Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

^ S20+ ima primetno bolju bateriju od običnog note 10.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mali Note 10 sam ja punio 3x dnevno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Šta si radio na telefonu pa si ga punio 3x dnevno?!
 
To je preterivanje,3 puta dnevno ispade da ne moze da predje 2h sot-a.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jedino da visis na telefonu od 07-23.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo, 24 sata koristim S20+, posle prelaska sa N10+.

Naravno najjači utisak je 120hz, ali sam primetio i novo malo poboljšanje vibracije, zanimljiv zvuk tastature.

Što se tiče kamere, zadnja je unapređena fino, dok je kod prednje ista (za ovaj rang loša) situacija.

Jedna stvar koja me zaista nervira je mnogo brzo i neshvatljivo zagrevanje uređaja.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Pa ja sam ga drndao vise puta bas i nisam primetio da se nesta preterano greje,mada je bilo hladnije vreme nego zadnjih dana.Mene generalno nije nesta privukao 120hz izgleda stvarno sjajno i kamera sa 64mpx bas pravi ostre i detaljne slike.Sve ostalo isto kao na notu,stim da mi je note dizajn dosta bolji.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I prvi dan, 120Hz, dve kartice, sve vreme wifi, 3.20 screen on i 15% ostalo baterije. U 8.30 jutros skinut s punjača.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
SmartSelect_20200510-001525_Digital Wellbeing and parental controls.jpg
Ako je ovo loša baterija, ja ne znam.
EON preko 4g, igrica sa zahtevnom grafikom, društvene mreže...
 
Ja evo tačno nemam pojma šta ovaj tvoj sshot pokazuje!?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ovaj screenshot pokazuje koliko ti koristiš telefon dnevno i ništa više, tako da ne vidim poentu. Možeš imati i 24h korišćenja sa 18h na punjaču.
 
Telefon punim jednom dnevno, a ovo je korišćenje za 7 dana.
Ovakva nedelja se neće skoro ponoviti :) da imam toliko slobodnog vremena...
Ali svakako, sjajna baterija!
 
I toliko si uspeo da izvuces sa igricama,eonom preko 4g i svim ostalim ?? Da li bi mogao da izvuces sot nekako?
 
Poslednja izmena:
Ceo dan wifi, otprilike je ovo neki prosek, 5 i po do 6 sati za dan. S20.
60410174e99a5f73fbafa46f097c914a.jpg


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
96Hz, isključeno nekoliko gluposti sa Package disabler, AOD uključen.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Razgovor preko vajbera.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Moze s20 plus i vise dosta da izvuce ako si samo na wi fi.Za mesovito koriscenje na 96hz ovo je sasvim dobro.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovo nije kombinovano nego wifi sto je katastrofalno,imao sam tel jedan dan kod sebe da se igram,grejanje tel i baterija katastrofa,5h sota ako izvuce na 4g je premija,doduse kod mene je slabiji signal ali bez obzira,ex je katastrofa
 
Poslednja izmena:
Evo mog SOT-a danas. Gotovo uopšte nisam imao razgovore. Druga kartica isključena, jer sam na odmoru. 45% otišlo i veći deo dana na 4g.

7cc6a99a3106a588ec3ef42818aaf99b.jpg
1da6d926d9b75c03efd6c6664ece62c1.jpg
7adcd9caffa1e9ba8a03cded5a0ff1ac.jpg
29b091abdb4deecee431311acf60be94.jpg
118f47234f5e9f4562ec80f780d5dcf4.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ne znam da li sam ja preosetljiv na vrućinu, ali vani je 20 stepeni, nije vrućina, četujem na viber, ne mogu da ga držim koliko je vruć. O čemu se radi, samo moj model ili je Exynos toliko đubre? :D
S20+ ni blizu nije bio ovako strašan.
Vidim svi manje-više kukaju.
 
Užasno se telefon greje, meni je ono nešto neverovatno. Ništa specijalno ne radim, držim uklkučen ekran da mi se ne bi gasio dok radim nešto na njemu. Ono je sramota za telefon koji košta onoliko.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Koristim S20+ nekih dvadesetak dana, i nije mi jasno čime izazovete pregrevanje

Bukvalno se ni u jednoj situaciji telefon nije pregrevao. Gejming, korišćenje na jakom suncu, surfovanje, multimedija, čak i kada sam telefon po 2-3 sata drndao apsolutno ništa.

Jedino gde sam primetio neko zagrevanje je bio momenat kada sam pokušavao da slikam "macro" fotografije sa zumiranjem i to nakon nekih sat vremena konstantnog slikanja insekata.
 
Isto sam na s7e i s9 non stop ovde na forumu citao kako se pregrevaju.. Ja to nikad nisam osetio. Telefon je uvek bio hladan kao spricer, jedino se s9 malo grejao kad je snimao 4k60fps..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno