Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Zato što ne napunis do kraja telefon i on ne restartuje statistiku. Čudi me da ne čitaš šta piše.

Sve više mislim da trebaju ubaciti knjižice ili neki FaQ kad se kupi telefon.
 
Osim statisticara koji svaki dan proveravaju koliki im je SOT, ko jos puni telefon do kraja?
 
Nema šta da se složiš ili ne, većina ljudi stavlja telefon na punjač pred spavanje i skida ga ujutru...
 
Osim statisticara koji svaki dan proveravaju koliki im je SOT, ko jos puni telefon do kraja?
Onda nema ni šta da se zalis kad svi koriste telefon normalno i napune do kraja. Sa tvojim korišćenjem dobijaš netačne rezultate. Tako da počni normalno da punis, pa se javi.
 
Ma iskreno **** mi se za rezultate, nije mi bilo jasno da se to pokazuje zbog tog punjenja, to mi prosto bode oci pa rkeoh da vidim sta ne problem.
 
Pozdrav ljudi, danas sam uzeo s10 plus sve radi okej, osim poziva jako me slabo cuju kao da mikrofon ne funkcionise, telefon je azuriran na najnoviju verziju softvera, ne znam dal je greska u mikrofonu ili sta vec, da li neko ima slican problem?
 
Proveri da ti nije zapušena rupica za mikrofon, sa donje strane telefona.

Tu se lako uvuče prljavština...
 
Koliko dobikate Sot?Ja sam sa veze azuriranim telefonom danas dosao na nekih 4 sata i 10 minuta sa Exy imam dve sim kartice, kombinovano wifi i 4g.
 
Ljudi imam net na obe sim kartice, medjutim Mts mi je na sim 1 a Telenor na sim 2 poziciji, na Mts-u net radi normalno a kad prebacim na Telenor nikako da se poveze i pusti net..da li neko zna u cemu je problem? Imam podesene parametre za oba operatera i cekirane u podesavanjima. Probao sam sa resetovanjem mreznih podesavanja ali bezuspesno..
 
Koliko traje podrsjlka za S10+? Bilo je obavezne 2 godine ali su valjda produzili na jos jednu? Pitam jer jos ne stize za Maj, MTS, ne znam kad je kasnio ovako zadnji put, obicno bude oko 7og u mesecu. Jel dobio ko azuriranje na MTS, VIP, Telenor?
 
Evo ga update, MTS.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210514-124501_Software update.jpg
    Screenshot_20210514-124501_Software update.jpg
    71.3 KB · Pregleda: 47
I ja skinuo
 

Prilozi

  • Screenshot_20210515-082623_Software update.jpg
    Screenshot_20210515-082623_Software update.jpg
    82.2 KB · Pregleda: 43
Drugari, planiram da kupim s10e, već neki period tražim kompaktan mobilni.
Iscitao sam celu temu, pa da Vas pitam kakvi su Vam utisci sa s10e u zadnje vreme sa Android 11,da li se baterija popravila?
 
Drugari, planiram da kupim s10e, već neki period tražim kompaktan mobilni.
Iscitao sam celu temu, pa da Vas pitam kakvi su Vam utisci sa s10e u zadnje vreme sa Android 11,da li se baterija popravila?
Ја га носим већ две године и за моје потребе је савршен телефон (не волим цигле које тренд сервира).
А11 је код мене имао мало гличева са неким анимацијама у почетку али се и то слегло временом, сад супер ради глатко и флуидно.
Нисам приметио никакву разлику у батерији, један дан ми издржи углавном са 15-20% око поноћи, претежно на WiFi.
Ако будем морао да га мењам у неком тренутку, можда бих опет исто купио пошто не видим неки напредак на S20/21 осим освежавања.
Камера ми је супер углавном, HDR ради супер посао а у условима слабијег светла користим Gcam мод који је доста бољи ту.
 
Zdravo svima!
Ja i dalje imam update od 1. marta, dakle nisam dobio ni april ni maj. U pitanje je Telenor mreza.
Da li ima jos nekog sa slicnom situacijom?

Edit: Samsung S10
 
Poslednja izmena:
Telenor je najgori po pitanju update, nazalost ne mozemo vise da menjamo firmware pa cekamo kad se oni smiluju, za SEE izadje i po 3 update gde su ispravke kamere i jos dosta stvari a Telenor izbaci samo jedan za 2 meseca. To nije slucaj samo za S10, imam N20U isto sa Telenorovim MSR i ne stizu update i po 2 meseca.
Jedino nam ostaje da pisemo mailove Samsungu i da se zalimo jer se drugacije ovi iz Telenora nece promeniti.
 
Moj kolega ima MTS mrezu i dobio je update i za april i za maj.
Mozemo da pisemo Samsung supportu, ako znas na koji email, reci. Napicu im.
 
MTS i A1 koriste SEE , na S20+ koji mi je iz A1 redovno stizu "update". Za mail jedino da vidimo na njihovom sajtu, danas sam bas gledao redosled update i Telenor izbacuje svaki drugi, uvek jedan preskoci.
 
Narode potrebna pomoc, imam samsung galaxy s10+, obrisala sam sve podatke sa njega, nije becapovan vraćen je na fabričko podesavanje, ali mi u internoj memoriji stoji zauzetost 127 gb, kao sto je bila zauzetost memorije pre brisanja, da li postoji mogucnost povracaja podataka?
 
Novi update s10+ mts
 

Prilozi

  • Screenshot_20210608-121859_Software update.jpg
    Screenshot_20210608-121859_Software update.jpg
    82.7 KB · Pregleda: 26
Samo da se uclanim u S10 klub.
Bratancu stize prekosutra S10 SnapDragon verzija (SS varijanta) pa cu se malo poigrati sa njime (mada vidim da se vec mrsti telefonu i da ce biti moj) jer sam imao S10 ali Exynox verziju koja super radi, za u dzep extra, ali rucka bateriju samo tako. Prosto da ne pozelis da ga probudis iz sleep-a.
Javicu utiske tj. razlike SD/Ex

Jedno pitanjce pre svega:
- Da li treba da mu menjam CSC na SEE ili da ga ostavim netaknutog tj. da li ce i sa SEE i sa njegovim fabrickim CSC dobijati regularne apdejtove? (znam da cu promenom CSCa izgubiti network goodies ali to ne igra ulogu)
 
Poslednja izmena:
Cao drustvo imam s10+ vec duze vreme i bas sam dobro izgrebao staklo pa bih hteo da ga zamenim, narucio bih ga sa aliexpress, dosta je jeftinije gde bih mogao da odnesem staklo da mi zamene, ne znam da li bi neko radio da ja donesem svoje staklo a da platim samo servisera da mi zameni?
 
Cao drustvo imam s10+ vec duze vreme i bas sam dobro izgrebao staklo pa bih hteo da ga zamenim, narucio bih ga sa aliexpress, dosta je jeftinije gde bih mogao da odnesem staklo da mi zamene, ne znam da li bi neko radio da ja donesem svoje staklo a da platim samo servisera da mi zameni?
Zameni ga sam, posebno ako stavlja to sa Aliexpress-a - nije naročito dobro svakako zbog tvog zakrivljenog ekrana.
 
Ne znam da li bih znao da zamenim staklo a da ne pokvarim ili ne zeznem ekran koliko sam video mora komplet telefon da se otvara da bi se doslo do stakla. Ovde po servisima traze 150 evra za zamenu stakla, a na aliexpress je staklo oko 30 evra + koliko bih platio servisera.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno