Šta je novo?

Samsung Galaxy S2 - NEAT ROM

Ja jedino da snimim video kako radi normalno. Odstiklirajte pa štiklirajte ponovo. Ako ne proradi znate koji je sledeći korak
 
Jel ima opcija negde da se izabere da bude lampa na dugmetu za meni kada je ekran zakljucan? Jedino ako je promenjeno pa sada po defaultu nije ukljucena ta opcija, presao sam sa 5.5 i uradio sam wipe.
p.s. Nasao u cemu je problem. Kod mene nije bila ukljucena opcija Lock Screen -> with swipe lock (jer koristim pin) tako da sam sada ukljucio tu opciju i onda dobio mogucnost da udjem u Lock Screen Options i tamo odstiklirao "Lock Screen Torch" i ponovo stiklirao zatim iskljucio "Witch swipe lock" i lampa i dalje radi.
Hvala Sale.
 
Poslednja izmena:
Jel ima opcija negde da se izabere da bude lampa na dugmetu za meni kada je ekran zakljucan? Jedino ako je promenjeno pa sada po defaultu nije ukljucena ta opcija, presao sam sa 5.5 i uradio sam wipe.
p.s. Nasao u cemu je problem. Kod mene nije bila ukljucena opcija Lock Screen -> with swipe lock (jer koristim pin) tako da sam sada ukljucio tu opciju i onda dobio mogucnost da udjem u Lock Screen Options i tamo odstiklirao "Lock Screen Torch" i ponovo stiklirao zatim iskljucio "Witch swipe lock" i lampa i dalje radi.
Hvala Sale.

Haaaa pa to je sjajno xDDD Sad radi i meni :) Hvala u svakom slucaju :)
 
Stavio sam AOSP 3.2, sve je odlicno radilo do juce.

Juce mi je baterija bila na 40-50%, odjednom telefon blokira, uradim restart, kad se upalio baterija je bila na 15%, i ono sto je cudno jos, jeste da se telefon punio :). sa 15% je skocio na 20%.

Danas ista situacija samo sto je sa 40% spustio na 2%.
 
To jednostavno nije tačno.

Šta nije tačno? To što ti se nije desilo ne znači da nije tačno. Ja imam TW neat i te iste bagove sa prikazom baterije posle nekog restarta. I ranije se ljudima to dešavalo na ko zna kojim romovima.
 
Dešava se i na drugim romovima i na drugim telefonima.
 
Da potvrdim isto mi na aosp 3.2 blokirao telefon posle restarta baterija pala sa 60 na 20. Imao sam problem i sa memorijom. Kad sam pokusao da skinem nesto da li bilo na int i ext posle nekih min prestane da skida i nisam moga da skontam sta je problem. Zatim sam skinuo 5.9 na kom i da prebacim na telefon usb kablom krene prebacivanje i prestane skida kao ne moze da nadje memoriju probam na ext isto. Cini mi se da prestane sa prebacivanjem kada se ugasi ekran i onda sam zadnji put kada sam prebacivao drndao telefon tj bzv ga dodirivao samo da se ne ugasi ekran. I posle toga je bilo full vipe svega i stavio sam 5.9. A kod njega mi nekako baterija ode ekstra brzo dok je upaljen ekran kernel je pliz
 
tacno je , na swim romowima, se to dogadja i meni je juce sa 37% nakon restarta spustio na 2%,koristim zadji 5.9, ocito se nista nece stabilizovati dok ne naidje neki oficijalni rom
 
Ja sam do sada bio na OmegaROM-u a koristim NeatROM od v.4.1, mislim, pa sad sve do 5.6 i to mi se nikad nije desilo.
 
tacno je , na swim romowima, se to dogadja i meni je juce sa 37% nakon restarta spustio na 2%,koristim zadji 5.9, ocito se nista nece stabilizovati dok ne naidje neki oficijalni rom
Prvo očisti konektor za punjenje. Meni se dešavalo isto posle restarta ali kad sam očistio konektor (hladnim vazduhom iz fena i mekom četkicom za slikanje) nikad se nije desio pad baterije ni posle uzastopnih restarta.
 
Meni se to dešavalo još sa fabričkim gingerbreadom, a i sa svim kasnijim romovima. Pri tome, ne dešava se svaki put. Nema pravila, ali češće je kada je baterija pre restarta ispod 50%.
 
Da potvrdim isto mi na aosp 3.2 blokirao telefon posle restarta baterija pala sa 60 na 20. Imao sam problem i sa memorijom. Kad sam pokusao da skinem nesto da li bilo na int i ext posle nekih min prestane da skida i nisam moga da skontam sta je problem. Zatim sam skinuo 5.9 na kom i da prebacim na telefon usb kablom krene prebacivanje i prestane skida kao ne moze da nadje memoriju probam na ext isto. Cini mi se da prestane sa prebacivanjem kada se ugasi ekran i onda sam zadnji put kada sam prebacivao drndao telefon tj bzv ga dodirivao samo da se ne ugasi ekran. I posle toga je bilo full vipe svega i stavio sam 5.9. A kod njega mi nekako baterija ode ekstra brzo dok je upaljen ekran kernel je pliz

Nemoj da instaliras sve app koje dolaze uz rom, odaberi koje ti trebaju, i stavi apolo light kernel i drzace dan bez problema ja bijem i na dva
 
Можда питам у погрешној теми, али капирам свуда су исти људи који имају овај фон. Треба ми само одговор, који су учестали проблеми са с2? Требао би данас, сутра да купим полован с2, па чисто да знам шта да проверавам. Капирам да сваки телефон има своје багове и честе проблеме, за мој нексус су то климаво дугме, вибрација, мртви пиксели али шта је то за с2? Хвала
 
Kažu da vlaga iz vazduha u blizini mora oštećuje ploču, a i prijem je loš iza debelih zidina i malih prozora. Izvini, nisam mogao da odolim. :)
 
Можда питам у погрешној теми, али капирам свуда су исти људи који имају овај фон. Треба ми само одговор, који су учестали проблеми са с2? Требао би данас, сутра да купим полован с2, па чисто да знам шта да проверавам. Капирам да сваки телефон има своје багове и честе проблеме, за мој нексус су то климаво дугме, вибрација, мртви пиксели али шта је то за с2? Хвала

Vojvodo pogledaj da li ima burn in na mestu notification bara i u kakvom je stanju home button. To je otprilike to što se tiče čestih kvarova.
 
Moj je evo star godinu dana i nemam nikakvih problema sa njim, a ispadao mi je sa visine 1,5m (sreća da je bio u futroli). Problemi koje sam imao su do prethodnog (OmegaROM-a) grejao se tokom razgovora itd. a od kada sam na NeatROM-u sve je super.
 
Moze ako imas LCD ili IPS display :) To je jedina ujedno i najveca mana (Super)AMOLED-a.
 
Evo godinu dana star fon i skinem onaj lcd test, stavim na crvenu boju i blago se vidi status bar...
 
Na sAMOLED-u se najbrze trosi plava boja. Ja srecom jos uvek nemam burn in a telefon je star godinu i po.
 
Sale svaka cast na jos jednom update-u! ;) Imam 2 kratka pitanja za novi AOSP 3.6. :)
1. Je l' moze nekako da se ubaci ono "S2_2.5_ClearAllRecentsBottom" iz prethodnog roma? Meni je mnogo lakse (ne znam kako je ostalima) da stisnem to jedno dugme nego svaki put da radim pinch, cak mi i ne uspeva iz prve... :)
2. Je l' je kernel koji ide uz novi rom isti kao ovaj iz 3.1 "I9100AospNeat_3.1_Kernel" (posto bi da ga imam u rezervi)?
 
nije isti kernel ali mozes sam da prepakujes, jel? samo otvoris zip i ubacis novi boot.img

1. ako mi kazes gde da ga turim ja cu uraditi :p. Osim na homescreen
 
Nazad
Vrh Dno