Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

ACR 32.7 (nije pro) al isto u osnovi rade i ne moze da snima kako treba razgovor na S9+. Pojaca se nesto zvuk snimanja, snima ga sa mikrofona i zvucnika ali u bucnoj sredini se ne bi cuo glas sagovornika. Pro nisam hteo da placam 200rsd (znam nikakav novac) jer i sami navode u opcijama za podesavanje prema verziji androida da nece da radi na nekim telefonima...
 
ACR 32.7 (nije pro) al isto u osnovi rade i ne moze da snima kako treba razgovor na S9+. Pojaca se nesto zvuk snimanja, snima ga sa mikrofona i zvucnika ali u bucnoj sredini se ne bi cuo glas sagovornika. Pro nisam hteo da placam 200rsd (znam nikakav novac) jer i sami navode u opcijama za podesavanje prema verziji androida da nece da radi na nekim telefonima...
Ovu verziju nisam platio...Cak stavise, nikada ni jednu aplikaciju nisam platio..[emoji389][emoji6] (Samo bi Sygic kupio definitivno)
U svakom slucaju, ova app/verzija savrseno radi na S10+...testirano.
Probaj pa vidi...[emoji1696]

Pise da jeste....32.6 ver.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
098c098a53e7c6c6b80c93eb886d0174.jpg
 
Poslednja izmena:
Moutfitters folija obavezno. U BG-u imas ih u Delta City, izmedju standa VIP-a i Samsungove radnje....Ceo telefon ti oblepe i apsolutno ne mozes da provalis da ima ista...Telefon ostaje u izvornom izgledu a zastita je vrhunska....Kosta 4000 dinara za S10+ i dobijas dozivotnu garanciju....[emoji106]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Koliko se to razlikuje od ultimate shield folija koje mozes da uzmes za 12e? Je l' dozivotna garancija znaci ako se odlepi folija preko lajsni da ce da zalepe novu?
UltimateShield nije mogao da mi izdrzi ni mesec dana po lajsni, od uvlacenja i izvlacenja iz dzepa se odlepi ocas posla...
 
Da li je neko skinuo fabricku foliju na s10+? Kakav je premaz, da li otisci ostaju kao nenormalni, jer sam tan problem imao na note 8.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Koliko se to razlikuje od ultimate shield folija koje mozes da uzmes za 12e? Je l' dozivotna garancija znaci ako se odlepi folija preko lajsni da ce da zalepe novu?
UltimateShield nije mogao da mi izdrzi ni mesec dana po lajsni, od uvlacenja i izvlacenja iz dzepa se odlepi ocas posla...
Dacu ti primer:

Odradio sam lepljenje, platio 4000 din.
Otisao sam na more i malo i mojom krivicom se pocela odlepljivati...Vratio sam se s mora i otisao do njih. Zalepil su mi ponove ceo telefon za dzabe. Poenta je samo da sacuvas stare folije, ma u kakvom stanju bile...Ova folija he vrh vrhova...cak dobijes i demonstraciju na standu u vidu bacanja njihovog telefona i udaranja , da bi video o cemu se tu radi....Topla preporuka.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Neverovatno mi je na šta se ložite, to je folija i tačka, ne može folija ma kakva ona bila da zaštiti telefon od pada. Taj iPhone koji bacaju mislim da ima neki case, i bacaju ga na ravne pločice, pitaj ih da baciš tvoj telefon negde na beton, oblepljen samo folijama i da vidim šta će reći.

P30 Pro
 
Nije lozenje, 100% je provereno i moze bez kejsa, znaci provereno 110% . Mozda deluje kao bajka ali nije. Meni se samo ne svidja kod njihovih folija sto nisu 100% transparentne vec imaju kao i monsterskin neki grain efekat da ga tako nazovem koji meni bas smeta.
 
Stigoh u klub, pazario s10e upravo, kao što sam i rekao na predstavljanju jedini 10 koji mi ima smisla.

Sent from my Sony XZ2 Compact
 
Ma folija samo protiv grebanja, case i ne nosim da bih zastitio fon od padova vec od ogrebotina.. Ako padne pod odredjenim uglom, nece ga ni jedan case spasiti :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hoce veruj mi,drugar imao ringke fusion na s9 plus i na moje oci telefon padao 2 sprata i puklo samo zastitno staklo displeja ,yelefon ostao neostecen a veruj mi udarao i u coskove i po displejuni ledjima,u cudu smo bili da se nije raspao
 
Hoce veruj mi,drugar imao ringke fusion na s9 plus i na moje oci telefon padao 2 sprata i puklo samo zastitno staklo displeja ,yelefon ostao neostecen a veruj mi udarao i u coskove i po displejuni ledjima,u cudu smo bili da se nije raspao
Ja to brate pripisujem sreci cistoj :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A sluske su i meni stigle, ko hoce da ih proda mora da stavi 60e ili 50e cenu, a za te pare se ne isplati prodavati...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ma naravno ali leteo 20 stepenika i puklo samo zastitno staklo,ima i do maske nije samo sreca [emoji3]
 
Neverovatno mi je na šta se ložite, to je folija i tačka, ne može folija ma kakva ona bila da zaštiti telefon od pada. Taj iPhone koji bacaju mislim da ima neki case, i bacaju ga na ravne pločice, pitaj ih da baciš tvoj telefon negde na beton, oblepljen samo folijama i da vidim šta će reći.

P30 Pro
Bacaju S10

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
^ jel radi otisak prsta na S10+ sa tom folijom?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A sluske su i meni stigle, ko hoce da ih proda mora da stavi 60e ili 50e cenu, a za te pare se ne isplati prodavati...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Na KP su ona cena koju sam spomenuo....Tesko da ce neko da ih prodaje za 60e...jedino ako nije velika kriza...[emoji389]

Slusalice su vrhunske...
Sent from my SM-G975F using Tapatalk

@Ivan cena varira, tek sad vidim...
 
Poslednja izmena:
Na KP su ona cena koju sam spomenuo....Tesko da ce neko da ih prodaje za 60e...jedino ako nije velika kriza...[emoji389]

Slusalice su vrhunske...
Sent from my SM-G975F using Tapatalk

@Ivan cena varira, tek sad vidim...
Imas 3 strane oglasa, ako hoces da ih prodas moras da budes najjeftiniji :) Od toga cela jedna strana je za po 70

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Imas 3 strane oglasa, ako hoces da ih prodas moras da budes najjeftiniji :) Od toga cela jedna strana je za po 70

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Znam, video sam...pa sam editovao post...Ali sto se mene tice, ove slusalice nikada se nece naci u oglasu...[emoji39]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Fascinantno ali ovaj s10e ima jače zvučnike od n9

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Proday, otkud sa N9 na 10e?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam te slusalice jos pre 2-3 nedelje kupio preko oglasa za 50e, dok su jos svi ostali na oglasima drzali cenu 100+e.
Decko shvatio da ce ih tesko prodati, pa mi bas spustio cenu. Tako da mislim da te slusalice tesko mogu da se prodaju sada i za 70e, jednostavno prevelika je ponuda tih slusalica, i uvek ce se nadji neko ko ce bas spustiti cenu samo da bi ih prodao.
Inace slusalice su vrh.
 
Proday, otkud sa N9 na 10e?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Pa trebao sam ja to još pre 3 meseca, ali nisam uspeo sa kolegom da se uskladim oko preuzimanja istog. Dimenzije druže kao i uvek, a na sony compact ne mogu zbog par bubica u glavi

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Ja sam te slusalice jos pre 2-3 nedelje kupio preko oglasa za 50e, dok su jos svi ostali na oglasima drzali cenu 100+e.
Decko shvatio da ce ih tesko prodati, pa mi bas spustio cenu. Tako da mislim da te slusalice tesko mogu da se prodaju sada i za 70e, jednostavno prevelika je ponuda tih slusalica, i uvek ce se nadji neko ko ce bas spustiti cenu samo da bi ih prodao.
Inace slusalice su vrh.

Pa to, te slusalice su poklon jer se kupio telefon, znaci da su dzabe, i 50evra je puno.
 
Kod nas u RS 100, 125 eura, polovne 80... haha

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno