Šta je novo?

Samsung Galaxy S I9000

Fantastično! Više ne moram da koristim niti no lock aplikaciju ni switchpro widget.
 
telep, je l' imaš i ti problema sa ICS temom? Ja je flešovao iz CWM i nemam onakav izgled za wifi signal, kao ni za signal mreže.
 
Instalirao sam ovu stvarcicu,ali ne znam kako da je aktiviram ?
Ovo je super. Jkay je ovo napravio i postao popularan na sgsii. I ja u svojim temama ima te njegove toggles, posto ih svi traze

Sent from Samsung Galaxy S II powered by ***[work in progress]***
 
telep, je l' imaš i ti problema sa ICS temom? Ja je flešovao iz CWM i nemam onakav izgled za wifi signal, kao ni za signal mreže.
To se i meni desilo da je pola teme ostalo na staroj a pola na ICS, i skontao sam da moram prvo da flešujem V1 teme pa onda V2, ili da ubaciš samo iz V1 systemUI.apk u system/app.

Ja nemam problema, sve mi izgleda kao u temi jedino nemogu da menjam wall na lock screen-u.

TT SGS

Ne možeš da menjaš wallpaper zato što je to modovani AOSP lock koji ne dozvoljava custom wallpapere.
 
Poslednja izmena:
Fleshnuh ja uveče deodexed verziju, za sad mi izgleda skroz ok.

- Faster
- Blue overglow effect
- Endless scrolling app menu
- Endless scrolling homescreen menu
- NO WIFI issue for the majority
(For Belkin users: http://www.belkin.com/support/articl...=2437&scid=221)
- Noise reduction / Better quality during Call (need more feedback)

Sviđaju mi se ove endless forice, mnogo je lakše tako. Nisam mogao više da izdržim koliko mi je MIUI srkao bateriju. Koliko čitam, može kombinacija Semaphore kernela i JVT verzije, moraću to da odradim uskoro.

Instalirao sam Wifi ficer i Wifi mi se mozda vise ne resetuje ( u wifi fixeru pise da je konektovan na ruter, ali onaj orginalni notification nekad pocrni( wifi notifikacija)), ali imam problem sto imam Belkin router a ovaj link ovde ne radi (moguce da je problem do toga)? Moze li neki link kako da podesim ruter?
 
Poslednja izmena:
Je l' imaš negde link za v1 JVT temu pošto na xda ima samo za v1 JVP?
 
Kako da znam da li mi je instalirana verzija deodex ili ne u telefonu.Instalirao sam jvt.Interesuje me da li moze negde u fonu da se vidi koja je verzija?
 
Odeš u system app i ako imaš odex fajlove onda je odex ako ih nemaš onda je deodex.
 
Hvala.Skinuo sam es file explorer.Valjda je to isto kao i root explorer.Ali ne mogu da se snadjem gde se to gleda ues file exploreru.Instaliracu ispocetka deodex verziju jvt softvera.
Pozdrav.
 
IMPORTANT! The custom ROM is in very very alpha version and is not suitable for daily use right now. YOU MAY WANT TO WAIT and go for it only when it at least does the basic stuff right. (As on 30th Oct 2011, the ICS custom ROM is only able to boot on your phone and nothing else is working — you can’t even get past the lock screen! Touch sensors or anything else is not working at all.)
 
cekacemo dok se ne skuva kako treba :)
 
Nije mi jasno sto li je izbacivao taj ICS rom u takvom stanju :s
 
Zato što su ljudi navučeni na flešovanje. Ne možeš im objasniti da rom u stvari ne radi. Oni vide samo ono što žele. ICS na njihovom telefonu.
 
Da bi bio prvi?
 
Ljudi ne čitaju komentare drugih koji su probali ovaj ROM. A tu lepo piše:

Android 4.0 Update for Galaxy S i9000 [Custom ROM] .. COMPLETLY DOESNT WORK
 
I u naslovu i u prvom postu teme sa nesrećnim ICS portom piše da je namenjeno developerima koji mogu da doprinesu da se rom osposobi.
To što svi samo besomučno flešuju i misle da je neko dužan da im redovno izbacuje sasvim funkcionalne najnovije verzije je pogrešna vizija.
Ima dosta toga na XDA što nije servirano na tanjiru za momentalnu upotrebu.
 
Pozdrav!Skoro sam postao vlasnik galaksija i ne znam kako da podesim da mi skrolovanje u browseru ide od početka do kraja.Kada hoću da skrolujem stranicu od vrha do dna ili obrnuto,stalno mi prekida nakon nekoliko redova pa u zavisnosti od duzine stranice moram i po nekoliko puta da skrolujem.Nigde nisam našao podešavanja,nadam se da imate razumevanja za početnike i ovakva pitanja.Napominjem da sam potražio ovu temu ali nisam uspeo da nađem odgovor.
 
Pozdrav!Skoro sam postao vlasnik galaksija i ne znam kako da podesim da mi skrolovanje u browseru ide od početka do kraja.Kada hoću da skrolujem stranicu od vrha do dna ili obrnuto,stalno mi prekida nakon nekoliko redova pa u zavisnosti od duzine stranice moram i po nekoliko puta da skrolujem.Nigde nisam našao podešavanja,nadam se da imate razumevanja za početnike i ovakva pitanja.Napominjem da sam potražio ovu temu ali nisam uspeo da nađem odgovor.

To su oni stalno menjali, npr. na JVP ti je onako retardirano kao na iPhone-u, dok je na JVT normalno da moze jedan svajp i odma si na dnu.
 
Pozdrav!Skoro sam postao vlasnik galaksija i ne znam kako da podesim da mi skrolovanje u browseru ide od početka do kraja.Kada hoću da skrolujem stranicu od vrha do dna ili obrnuto,stalno mi prekida nakon nekoliko redova pa u zavisnosti od duzine stranice moram i po nekoliko puta da skrolujem.Nigde nisam našao podešavanja,nadam se da imate razumevanja za početnike i ovakva pitanja.Napominjem da sam potražio ovu temu ali nisam uspeo da nađem odgovor.

Dolphin Browser HD ima gesture-re za brzo skrolovanje do dna, vrha strane...
 
jel ima za sgs neka alfanumericka tastatura sa srpskim t9 da provereno radi. mnogo je lakse u voznji sa njom nego sa qwerty (barem na nokiji)
 
Nazad
Vrh Dno