Šta je novo?

Samsung Galaxy S2 - NEAT ROM

Kako da smanjim slova, da budu kao na NeatRom 3.1 ... Ubacio sam 3.2. ?
 
Samo slova ili ceo UI? Slova možeš u settingsu, a za ovo drugo skineš neki build.prop editor i promeniš dpi na nešto manje od trenutne vrednosti
 
Kako da smanjim slova, da budu kao na NeatRom 3.1 ... Ubacio sam 3.2. ?
Kao sto Vojkan rece, ako ces samo slova ides na settings/display/font size, a ako ces ceo UI ides na settings/interface/custom lcd density i podesis na 182 (tako je bilo na 3.1). To je sve... ;-)
 
Danas fon poludeo nacisto, nonstop mi izbacuje neatrom update na 5.8, prepodne ignorisao al posto je bio navalentan aj probo nekoliko puta I svih nekoliko puta pokusaj update-a ublokirao telefon.....neki savet jer koliko sam procitao 5.8 je povucen?
 
Zasto kad me neko zove i kada izbaci sliku tog ko zove, izbaci do pola, a ne celu ? To se ne desava uvek, recimo, svaki drugi, treci put... (Neat 3.2)
 
Danas fon poludeo nacisto, nonstop mi izbacuje neatrom update na 5.8, prepodne ignorisao al posto je bio navalentan aj probo nekoliko puta I svih nekoliko puta pokusaj update-a ublokirao telefon.....neki savet jer koliko sam procitao 5.8 je povucen?
ako je ok download mozes ga flesovati a posto te nesto zeza uradi prvo full wipe. rom je povucen zbog nesuglasica sa jednim developerom. pomogao mi je oko jednog mod-a i sada svaki put trazi credits kada neko nadogradi mod preko tog tako da sam povukao rom i napravio sam taj mod. Sutra cu ga uploadovati (v5.9)

Zasto kad me neko zove i kada izbaci sliku tog ko zove, izbaci do pola, a ne celu ? To se ne desava uvek, recimo, svaki drugi, treci put... (Neat 3.2)
nemam pojma. aj napravi screenshot
 
ok,thanks,sacekacu ipak tvoj 5.9 pa cu da ga flesnem onda
 
Ako uspem, napravicu ... Neko, jel se desilo jos nekom da mu Google+ bukvalno iscrpi bateriju za nekoliko sati, dok je telefon u mirovanju ?
 
Pozdrav, videh temu na XDA, bas bas sjajno izgleda ROM, hteo bih da ga instaliram jednom prijatelju koji i dalje koristi S2.
Nisam video da igde na temi pise, da li ovaj ROM zahteva striktno TWRP ili CWM i koju verziju?

Ne koristim Samsung vec 2 godine, pa sam ispao iz kondicije za njihove modele, znacio bi mi help za neki xda tutorial za root i odgovarajucu verziju recovery-a koju ovaj ROM zahteva.

Hvala unapred!
 
Kad uključim Auto mode za mrežu i uključim gprs, to nije normalno koliko srče bateriju, a imam jak 3g signal. Čini mi se da bi izgurao maksimum dva sata ekrana i možda pola sata poziva. I to srče i u stand-by ko blesav. Sve je ok i sa BBS-om, fast dormancy isključen sa onom aplikacijom za s3 jer iz onog menija *#9900# i kad isključim opet imam secril fd interface wakelock. Da li je to i drugima tako ili da menjam bateriju? Fon nema ni šest meseci, nov kupljen.
 
Meni je Google+ aplikacija sa vremena na vreme htela to da radi. Posrce baterija pa cini mi se za sat, dva ... Nemam pojma sto... Ako imas Google+, obrisi, pa testiraj telefon
 
Nisam mislio na to, sa aplikacijama nemam problem, kažem da je bbs pokazao da je sve ok, a i google+ nemam. Jednostavno ako sam na 3g-u baterija ne znam da li bi izdržala dan.
 
Stock rom nisam, ne znam koliko bi on pokazao nešto s obzirom da mu je neat sličan. A modem ću probati onaj ls8, već sam ga pre jednom instalirao ali nisam nešto baš primetio. Ima li neki bolji?
 
Sale ja mislim da lampa i ikonica za alarm i jos neke sitnice ne rade zbog ovog Kernel-a 3.0.101-apolo-vog jes da baterija drzi ka luda i sve ali jednostavno ovo je drugi put da mi se desava, i sa 5.8 i sad sa 5.9
 
Nema veze lampa i ikonica sa kernelom :)
 
Sale ja mislim da lampa i ikonica za alarm i jos neke sitnice ne rade zbog ovog Kernel-a 3.0.101-apolo-vog jes da baterija drzi ka luda i sve ali jednostavno ovo je drugi put da mi se desava, i sa 5.8 i sad sa 5.9

ikonicu aktiviras iz settings/display pa tek onda ukljucis alarm
sta je sa lampom, sta ne radi?
 
ikonicu aktiviras iz settings/display pa tek onda ukljucis alarm
sta je sa lampom, sta ne radi?
Lampa na home dugme ne radi tj kad je zakljucan i kad pretisnes home dugme 2 puta privi put upali se ekran drugi put da bi aktiviro lampu al nista nema
 
ne radi ni kod mene lampa na home kada je telefon zakljucan, lite instaliran, Apolo light kernel.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da je problem do Apolo kernela
 
Jel znaš šta je kernel?
 
Nazad
Vrh Dno