Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

@StarLord @ruske88 Bio je u mts-u, 256gb sivi, sad sam opet pogledao, ima samo crni i 128gb. Mozda je i bila greska pre nekoliko dana, pa su ga skinuli i vratili sad, moje misljenje.
@diviner_golden Uzmi slobodno tel, odlican je na svim poljima, popravili su dosta stvari abdejtom. Ne opterecuj se sa dxo, nisu dobili nista kesa, zato je i ovakav skor. Ima felericnih modela, kao sto je imao kolega i verujem da ce resiti. Ostalima tel radi normalno i nikakvih problema nemaju. Ja cu sacekati na leto ili jesen, pa cu uzeti s21u, a i taman ce se resiti problemi oko pregrevanja, sto su mizerni %.
Nije bila greska, nego su rasprodali sve to pre par dana. Jurio sam u vise poslovnica, ali svi su bili rezervisani u tom trenutku. Narucio sam juce crni, realno mi je lepsi nego sivi, pa cekam da stigne.
 
Mislio sam da je bila greska u kolicini memorije. Da, nisi pogresio, uzivo lepsa crna boja. Napisi utiske kad stigne.
 
Je l neko ima pouzdanu informaciju ko procenjuje vrednost starog uređaja? Zvao sam sve i PM i Begram i mts i Telenor i gigatron i tehnomaniju. Niko pojma nema za promociji.
 
Više ti se isplati prodaja na oglasima. Mislim da su cene daleko od onih u Americi.
 
Ja danas podigao moj posle slanja na popravak...kažu tehničar nije mogao da utvrdi navedeni kvar i napravili su samo Software Update na ABU9. Kod testiranja u istim uvjetima skoro pa ista situacija...nakon 10 minuta igranja u aplikaciji kamere 39°, osjetno topao (prijašnji P40Pro+ nije bio nikada ni blizu toliko topao ni nakon 30 minuta korištenja kamere...mislim na fotografiju). Pokrenuo snimanje i temp. je max. 43°, plus je što ne gasi aplikacijau kamere kao prije niti nakon 20 minuta snimanja ali je vruć da ja u životu do sada nikad nisam imao ili držao tako vruć telefon. Kažu ako nisam zadovoljan mogu/moraju ga opet poslati i tek onda ako ne bude problem riješen mogu tražiti zamjenu uređaja. Naj bolje od svega je to što su skinuli orginalnu zaštiti za ekran i onda mi u shopu dali nekakvu da sam stavim. Da sam znao da će to ovako biti definitivno ne bih uzimao samsung. Posle svega ja osobno ne mogu niti ću kome preporučiti da uzima Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB. Sutra ga ponovo nosim na reklamaciju...u međuvremenu sam se naviknuo na Huaweiu P9 Lite tako da mi uopće neće faliti ovo smeće od samsunga dok opet bude 2 tjedan na popravaku 🤬.
 
Eno ga Peca izbacio test Xaomi Mi11.
Radili uporedni test zagrevanja oba telefona.
Mi 11 (SD 888) 50 stepeni
S21ultra(exynos) 44 stepena.
Tako pustite se te priče o furuni.
 
Velika je razlika između "moj S21 Ultra je smeće" i "(svi) S21 Ultra su smeće". U svakoj seriji svakog modela može da bude problematičan primerak. To ne znači da je model loš, bar ne dok se ne ispostavi kao generalno pravilo za sve primerke tog modela.
 
Pa u tome i jest problem, ja ovdje govorim o mom primjerku a oni spominju Pecu, Mi11, i njihovi se ne griju...ali dokazano je da se ne radi o jednom primjerku....od nas ovdje, koliko 5...2 su vratila uređaj...puni su postovi i na samsung stranici i xda forumu o pregrijavanju...šta sad svi imaju preosjetljivu kožu i ruke, svi ludi...ljudi o čemu pričate. Očigledno je lutrija dobiti uređaj koji se ne grije a ako je tako onda je Samsung Galaxy S21 Ultra smeće od telefona koje platiš 1300€
 
Brico nedostatak GMS ti sreću kvari vidim ja... Samo P serija :ROFLMAO: Šalu na stranu, očigledno ima nekih defektnih modela, sumnjalo se u startu da je to problem samo sa 256gb varijantom, ali čini mi se da se neko javio sa istim problemom, ali sa 128gb. Najbolje je sačekati koji mesec da izađute prve serije koje su proizvedene, pa da se uzme druga tura, koja je nadam se sama po sebi sređena u potpunosti..
Pa u tome i jest problem, ja ovdje govorim o mom primjerku a oni spominju Pecu, Mi11, i njihovi se ne griju...ali dokazano je da se ne radi o jednom primjerku....od nas ovdje, koliko 5...2 su vratila uređaj...puni su postovi i na samsung stranici i xda forumu o pregrijavanju...šta sad svi imaju preosjetljivu kožu i ruke, svi ludi...ljudi o čemu pričate. Očigledno je lutrija dobiti uređaj koji se ne grije a ako je tako onda je Samsung Galaxy S21 Ultra smeće od telefona koje platiš 1300€
 
Ma ja te ne zaebavam, nego me interesuje koja je to temperatura. Ako te radnja ignorise, kontaktiraj uvoznika direktno.
 
@BricoGO ja se i cudio druze u startu kada sam video da si presao na samsung. Pa ni jedan uredjaj nisu imali a da je bio kompletan. Uvek neki problem sa njihovim uredjajem. Licno sam gledao kako na kolegovom primerku S21u temperatura siba. I to testirao na moje insistiranje. Ovde me ubedjuju da sam hejter. Kao da mi ide nesto u korist da lazem. Nikada samsung, zlatno pravilo.
 
Ide sutra ponovo na reklamaciju...čekamo daljnje rezultate 🤬
 
Kakav stil pisanja...bez komentara.

Drago mi je da je moderacija sredila to odmah.

Puni li neko S21U možda sa S10 punjačem?
Koliko traje punjenje ako neko koristi slučajno?
 
Kakav stil pisanja...bez komentara.

Drago mi je da je moderacija sredila to odmah.

Puni li neko S21U možda sa S10 punjačem?
Koliko traje punjenje ako neko koristi slučajno?

Od s10 je 15w puni primetno sporije bar pola sata duze,punim ja ponekad note 20 ultra sa tim punjacem.
 
Izasao AUBB update, sa matrovskim security patch-om.
 
Ekipo,kako stojite sa poklonima u vidu slusalica i smart taga? Kako vidim meni ima da cekaju poslednji dan za isporuku 😁
 
Jel su ovi u MTS-u stvarno 256gb?
 
Ja se opasno lomim izmedju note 20 ultra (snapdragon) i s21 ultra, i dalje mi je nekako note 20 lepsi, medjutim odbija me samo ta garancija posto nema zvanicne garancije.
Bas sam u dilemi!
 
Ja se opasno lomim izmedju note 20 ultra (snapdragon) i s21 ultra, i dalje mi je nekako note 20 lepsi, medjutim odbija me samo ta garancija posto nema zvanicne garancije.
Bas sam u dilemi!
U principu ti je isto,jel Exy2100 je u rangu SD865 po svemu,sa SD 888 su se malko zajebali greje se ko furuna.
Što se mene tiče ja bih išao na S21 ultru zbog garancije,perfomansa i baterija su iste tako da nema razloga da nemaš validnu garanciju.
 
S21ultra u odnosu na S21 i S21+ ima bolje kamere samo kada je zoom veci od x10?
Da li su na malim odstojanjima 1-5m i u bliskom slikanju na 0,5-0,10m sva tri modela isti ili zanemarljivo podjednaki?
Kakava je razlika pri manjem osvetljenju (ne mracnom i bez sunca vec pod sijalicom)?
Da li je jos po necemu (ovako uproscenom poredjenju) bolji ili bi trebalo da bude bolji S21Ultra od S21 i S21+?
 
Mislim da cu na kraju definitivno ici na S21 ultra, vidim da su baterija i performanse mnogo bolje u odnosu na exynos 990 i da je to u rangu sa SD 865, jedino mi je taj kockastiji izgled na note 20 mnogo lepsi, barem meni
 
Ako ti olovkica nije preko bitna u životu, po svim logičnim parametrima nema šta puno da razmišljaš. Uzmeš s21 ultra i tako mu svi daju prednost.

Sa druge strane, ja bih bez razmišljanja uzeo n20 ultra snap od ta dva (doduše i uzeo sam bio, samo ogroman pa menjao za manji tel), takođe mi je estetski daleko ispred + lakši
 
@Proday

Olovkicu ne koristim nesto preterano, vise iz zezanja nego sto mi stvarno treba, iskreno nikad nisam mogo da svarim te zaobljene ivice kod S serije, N serija mi je pun pogodak ali opet ta prokleta garancija, a kakav sam ja baksuz zatrebace mi 😄😄
 
Pa uzmeš neki 2-3m star, ako za to vreme nije ništa otkazalo, neće ni za godinu! + Sam ličnog ubeđenja da su telefoni za HK daleko kvalitetniji
 
Pa videcu, razmislicu jos malo pa cu odluciti, trenutno sam na N10+..., tako da mi i nije neka hica, a mozda i sacekam N21 sto bi po meni i bio pravi upgrade 🙂
 
Na q
S21ultra u odnosu na S21 i S21+ ima bolje kamere samo kada je zoom veci od x10?
Da li su na malim odstojanjima 1-5m i u bliskom slikanju na 0,5-0,10m sva tri modela isti ili zanemarljivo podjednaki?
Kakava je razlika pri manjem osvetljenju (ne mracnom i bez sunca vec pod sijalicom)?
Da li je jos po necemu (ovako uproscenom poredjenju) bolji ili bi trebalo da bude bolji S21Ultra od S21 i S21+?1
1m - 2m odstojanja i da uzmeš telefon star 2 god, daće slične slike po danu.. to je jedna od onih oblasti gde su skoro svi telefoni postali izjednačeni.. ostalo je razlika
Post automatically merged:

Pa videcu, razmislicu jos malo pa cu odluciti, trenutno sam na N10+..., tako da mi i nije neka hica, a mozda i sacekam N21 sto bi po meni i bio pravi upgrade 🙂
Ukoliko ga bude.. nisam u toku šta se dešava sa N serijom, ali jedan veliki + za kocku 😁 jedino što mi trenutno liči na kocku je možda mate serija
 
^
Ja se iskreno nadam da ce ga biti...🙂, stvarno bi bila steta da ukinu.
 
Nazad
Vrh Dno