Šta je novo?

Samsung Galaxy S21 FE

Da li je neko imao problem sa wifi-jem na mobu?
Desava se npr po povratku u stan da mi se ne kaci automatski na wifi tj kao da je wifi na mobu iskljucen (ne vidi nijednu mrezu), a "problem" se resava tako sto iskljucim/ukljucim wifi.
Ista stvar se desava i kod mojih kad odem, tako da bih iskljucio problem sa ruterom ili nesto slicno.
Probao sam samo da restartujem mob, ali bez uspeha.
Мени се исто дешавало, али се средило са неким апдејтом, не сећам се којим пошто све апдејтове инсталирам чим се појаве.

Едит: а можда ми се средило и откако сам прешао на Yettel интернет са SBB-а.
 
Cekam onda neki update.
Do mreze nije sigurno, posto od supruge mob radi najnormalnije, a ovo se desava i kad sam napolju.
 
Samo da javim da je problem resen resetom newtwork settings-a na mobilnom telefonu.
Ovo u zivotu nisam radio, ali dobro.
Mozda jos nekome zatreba.
 
Jel duhovi na ekranu podlažu garanciji(ekran nije ostecen)
 
Ako ima validnu garanciju i nema fizickih ostecenja onda prihvataju i ide ti zamena ekran i baterija. Nakon koliko meseci su ti se pojavili duhovi?
 
Kod druga na telefonu, godinu dana otplilike
Sitno doduše
 
Bas bezveze, malo vremena je proslo.
Moze da odnese ili nek saceka pri kraju garancije, svejdno.
 
Sve više ljudi se žali na taj burn in, ne znam da li je lošiji kvalitet ekrana ili šta je u pitanju?!
 
Znam da se pre redovno desavalo na samsungu, ali od s21 serije nisam cuo vise i izgledalo je da su resili.
Ti si prvi koji je to pomenuo posle nekoliko godina.
 
Radi li vam eye comfort shield custom podešavanje? Stavio sam da se uključi u 22.00, a isključi u 07.00 next day.
Uredno se uključi kad treba, ali sutra ujutru neće automatski da se isključi kad je setovano, već moram ručno klik.
 
Radi li vam eye comfort shield custom podešavanje? Stavio sam da se uključi u 22.00, a isključi u 07.00 next day.
Uredno se uključi kad treba, ali sutra ujutru neće automatski da se isključi kad je setovano, već moram ručno klik.
Radi.
 
Малоприје провјерим, оно опет закрпа од 1.априла. Је ли могуће да иста стигне 2 пута или сам ја "побркао лончиће". Иначе телефон је узет у МТС-у.
Build Number : G990B2XXU3EWD2
Android version : T(Android 13)
Release Date : 2023-05-08
Security patch level : 2023-04-01

Build Number : G990B2XXU3EWC7
Android version : T(Android 13)
Release Date : 2023-04-20
Security patch level : 2023-04-01

Sve je Ok.
 
Jel može neko poređenje, ko je imao prilike da testira oba primerka, dvoumim se između Šljamsunga 21 fe 6/128 i Žaomi 12-ice 8/256. U ponudi su oba nova, S je 410 evra, a Šomi 400 okruglo, oba sa 12 meseci garancije.
Kamera mi je najbitnija, poslednji Samsung mi je bio S7 i od tada sam prešao na Kineze i zadovoljan sam, ali sam poželeo da Poco X3 Nfc menjam. Svaka sugestija je dobro došla.
 
^ @Nerast vidim da te "svrbi" da menjaš nešto , skoči na Šljamsunga . Mada verujem da će posle opet biti Žaomi ....
.... Al sam sročio odgovor 🤔 k'o Šekspir jbt. 🥶
----------------
S21FE malo slabija baterija, odličan/fluidan u radu ... Ekran 6,4" , kamere veoma dobre i dobra softverska podrška.
 
@Nerast Šta su ti na ovo pitanje odgovorili u Xiaomi temi? 🤔
 
Po gsmareni xiaomi 12 po malo bolji u svemu... Ako gledam dobar model.

S21fe imam, nemam zamerki osim na fp senzor, mogao bi da bude brži
 
@Nerast Šta su ti na ovo pitanje odgovorili u Xiaomi temi? 🤔
Ovu sam detaljno iščitao, od početka do kraja, a u Kineskom taboru sam prešao trećinu postova, sad ću i ostatak da sazvacem pa cu i njih da pitam. U medjuvremenu sam se prošetao do Tehnomanije i uzeo oba modela u ruke. Samsung mi se vise sviđa na oko, mada je zgodniji za u džep jer je za nijansu manji - uži, ali mi se kod 12-ice ne sviđaju oborene ivice, zbog kojih sam svojevremeno brže bolje pobegao od P30 Pro. Doduše ovde su jedva primetne ali... Na brzaka sam opalio nekoliko fotki, i čini mi se da su na 12-ici za nijansu boje prirodnije. Opet kada sam gledao recenzije na YouTube, tamo su više hvalili fotografije na S 21 fe, a video na 12-ici. Meni lično su slike primarna stvar.
Hvala ekipi na savetima, i dalje tapkam u mestu i nisam prelomio.
Usput razmišljam i o Pixel 6 modelu, potražiću i tu temu, jer je opcija 8/128 sa godinu dana garancije ispod 400 evra ali je problem naći ga negde i videti kako izgleda klot Android, pitam se dal bi mi legao 🤔
 
^ @Nerast vidim da te "svrbi" da menjaš nešto , skoči na Šljamsunga . Mada verujem da će posle opet biti Žaomi ....
.... Al sam sročio odgovor 🤔 k'o Šekspir jbt. 🥶
----------------
S21FE malo slabija baterija, odličan/fluidan u radu ... Ekran 6,4" , kamere veoma dobre i dobra softverska podrška.
Na S21 Fe uzasno sporo punjenje baterije, po meni najveci minus.
 
I meni je bilo sporo posle P30Pro. Ali sam se vratio na režim noćnog punjenja, kao kod nekih starijih telefona.

P30Pro i dan danas samo dopunjavam. Zakačim ga 10-20-30 min, kad mi odgovara i uvek imam za taj dan.
S21FE sam navikao na overnight punjenje, tako da je brzina nebitna.
 
Да ли неко користи СД маид апликацију немогу да је скинем са плеј сторе? Одмах испише "покушајте касније".
 
Takodje pro verziju, ali skinutu "sa strane" xD odlicno radi posao sto se tice brisanja kes memorije od aplikacija.
 
Nazad
Vrh Dno