Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Svi smo u par dana dobili update.. Nego, jel primetio jos neko da se telefon mnooogo manje greje prilikom punjenja?
 
A pri snimanju videa duzem od 15min?
Mislim da je to trenutno "jedino" vazno...
 
Posle update-a nema ni na mom S21U ''grejanja'', punjač takođe bez ''povišene temperature'' koristim punjač sa fotografije(puni bateriju od 10-100% za sat vremena) - čekam da mi stigne 65W istog proizvođača... Stara priča najbolje kupiti Samsung Ultra flagship posle 6mes. ko može da sačeka, ispeglaju većinu ''greški'' i padne cena.
 

Prilozi

  • 20210516.jpg
    20210516.jpg
    234.1 KB · Pregleda: 30
Slazem se ,posle 6 meseci najbolje i najisplatljivije,neka te sluzi . Sa tim 65w neces dobiti nista tj nece ti brze puniti
 
Nisam mogao cekati updejt,pa promenih csc sa sin na xid,sad tek je ladan ko špricer.
 
Slazem se ,posle 6 meseci najbolje i najisplatljivije,neka te sluzi . Sa tim 65w neces dobiti nista tj nece ti brze puniti
Možda neće na S21, ali ovaj punjač će mu izdržati još 5 godina.
Može da puni bilo šta na njemu čak i nove notebook ove.
 
Da li je garancija validna uz telenorov garantni list i pretplatnicki ugovor ali bez fiskalnog racuna?
 
Dobro za tako nesto bi mi svakako trebao vlasnik ugovora
 
Može li neko da prenese iskustva, šta može da se očekuje od SoTa u Beogradu na 4g all day ? ( Glavne app Instagram, pretraživač, kamera, what's up ). Najbolji mogući scenario sa svim stvarima ugašenim i najgori sa svim stvarima koje inače i treba da se koriste uključenim ?
 
Može li neko da prenese iskustva, šta može da se očekuje od SoTa u Beogradu na 4g all day ? ( Glavne app Instagram, pretraživač, kamera, what's up ). Najbolji mogući scenario sa svim stvarima ugašenim i najgori sa svim stvarima koje inače i treba da se koriste uključenim ?
Beograd ceo dan 4g,oko 8 sota.
 
U najgorem 5.5/6, u najboljem 8/8.5h..
 
A na s21 obicnom?
 
Može li neko da prenese iskustva, šta može da se očekuje od SoTa u Beogradu na 4g all day ? ( Glavne app Instagram, pretraživač, kamera, what's up ). Najbolji mogući scenario sa svim stvarima ugašenim i najgori sa svim stvarima koje inače i treba da se koriste uključenim ?
Meni kad je sve uključeno traje oko 5h SoT.
Znači 4g,2 mail-a stalno sinhronizovana,galax Watch 3 povezan preko blututa i lokacija stalno uključena.
 
Meni kad je sve uključeno traje oko 5h SoT.
Znači 4g,2 mail-a stalno sinhronizovana,galax Watch 3 povezan preko blututa i lokacija stalno uključena.
Meni sinh e-maila nije potrebna, jer radim refresh po potrebi, blutut povezanost mi je jedino sa shutter dugmetom, ali to mozda 15-20 min dnevno, lokacija off.. tako da kapiram minimim 6h
Beograd ceo dan 4g,oko 8 sota.
Kako toliko?
 
Meni sinh e-maila nije potrebna, jer radim refresh po potrebi, blutut povezanost mi je jedino sa shutter dugmetom, ali to mozda 15-20 min dnevno, lokacija off.. tako da kapiram minimim 6h

Kako toliko?
Adaptivni ekran 48-120,kad ga dodirujem sam prebaci na 120 kad ne, iste sekunde skine na 48, kad mi treba baterija na putu a nemam punjač samo na sve to upalim stednju baterije i 48 sati 12 sot izvučem glat, ali kombinovano korišćenje 50/50 4g-wifi.
 
Vidjam povremeno 256 verziju da je jeftinija od 128 ili bar ista, na KP, jednom sam video i u radnji navodno popust na 256 i cena ispod one za 128, ima li neko objasnjenje ?
 
Ako pogledas kutije ti od 256 su za Azijsko trziste plus nemaju garanciju. I ovi od 128 sa visokom cenom a normalnom garancijom se ne prodaju po mesec dana i vise (koliko pratim oglase). Da bi se isplatilo da uzmes telefon bez garancije mora da bude jeftiniji od onog koji je ima, iako je mozda "bolji" po specifikacijama :)
A ako pricas o legalnim radnjama i legalnim telefonima, tu akcijske cene idu ciklicno..
 
Od sutra mislim da krece akcija ko kupi S21/+/U da se dobija A02s.
 
Znaci bice ih vise i na oglasima :D
 
Ultri :D
Al sad mi je vise nebitno, prelomio sam da cu danas da uzmem neki sa telenora tako da ono. Dosta vise cekanja i gledanja oglasa :D
 
Nisam se lepo izrazio, preko oglasa ali sa Telenora :D
 
Ne da mi se jednostavno :D
 
Nazad
Vrh Dno