Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Ovo svuđe Samsung daje ove slušalice kao poklon, evo i telenor cg ih daje uz preorder, samo deru sa cijenama, računaju telefon skoro 1300e

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Olovka fali na svakom na zalost a baterija ce biti siguno slicna kao na m20 pro

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Nemoguće da da će biti samo ta boja... Uzmi u Samsungu.

NOTE 9
 
Sa Xs Max na S10+, ima li smisla?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne kapiram stalno prebacivanje s platforme na platformu. Meni je kao dugogodišnjem korisniku Android telefona trebalo dva meseca da se u potpunosti naviknem na iOS. Sad kad sam navikao, uvideo prednosti i mane, ne vidim razlog da se ponovo vraćam na Android pa posle opet na iOS :)

Btw, ako ti više odgovara Android, uzmi S10+. Dok ne izbace S11 biće svakako najbolji Android telefon na tržištu.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemoguće da da će biti samo ta boja... Uzmi u Samsungu.

NOTE 9

Za sada samo crna u mts za biz korisnike

Ne kapiram stalno prebacivanje s platforme na platformu. Meni je kao dugogodišnjem korisniku Android telefona trebalo dva meseca da se u potpunosti naviknem na iOS. Sad kad sam navikao, uvideo prednosti i mane, ne vidim razlog da se ponovo vraćam na Android pa posle opet na iOS :)

Btw, ako ti više odgovara Android, uzmi S10+. Dok ne izbace S11 biće svakako najbolji Android telefon na tržištu.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Koristio sam i koristim oba sistema tako da nemam problem sa prilagodjavanjem. Jedino se razmisljam da li cekati Note 10...

@Sl_ng
Ne placam telefone tako da oko cene ne brinem :D

Jel izlozen u BIG-u u Samsungu u NS?
 
Jel moguce da je M20P ovako katastrofalan kada su u pitanju boje i generalno audio i video kvalitet?

https://youtu.be/IrrRFX745-Y


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mikrofon definitivno ne zvuci ovako a sto se videa tice mislim da je tu huawei losiji od samsunga dok po mom misljenju pravi bilje slike pogotovo u mracnijim.uslovima

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Da, u okviru budzeta koje firma ima na godisnjem nivou.
Video ga u Big-u, beli mi je odlican. Sto se velicine + mi savrseno lezi u šaci.
Dizajnerski je + odlican, lepsa mi je ta dupla rupa napred, generalno lepsi dizajn telefona od Xs Max koji nosim, stim da je Iphone vise premium osecaj u ruci.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristio sam i koristim oba sistema tako da nemam problem sa prilagodjavanjem. Jedino se razmisljam da li cekati Note 10...
Više sam mislio na servise i bekap. Ja sam sve prebacio na apple servise, konverzacija 90% na iMessage, fotke na iCloud, kupio sve aplikacije koje mi trebaju za iOS (mada to imam i na Android) pa bih bilo baš cimanje da se vratim na Android. Pored toga OneUI mi je baš ružan.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To sam i ja primetio,kada sam ih u nedelju video u Uscu. Posle celika u ruci,alu+staklo kombinacija deluje kao igracka,S10+ mi je iznenadjujuce lagan za toliki uredjaj. Bar su i oni za jubilej mogli preci na celik,pa da donekle opravdaju povecanje cena. Ekran je super,rekao bih da je primetno bolji nego ranije,kako osvetljenje,tako i kalibracija. Bela ne vuce na plavu kao ranije u adaptive modu. Ostalo nije po mom ukusu,ali to je neka druga tema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa i nisu povećali cenu ako se uzme u obzir da za preorder daju slušalice. Kad krene prodaja ionako ide 100-150e dole posle par dana, kao i uvek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vi sve zaboravljate da je i za prosli preorder isao neki poklon, slicne vrednosti?
 
Pa i nisu povećali cenu ako se uzme u obzir da za preorder daju slušalice. Kad krene prodaja ionako ide 100-150e dole posle par dana, kao i uvek.


Sent from my iPhone using Tapatalk

E to je ono sto mi je interesantno,te sluske ce na oglasima ici za pola cene Airpods-a,a nisu nista losije po pitanju zvuka,jedino sto je bas slabiji,ali to je stvar ukusa. Bolje leze u usima,ne ispadaju tako lako,pa ce posluziti za trcanje i druge aktivnosti. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koliko sam gledao dosta su ispred airpods koje mnogi realni YouTuberi zovu najgorim slušalicama ikada(za tu cenu).
Onaj flosy ne može očima da ih vidi koliko proizvode los zvuk :)

[YouTube]Av94yv2WRJY[/YouTube]

Ali slažem se da će ići za duplo manje novca nego apple proizvod.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisu bas najbolje sto se tice kvaliteta zvuka,ali su neki ok balans kada se uzme u obzir trajanje baterije i povezivanje sa drugim Apple uredjajima. Zna se sta su high-end sluske,od 300+€,ovo su igracke, cisto da ti ne bude zao i da im se nesto desi. A sto se kvaliteta zvuka tice,nisu dobre nijedne u tom rangu,samo lose i manje lose.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vi sve zaboravljate da je i za prosli preorder isao neki poklon, slicne vrednosti?
Ne globalno. Ja uz S9+ i S8+ nisam dobio ništa. Uz S7E su davali beskorisni Gear VR.

BT earbuds su ipak pored qi punjača, najkorisnija oprema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A koliko je kostao S9+ kada je izasao tamo?
Kod nas je def. skuplji.

Isto kao i iphone... sve manje koristi od upgrade-a, pa mora nekako da se nadoknadi sto ljudi ne kupuju :)
 
Ma poskupeli su,S10+ 8/128 ravno 125k u G. Toliko S9+ sigurno nije bio,mozda eventualno N9 [emoji2] Malo je nelogicno da je obican S10 sada za 10k skuplji od N9 u maloprodaji,posle samo 6 meseci. Mada,kada pogledas da XS(manji) krece od 158k,cena za Samsung je kod nas jos i pesma [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
https://youtu.be/MgRnbm9wrzg

Ne samo da snapdragon ima jači GPU (opšte poznato) nego i CPU. Exynos je u praksi na nivou sdm845 bez obzira šta antutu ili geekbench pokazali.

Snapdragon
Mainly CPU: 22s
Mixed CPU/GPU: 38s
Mainly GPU: 31
Exynos
Mainly CPU: 27s
Mixed CPU/GPU: 42s
Mainly GPU: 39s



Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Exynos je jedna velika 0...
Sta nam prodaju ccccccc...
 
Poslednja izmena:
Znaci mora da se juri verzija sa sd, a to je u prevodu telefon iz Amerike, u prevodu good luck sa garancijom.

Ceka se note 10 i oneplus 7.
 
A koja je fora, ako nabavim s10 iz USA, da li ce raditi 4g+ kod nasih operatera? Sigurno nisu isti bendovi.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Radice

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno