Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Da li imate problem da vam se prilikom razgovora upali ekran i obrazom ili uvetom stavljate poziv na cekanje ili prebacujete razgovor na sat, isto mi se desava da kada zavrsim razgovor i udaljim telefon od uveta ekran se ne upali i moram sa dugmetom sa strane da upalim ekran da bi prekinuo vezu.
Ja imam problem tipa, stavim telefon na zvucnik tokom razgovora i ako stavim nesto preko senzora koji gasi ekran on odma gasi gornji zvucnik a dodnji mu i dalje aktivan 🤦‍♂️ A kada sklonim posle par trenutaka ga opet ukljuci 😁
 
Nikad ništa slično. Moguće da ti proximety senzor nešto brljavi
 
koliko moze da kosta zamena ekrana na s20?
 
Izasao novi update za S20+ (G985F) DUB5. U pitanju je One UI 3.1. Za vip mrezu naravno jos nije, cak nije izasao ni CUA8 :)
 
Opa, nisam ocekivao da ce tako brzo da puste 3.1 za s20 seriju. Svidza mi se :ROFLMAO:
 
Koje je vama zadnje azuriranje na obicnom s20,ako ima neko telenor?Kod mene cua3.
 
Preko odina sam početkom meseca, možda čak i na kraju januara, nabacio DBT CUA8
 
I evo sada nabacio na taj isti SEE ažuriranje DUB5 sa ONE UI 3.1.

Javljam kako prođe kod partnerke celokupno dnevno iskustvo.
 
Stigao One UI 3.1 i na S20 Ultra, telefon je iz mts-a.

Screenshot_20210219-115028_Software update.jpg
 
Ista situacija kod mene na S20+, mts.

Ako neko nije naleteo do sada, Samsung je od OneUI 3.0 promenio način ulaska u recovery mode (za exynos modele). Telefon sada mora da ima USB konekciju da bi ušao u recovery mode standardnom kombinacijom tastera (dakle slušalice ili kabl od punjača povezan na komp). Više detalja ovde:
 
Kod mene još nema ništa :)

Inače, hvala za ovaj info za recovery mod, nisam znao da su i to uspeli da sje*u...
 
Yay! Uveli su mogućnost da se iz quick settings upravlja uređajima koji su povezani na google home i mi home. Sjajna stvar!
 
Stigo i kod mene, doduse telefon je na SEE CSS
 
Stigao je i meni sinoć One UI 3.1 na S20+, posle ću pogledati detaljno šta je sve novo. Dopala mi se ona adaptivna promena boja ekrana ili kako se već zove.
 
Ja jedva čekam samo zbog google feeda skroz levo (valjda su to omogućili). Još taj update stavim i završio sam sa istima do daljnjeg
 
Jesu, ali mene to uglavnom nervira, nisam znao da ima ljudi koji vole taj "feed". :)
 
Ja jedva čekam samo zbog google feeda skroz levo (valjda su to omogućili). Još taj update stavim i završio sam sa istima do daljnjeg
Nema Google feed na One UI 3.1 za S20 i Note 20 Seriju. To je ekskluzivno samo za One UI 3.1 na S21 seriji.
 
E izgoreli dabog svi kolektivno u samsungu 🙄 ... znači samo broj editovali otprilike! hvala za info druže
 
Dodali su sve sa S21 serije, ali samo to izbaciše i ostavili Samsung Fee. Kada mi je juče stigao One UI 3.1 primetih da su ti izostavili.
 
Izostavili su i neke stvari iz kamere.

Da, pomešao sam Samsung Free i Google Feed, ali meni to nije bitno pošto me oba nerviraju. :D
 
Nisam primetio da su izbacili stvari u vezi kamere. Koliko sam video sve je isto kao na One Ui 3.1 na S21 seriji.
 
Ne mogu da nađem onaj režim koji aktivira sve kamere, director's mode ili kako već i ne vidim dodatne opcije u portrait mode-u, npr. da se oboji pozadina.
 
I meni se tako čini.
 
Pa taj mod zavisi od procesora.
Samo ovi novi u 5nm procesu mogu da procesuiranu u isto vrijeme sliku sa tri izvora.
 
Nema to veze sa 5nm procesorom (koji je inače na brzinu napravljen (SD i Exy) sve radi trke sa "jabukom" ) več je fora što Samsung jednostavno neće da da tu opciju za S i N seriju 20 (... kao SD 865+ je jadan slab ) , jednostavna priča - svaki novi model je ultra giga mega bolji od par meseci starijeg i kupuj narode , gledamo to unazad 2-3 godine a sada ljudi polako shvataju . Meni je baš bilo urnebesno kad sam bio u Ušću i gledam telefon S21U cena 152.990 a preko puta TV Samsung 65" 4K UHD Smart NU7092 košta 102.990 dinara :D :D :D

 
Nema ni na VIP-u. S20+
 
Nema ni kod mene na MTS-u, takođe S20+.
 
Vrh Dno