Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Poslednja izmena:
Drugar je uspio da dođe i do Snapdragon verzije i do Exy. Snapdragon je i dalje hladniji, ali razlika u bateriji je mnogo manja nego prošle godine, ali i dalje itekako postoji, okačiću sutra neke od rezultata.
 
Da li su moderatori razmišljali o podeli teme na S21 Snapdragon i S21 Exynos? Ili S21 SoC i S21 ne-SoC. Rekao bih da je broj postova u kojima se ne spominju ova dva naziva veoma mali.
 
A onda posle toga da podele teme na različite boje uređaja. [emoji16]
 
Drugar je uspio da dođe i do Snapdragon verzije i do Exy. Snapdragon je i dalje hladniji, ali razlika u bateriji je mnogo manja nego prošle godine, ali i dalje itekako postoji, okačiću sutra neke od rezultata.
Ovo bi mogle biti vrlo korisne informacije ako uređaje sprovede iole sličnom arčenju [emoji106]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ja ne bi delio temu pošto Samsung izbacuje telefon sa dva različita čipa pa je dobro uraditi poređenje da bi ljudi znali šta da kupe, pošto se kod nas mogu naći oba modela.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Cekajuci devojku danas da zavrsi kupovinu igrao sam se u poslovnici sa telefonom. Za divno cudo iako je ogroman sjajno lezi u ruci, iz nekog razloga bolje od Mi9T Pro (mada kada bi se stavio u futrolu mozda bi to bilo naruseno:).
Crni je stvarno zlo kako izgleda i ekran je kapa dole.


Steta sto nema testova baterije na 4G iliti realna upotreba kada je covek napolju i nije blizu punjaca ili bar mix. Svi ovi koji su postovani su full wifi, pa sam u dilemi preorder ili ne. :)

Nije da mi nesto mnogo fali 9T Prou ali ekran na S21 i oblik su sjajni.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Cekajuci devojku danas da zavrsi kupovinu igrao sam se u poslovnici sa telefonom. Za divno cudo iako je ogroman sjajno lezi u ruci, iz nekog razloga bolje od Mi9T Pro (mada kada bi se stavio u futrolu mozda bi to bilo naruseno:).
Crni je stvarno zlo kako izgleda i ekran je kapa dole.


Steta sto nema testova baterije na 4G iliti realna upotreba kada je covek napolju i nije blizu punjaca ili bar mix. Svi ovi koji su postovani su full wifi, pa sam u dilemi preorder ili ne. :)

Nije da mi nesto mnogo fali 9T Prou ali ekran na S21 i oblik su sjajni.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk


Imaš testove u real use u jednom danu, 3 lika izašli u nekom gradu u SAD, slikali se, snimali, itd, itd. Ajde da vidim da nađem čas.

EDIT:

https://www.youtube.com/watch?v=5cWA9sxtDt8

U opisu imaš njegova 2 drugara koja su isto došla sa s21U, pa možeš da vidiš i kod njih kako se ponašao telefon u tom jednodnevnom izletu.
 
Poslednja izmena:
Kod kog operatera dolazi ultra sa 512GB?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Koliko sam ispratio, kod nas samo 128gb što je stvarno sramota. Još jedan telefon koji ću preskočiti :) Nekako sam najviše očekivao od mate 40 pro i S21 ultra i ako se čovek ne zaleti na prvu, ni jedan od ovih telefona ne vredi uzeti sada.

P30 Pro
 
Koliko sam ispratio, kod nas samo 128gb što je stvarno sramota. Još jedan telefon koji ću preskočiti :) Nekako sam najviše očekivao od mate 40 pro i S21 ultra i ako se čovek ne zaleti na prvu, ni jedan od ovih telefona ne vredi uzeti sada.

P30 Pro

Ne znam, ja uglavnom ništa toliko ne očekujem od mate serije, uvek mi je P bila inovativnija. Mate nema karakteristiku zbog koje bih dao toliki novac..
 
Zvali me iz VIP-a sad.
U četvrtak ili petak kreću da isporučuju telefone.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Ja malo prije zvao austrijski tmobile...kazu da ne znaju kad ce poslati jer im samsung nije jos dostavio uredjaje [emoji34]
 
Upravo našao S Pen od starog Galaxy S3 tableta...baš me zanima da li će raditi sa S21U?!
 
Koji punjaci, zidni i auto, trebaju za S21 porodicu (S21, S21+, S21u) ?
Koliko W, koliko V/A...?
Može li neka preposruka sa ebay...(da se vidi tacno sta je to)?
 
WinWin mi je poslao email sa ovom sadrzinom, za svaki slucaj sam porucio kod jos jednog prodavca da ne ostanem bez promocije u slucaju da otkazu order.
Screenshot from 2021-01-25 09-27-10.png
 
Performanse.
Gornja linija ne broj testova koji se ponavljaju.
Kolona je ms koliko traje test.
Plavo je Exynos, Crveno je Snapdragon.
Možete vidjeti tokom ponavljanja testa kako performanse na Exynos drasticno variraju dok je Snapdragon kao prava linija.
Preko ekrana je ukupno vrijeme dok telefon nije stao sa testom zbog pregrijavanja.
df60526a788553403f72a18918080eca.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Znaci sve isto kso i ranije ali su popravili bar stanje sa baterijom
Mozda je kod xiaomija problem sa hladjenjem i vaterijom pa zato gasi test
 
Poslednja izmena:
Koji punjaci, zidni i auto, trebaju za S21 porodicu (S21, S21+, S21u) ?
Koliko W, koliko V/A...?
Može li neka preposruka sa ebay...(da se vidi tacno sta je to)?
Koji god da kupiš imaš će da radi posao...nemoj da sa opterećujes bespotrebno

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Koji punjaci, zidni i auto, trebaju za S21 porodicu (S21, S21+, S21u) ?
Koliko W, koliko V/A...?
Može li neka preposruka sa ebay...(da se vidi tacno sta je to)?
Neki sa GaN tehnologijom.
Obavezno da ima PD.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Performanse.
Gornja linija ne broj testova koji se ponavljaju.
Kolona je ms koliko traje test.
Plavo je Exynos, Crveno je Snapdragon.
Možete vidjeti tokom ponavljanja testa kako performanse na Exynos drasticno variraju dok je Snapdragon kao prava linija.
Preko ekrana je ukupno vrijeme dok telefon nije stao sa testom zbog pregrijavanja.
df60526a788553403f72a18918080eca.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk

Ovde na grafikonu je SD888 duze radio od E2100 a oni napisali obrnuto !!!
Opet skoro 20% je slabiji E2100 !
 
Baš nešto gledam...ista tarifa S21U 128GB i iPhone 12ProMax 128GB...i iPhone 200€ skuplji...kojom logikom...WTF?!
 
Vrh Dno