Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Можда је глупо да пишем у овој теми, али има на јутјубу клип као најављују N21Fe слично као што је био S20Fe
 
Ja danas podigao moj posle slanja na popravak...kažu tehničar nije mogao da utvrdi navedeni kvar i napravili su samo Software Update na ABU9. Kod testiranja u istim uvjetima skoro pa ista situacija...nakon 10 minuta igranja u aplikaciji kamere 39°, osjetno topao (prijašnji P40Pro+ nije bio nikada ni blizu toliko topao ni nakon 30 minuta korištenja kamere...mislim na fotografiju). Pokrenuo snimanje i temp. je max. 43°, plus je što ne gasi aplikacijau kamere kao prije niti nakon 20 minuta snimanja ali je vruć da ja u životu do sada nikad nisam imao ili držao tako vruć telefon. Kažu ako nisam zadovoljan mogu/moraju ga opet poslati i tek onda ako ne bude problem riješen mogu tražiti zamjenu uređaja. Naj bolje od svega je to što su skinuli orginalnu zaštiti za ekran i onda mi u shopu dali nekakvu da sam stavim. Da sam znao da će to ovako biti definitivno ne bih uzimao samsung. Posle svega ja osobno ne mogu niti ću kome preporučiti da uzima Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB. Sutra ga ponovo nosim na reklamaciju...u međuvremenu sam se naviknuo na Huaweiu P9 Lite tako da mi uopće neće faliti ovo smeće od samsunga dok opet bude 2 tjedan na popravaku 🤬.
Ista stvar kao i kod tebe, nije mogao da utvrdi kvar, cak sta vise kaze telefon se ne pregreva uopste. Malo je reci da sam popizdeo u tom momentu, nisam mogao da verujem sta mi govori. Ja mu kazem ajde da ja dodjem tu kod vas u servis lepo(Begram servis) i da preda mnom testira i ako se ne bude pregrevao da cu mu pokloniti telefon, sto su oni odbili naravno. Nisam lud, 45c sam dobio nakon 10min snimanja, telefon bukvalno neprijatno drzati u ruci. I nista, vrate telefon u radnju. Rekli su mi da su ga vratili na fabricka podesavanja i to je to. Testiram ja u radnji kad sam otisao da preuzmem telefon, pred njima, i opet ista stvar, stim da ovog puta max mu je 43c ali je opet vreo i sa time su se slozili i ovi iz radnje a i decko iz servisa,(ima mali servis u samoj radnji). Uglavnom, njihovo je da ne znaju sta da mi kazu, tako je kako je. Komedija. Posle mi kaze radnica, probaj da se zalis zastiti potrosaca pa vidi, to ti je opcija. A ovaj serviser iz same radnje kaze idi direktno u Begram i probaj tako. Divno iskustvo za mene prelaskom na Samsung....uzas. Tako da u poned idem u Begram, ako tamo nista ne uradim, definitivno konsultujem advokata za dalje.
 
Idi u Promobi direktno, mislim da su oni ljudi korektni.
 
Tako da u poned idem u Begram, ako tamo nista ne uradim, definitivno konsultujem advokata za dalje.
Nemoj u Begram, to je najgori servis po pitanju reklamacija na telefone, a cesto i popravke van garancije.
Dobro je da ti nisu rekli da je usla voda u njega i da zato pregreva... uz put ga ogrebali kojekude ili na drugi nacin ostetili...
Idi u Promobi ako hoces sam da nosis.
Ono sto licno mislim, da sve dok se prilikom provere telefona u radu ne desi kocenje nece uvaziti reklamaciju jer telefon radi... osecaj topline (vreline) je nebitan.
To se nece promeniti dok Samsung ne odobri takvo stanje telefona kao defektno.
 
I posle kažu, Huavei probem jer hoće da kad daju 1000e da im sve radi od starta, a ne da se zamlaćujem gugl servisima (15min).. Ovde koliko vidim ljudi nedeljama ne znaju kako da se izvuku iz problema sa temperaturom. Preveliki mi je ovo rizik da se igram. Naravno vidim i da ima ljudi kod kojih sve radi lepo, ali ajde čoveče, pa nije ovo sića pa da se igram lutrije, zaista žalosno kakve to primerke stavljaju u prodaju i zbog čega je to tako..
 
Da, meni je Promobi sredio konektor na S10 i usput zamenio bateriju, sve u garantnom roku. Pohvale.
 
Nemoj u Begram, to je najgori servis po pitanju reklamacija na telefone, a cesto i popravke van garancije.
Dobro je da ti nisu rekli da je usla voda u njega i da zato pregreva... uz put ga ogrebali kojekude ili na drugi nacin ostetili...
Idi u Promobi ako hoces sam da nosis.
Ono sto licno mislim, da sve dok se prilikom provere telefona u radu ne desi kocenje nece uvaziti reklamaciju jer telefon radi... osecaj topline (vreline) je nebitan.
To se nece promeniti dok Samsung ne odobri takvo stanje telefona kao defektno.
Ma ovi su im ovlasceni servis, Samsung ovde salje u Begram.
 
I Promobi je ovlasteni servis samo nema sklopljen ugovor za servis uredjaja sa tim operaterom ili prodavcem.
 
I idemo po starom dobrom običaju "zakasneli" pokloni bolji od preordera.
Opet da me navuku kao na devetku i Frontier 🙄😬
 

Prilozi

  • Screenshot_20210308-095410_Instagram.jpg
    Screenshot_20210308-095410_Instagram.jpg
    129.6 KB · Pregleda: 99
Ovaj sat svakako nije skuplji od sluski koje su išle uz s21ultra. Sat ko sat, novi će po nekim najavama da pređu na wear OS tako da ovi satovi nemaju neku budućnost a po meni ni vrednost.
 
Kiselo grožđe...
Ovaj sat svakako nije skuplji od sluski koje su išle uz s21ultra. Sat ko sat, novi će po nekim najavama da pređu na wear OS tako da ovi satovi nemaju neku budućnost a po meni ni vrednost.
Ako misliš na cenu sluški u radnji, dođe isto, s tim što sluške mogu već sada da se kupe za 150 a biće i manje kad krenete da ih prodajete kao alvu. Sigurno niko neće da plati 30000 Buds u radnji 🙄 kad može da kupi Senn, Sony, Bose, najbolje da kupi Samsung. Ni ultra neće imati istu vrednost za par meseci, ako tako gledaš.
 
Prestao sam da gledam samsung zbog baterije i trazim 11pro. Ali videh samsung s21 u radnji danas i ono su savrsene dimenzije bukvalno. Verujem da mu je kanera losija od 11 pro, kakav je sa baterijom i ovako neki opsti utisak?
Inace dolazim sa p30 pro
 
Prestao sam da gledam samsung zbog baterije i trazim 11pro. Ali videh samsung s21 u radnji danas i ono su savrsene dimenzije bukvalno. Verujem da mu je kanera losija od 11 pro, kakav je sa baterijom i ovako neki opsti utisak?
Inace dolazim sa p30 pro

Pa ako dolazis sa p30 pro uzmi s21 ultra,baterija nema greske odlicna.
 
Prestao sam da gledam samsung zbog baterije i trazim 11pro. Ali videh samsung s21 u radnji danas i ono su savrsene dimenzije bukvalno. Verujem da mu je kanera losija od 11 pro, kakav je sa baterijom i ovako neki opsti utisak?
Inace dolazim sa p30 pro
Pa teško da je kamera lošija na s21 U. Odnosno da je ip 11 pro bolji, ukoliko te to brine
 
Telenor pustio martovski apdejt. Kazu da je 10x opticki zum jos bolji,kao i baterija.
Verzija AUBB

Screenshot_20210308-143913_Software update.jpg
 
Prestao sam da gledam samsung zbog baterije i trazim 11pro. Ali videh samsung s21 u radnji danas i ono su savrsene dimenzije bukvalno. Verujem da mu je kanera losija od 11 pro, kakav je sa baterijom i ovako neki opsti utisak?
Inace dolazim sa p30 pro
Baterija sigurno loša (imaš i na bench yt kanalu test), a opšti utisak da je plastikaner nedostojan da nosi flagship u nazivu (naravno lično mišljenje nekog ko je poredio s20 i s21).

Ako budeš u prilici, pazari s20 sa snapdragon čipsetom i usreći se u svakom pogledu (čak je još 2mm uži od s21).
 
Ako imas mogucnosti, pocasti se za 8. mart, 😁 vidis da daju i 3 god. garancije...
Imam ali ne mogu još uvek da prihvatim da treba da se pomirim sa downgrade-om ekrana, sve ostalo nekako i mogu, to mi je baš teško. Gledam u suprugov Note10 i moj S9, nije isto. Ultra ne mogu, samo običan 21 dolazi u obzir zbog veličine, nema crne boje, fhd ekran... nešto ne mogu da prelomim čak ni sa satom da mi je sav taj kompromis okej, za sada mi ne uspeva. 😐
 
Sto se tice ekrana, primetiti razliku izmedju fhd i qhd na tolikoj povrsini moze samo neko ko ima oko sokolovo. 😄 Svaka cast vama koji mozete, ja ne mogu. I na S9+ sam drzao fhd, nisam primetio razliku kad se ukljuci qhd, a jos je ovo native fhd, pa bi trebalo da je slika za nijansu ostrija. Za boju se slazem, stvarno je steta sto nema crne, meni bi jedino ona tamno siva dosla u obzir. I baterija je mogla da bude veca. A u ruci mi S21 perfektno lezi, pogotovo naspram sadasnjeg S10lite... Ostaje ti da predjes na iP ili da cekas S22, kompaktih flagship androida vise nema. Sony necu da racunam posto ga nema ni na kp...
 
Uh, iP ne dolazi u obzir, prosto ne volem. S22 mi je daleko jer imam mali duh na s9 pa me nervira već par meseci. Mali 21 je bukvalno savršen u ruci, meni kao ženi mnogo lepši od 20 jer čekam flat ekran još od Note 4... čak i plastika mi je super, manje stresa oko trapavosti 😁 Baterija manje više, navikla sam da ga dopunjavam na pola dana i ne smeta mi, putovanja više ne postoje 🙄😄 da bi me nošenje eksterne brinulo toliko. Ne znam, glupa situacija. A poklon lep. 😄
 
Posto iP ne dolazi u obzir, pocasti se, 😉 tamno sivi + neka (crna) Spigen futrola, poklon sat, 3 god. garancije i Bog da te vidi. 😁
Baterija je bar 10% bolja nego na novom S9...
 
Nazad
Vrh Dno