Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Ja konstantno nisam dostupan. Ne mogu da verujem sta se desava. Ne bih ni znao da nisam citao ovde. Restart pomaze.
 
Otkupiću vam sve te telefone po upola cene da vas oslobodim bede?
 
Hvala na predlogu. Izuzetan je.
 
Za sad sve radi okej, mada bile su price pre da je problem kad su dve kartice u tel, dok kad je samo jedna sve radi normalno.
 
^ Takav koji radi bez greške već imam, samo me ovi problematični zanimaju 😎
 
Juce stigao neki update na FE, pa cemo videti. U tel imam 2 kart i sve radi normalno. Od predposlednjeg updatea sa primetio da vidno baterija brze odlazi, sad pratim dalje....
 
Od kad sam azurirao na zadnju verziju softcera,prestala mi sa radom Camera assistent aplikacija.Radi li kome?
 
Zna li neko kako onemogućiti ovom smeću od android 12 da ne ubija background playback? Dakle probao sam 2 različite aplikacije da pustim muziku sa youtubea u pozadini, jednu stavio u never sleeping apps, drugu da je unrestricted za battery optimization i sistem na obe ubije streaming nakon dva minuta. Čim se ponovo upali ekran/otključa telefon, muzika krene ponovo.
 
YouTube music bas ili mjuza sa yt video klipa?
 
Konkretno NewPipe i LibreTube. Oba imaju mogućnost da vuku samo audio stream. Iste verzije(poslednje) rade odlično na android 9.
 
Meni YT Vanced odlicno radi od android 9 do android 13, kao i Spotify.
Moguce da je problem u app.
 
Zato sam i probao sa dve različite aplikacije, mada svakako obe rade na 9. Možeš li mi poslati apk da ne jurim sad vanced po netu, da vidim hoće li prekinuti i nju?
 
Probao, gasi i nju, tako da nije do aplikacija kao što pretpostavih.

Edit: probao i iz dva browsera, firefox i brave, ugasi otprilike nakon 3min sve ove aplikacije.

Jel imao neko sličan problem ili zna šta bih još mogao da probam da podesim?
 
Poslednja izmena:
Ljudi bila je zestoka moša za ovaj decembarski updejt, gde sam se poradovao da ce sve raditi normalno sa 2 kartice. Evo upravo sam sad skapirao, da sam konstantno nedostupan na toj mts kartici. Da li je vama pomogao factory reset?
Još jedna konstatacija, menjao sam mesta toj mts i yettel kartici, u nadi da cu biti dostupan kada prebacim na sim1 (pošto mi je mts primarna zbog posla) i opet svaki put budem nedostupan na njoj, (ali pazite ovo) dok ne pozovem tu yettel karticu, i onda postane dostupna ta mts kartica (skroz neboluzno) i da naglasim da meni pokazuje da ja na obe imam signal i čak mi uopšte ne stižu poruke o propuštenim pozivima. Mozda sam malo konfuzno objasnio, ali poenta je da sam skoro uvek na yettelu dostupan nebitno na kom je simu, dok sam na toj mts nedostupan skoro pa uvek, što me asocira da možda nije oštećenja fizički pa da probam da je menjam (ali opet mi je smešno kako postane dostupna posle poziva na yettel karticu) 🤯🤯🤯

Ako neko ima neku ideju, pomagajte!
 
Meni radi normalno sa dve kartice (yettel i A1). Decembarski update. Moguće je da moraš da zameniš karticu, da ti daju drugu.
 
Ja sam koristio mts esim pa mi se desavalo da budem nedostupan , a mts mi je bila glavna kartica , ali to je bilo na s22u
 
Koja je to više smejurija, znači sad mi možda ni eSIM neće pomoći, stvarno ću ga na kraju u kantu baciti!
Očajnički potez, da li mislite da se isplati da se odradi factory reset, možda to pomogne? P.S. od 13ice nisam odradio factory, već samo wipe cache. Ali je telefon sasvim oke radio sa dve kartice pre 13ice...
 
Koja je to više smejurija, znači sad mi možda ni eSIM neće pomoći, stvarno ću ga na kraju u kantu baciti!
Očajnički potez, da li mislite da se isplati da se odradi factory reset, možda to pomogne? P.S. od 13ice nisam odradio factory, već samo wipe cache. Ali je telefon sasvim oke radio sa dve kartice pre 13ice...
Vredi pokušati, mada na tvom mestu prvo bi skinuo novi rom (preporuka DBT, plus promena CSC u DBT sa SEE) i preko odina flash i onda factory reset.
 
Ma za mene je to špansko selo, a i ne verujem da bih imao toliko vremena da se bakćem sa tim. Hvala u svakom slučaju na savetu.
Probaću još factory reset, ako i to ne pomogne, ode on na doboš. (Što je najsmešnije od svega, jako sam zadovoljan telefonom i evo sa jednom karticom sve radi kako treba i uopšte ga ne bih menjao..)
 
@GoranGoGi ja sam koristio DBT rom i nije mi nesto najbolje radio, pre 10 dana sam ubacio BTU rom i CSC BTU, sad je perfektan, za 10 dana mozda 2-3 app da su zakucale i to je to, nijedan restart kojeg sam cesto imao na SEE rom-u.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221230_173544_Settings.jpg
    Screenshot_20221230_173544_Settings.jpg
    73.2 KB · Pregleda: 18
  • Screenshot_20221230_173524_Settings.jpg
    Screenshot_20221230_173524_Settings.jpg
    66.3 KB · Pregleda: 18
Accident touch??? Da li je ovo vise humano za telefon u ovom rangu? Da imam neke malo vece pare sad bih ga razbio na 1000000000 delova
 
Zna li neko, zasto kada se povezem na android auto nekad mi odmah izbaci Gmaps a nekad ih uopste nema u app za and.auto ? Skoro sam dobio auto sa android autom pa prvo nije htelo da radi ali sam promenio kabl i sad radi ali...nemam ono najvaznije
 
Opet sam imao restart S21+, ocigledno me nesto zeza CSC ili firmware, sad drzim PHE (spanski) CSC, a BTU firmware pa cu pratiti dalje. Da li je problem ako je firmware drugaciji od CSC regije, ili mora biti isto/uskladjeno sve? Sumnjam na CSC, jer mi je telefon za Singapur trziste, pa mozda brlja nesto oko bandova za mrezu kada ce promeni, ne znam...da probam da ostavim njegov original CSC...
 
Pozdrav...na S21U sam zalepio neku no name gel foliju posle koje mi je zvuk u slusalicu prilikom razgovora bio kao na minimumu i gore a pojacano do max...ocaj koliko se ne cuje..skinuo foliju sve ok.. jel ima neka folija koja nema ovakav efekat na jacinu zvuka. Kako se ponasa staklo u ovoj situaciji. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno