeu jednostavno ne funkcioniše i korisnici sami moraju da menjaju tu opciju. (B92)

Ovo sam sad pročitao i sjetio sam se da sam primjetio to u par navrata u zadnje vrijeme na S21+, kada na YouTube rotiram ekran on ne odreaguje, nego tek kad rukom aktiviram full screen, ali kada nakon toga rotiram sve radi uredno. Samo par puta mi se to desilo, i to samo u zadnje vrijeme, inače je uvijek bilo u redu. Da li je još neko to primjetio?
Meni se redovno desava na s21 od ovog poslednjeg vizualnog updatea za yt sto je bio. Kad udjem na neki video sve radi normalno, ako minimiziram, izadjem da radi u pozadini, nakon povratka rotacija vise ne radi. Moram da ubijem aplikaciju i opet startujem.
Edit: nisam na A13
 
Od ažuriranja na A13 mi se u par navrata dogodila čudna situacija i to najčešće kada spustim notifikacije, odnosno zavesicu.

U gornjem delu ekrana se pojavi kao onaj fazon da je "skremblovan" I to na kraće od sekund.

Ima li neko slična iskustva?

*fotografija iz priloga je samo da imate predstavu kako otprilike izgleda Screenshot_20221122_203838_Reddit.jpg
 
Kod mene ne.. Neki problem je u softveru, jedino da uradis fr, pa da vidis da li se i dalje desava.
 
Od ažuriranja na A13 mi se u par navrata dogodila čudna situacija i to najčešće kada spustim notifikacije, odnosno zavesicu.

U gornjem delu ekrana se pojavi kao onaj fazon da je "skremblovan" I to na kraće od sekund.

Ima li neko slična
Ovo je najneobicniji problem koji sam video do sada... probajte fr. Jel sve ostalo radi normalno?
 
Juce i meni stize A13 na FE. Za sada sve radi normakno, naravno za viber sam morao da dajem dodatne dozvole...
 
@Savant sve radi normalno, nema nikakvih problema osim tog čudnog baga. Snimao sam ekran i nije moguće da se usnimi to što se dogodi, tako da je nešto hardverski gotovo sigurno.

Ne radi mi se FR.
 
Mene zanima kako vama generalno radi taj auto fokus, tj ne konkretno autofokus, nego tipa ako snimam normalan kadar na par metara, na priblizim blizu na neka slova, pa to prebacivanje sa kamera na kameru? Meni nekada uradi prebacivanje, nekada ne. Kako na snimku, tako i na foto.
 
@Savant sve radi normalno, nema nikakvih problema osim tog čudnog baga. Snimao sam ekran i nije moguće da se usnimi to što se dogodi, tako da je nešto hardverski gotovo sigurno.

Ne radi mi se FR.
Da nije neka tema problem? Stavi fabričku pa probaj
 
Nazad
Vrh Dno