Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

Pokazite mi slike pa da uporedimo. Ja misljenje ne formiram na osnovu jutjubera, nego uporedimnsta mi se vise dopadne to kupim. Meni je bolji Samsung, zato sam ga kupio. Kome je bolji Huawei, neka ga kupi, ali mislim da je glupo da nam na temi posvecenoj S20 pisete o nekim drugim telefonima. Svaka roba nadje kupca

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
[YouTube]rOYmSq1LxKs[/YouTube]

Evo ovo izgleda kao realan test s20+ vs p40pro.

Sta znam .. Samsung ocito napucava boje za instagram , u LL i zoomu je uglavnom p40pro bolji.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne znam kakvi su drugi ali generalno samsung je u ll uslovima generalno truba...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ll je segment izmisljen za k.....e ciji je duzi. U situacijama gde ima nekog svetla svaki flag ce napraviti pristojnu sliku. Slike u potpunom mraku su beskorisne, i osim za pokazivanje "sta moj moze a tvoj ne" ne sluze nicemu.
 
Mislio je da moze da se kupi kod nas sa validnom garancijom.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa moze da se kupi, S10 Lite je sa validnom garancijom.
 
S20 ne ide kod nas sa Snapdragonom tako da ništa od garacije. Na našu veliku žalost, a na još veću sreću Samsunga. :)
 
Cao,

Da li je neko imao problem sa icon badge "counterom"? Tj dodje poruka (WA, viber...) i normalno pokaze broj neprocitanih. Otvori se app, procita poruka, vrati se na home screen i u tom trenutku nema badge-a na ikoni izabrane aplikacije, ali.... posle pola sekunde se vrati opet i pokaze broj (prethodno neprocitanih) i opet nestane posle sekundu. Uzasno iritirajuce.
Probao sa brisanjem cache/data iz Badge provider, ali nije pomoglo.
 
Cao,

Da li je neko imao problem sa icon badge "counterom"? Tj dodje poruka (WA, viber...) i normalno pokaze broj neprocitanih. Otvori se app, procita poruka, vrati se na home screen i u tom trenutku nema badge-a na ikoni izabrane aplikacije, ali.... posle pola sekunde se vrati opet i pokaze broj (prethodno neprocitanih) i opet nestane posle sekundu. Uzasno iritirajuce.
Probao sa brisanjem cache/data iz Badge provider, ali nije pomoglo.

Ja takodje imam taj problem....nervira bas...kao ghost efekat , nakon izlaska iz nekog app-a sa notifikacijom, prvo nestane notifikacija pa se pojavi na sekund pa opet nestane, nigde na netu ne pominju to
 
Nema toga, evo sad proveravao na notifikacijama na viberu i mailu. Primetio bih do sad bar na nekoj app.
Zadnji update, 01.mart 2020.
 
Mislim da sam nasao sta je "bug" ako mozete da proverite. Naime kad se ukljuci u settings/display/navigation bar/ full screen gestures ...tada flashback-uje app badge. Da li je to kod vas isto? pozz
 
Nije to, kod mene je uključen od starta full screen gestures i nema tog bug-a.
 
Znam da je za iz nekog čudnog razloga zabranjena priča o snapu u ovoj temi ali ova vest je veoma zanimljiva.. Samsung počeo da prodaje s20 sa snapom u domacoj zemlji .. [emoji15]

https://www.phonearena.com/news/Sam...n-865-Galaxy-S20-relaese-South-Korea_id123547

This year, however, Samsung did things a little differently. The company decided to release the Snapdragon version of the Galaxy S20 series in its home country as well. While that was great news for consumers in South Korea (we’ll explain why in a bit), it caused frustration within Samsung.

Reports coming from the far East country that reached us via SamMobile state that Samsung’s chip division felt “humiliated” by the executives’ decision to ship Snapdragon-powered Galaxy S20 phones in their own country. The team even tried to talk the bosses out of it but were ultimately unsuccessful. According to the report, the Exynos 990 didn’t meet the performance expectations of the higher-ups.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja evo koliko znam, svi ovi Smasung flagship duosi kod nas sa snapdragonom upravo i jesu iz Južne Koreje!...e sad jedino ako nisu imali single sim sa snap pa da je ovo kao neka nova vest!?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja evo koliko znam, svi ovi Smasung flagship duosi kod nas sa snapdragonom upravo i jesu iz Južne Koreje!...e sad jedino ako nisu imali single sim sa snap pa da je ovo kao neka nova vest!?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Nisu iz JK, već iz HK i Tajvana.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno