Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Platio sam, odmah dobio link, sve instalirao kako treba, ubio update, bixby i Facebook i to je to. Više ne čačkam ništa :)
 
Dobra aplikacija, s tim da kad budete dobili a12 dosta vise aplicija cete moci da izbrisete, tako da vam nece trebate ovakve aplikacije.
 
@Stormbringer_bg Gužva oko posla, izvini, nisam prompt-an. Da svaki put sam je plaćao. Čak i kada vratim telefon na factory, on skine apk ali ne može da se aktivira, pa onda traži opet key.
 
Svakako hvala na informacijama - ne planiram nikakav update niti factory reset do trenutka kada ga budem prodavao.
 
Nisu tu problem korisnici, više vendor. Kada ga namerno uspori onda jedino što jeste opcija je factory reset nažalost.
 
Jedno pitanje..
Koliko sam video, csc mi je na Sloveniju..
SC update mi je 1. Novembar
Jel vredi uopste da se zanimam oko njegove zamene za neki drugi, ili bolje da ne cackam nista..?
 
Pa i to sto kazes..
Sad kad sam malo bolje razmislio, nema potrebe da istrazujem..😁
 
Drugari,vidim da ima kuknjave na bateriju sa zadnjim update-om.....da li moze da izgura bar jedan dan sa dve kartice,prvih 8 sati bi bio na 4g/4g+ a ostatak dana na wifi....? Pitam za Exy verziju, n20U?
 
Ja sam na novembarskom, i bez problema izgura dan..sve ukljuceno..
Danas sam ga bas slabije koristio, trenutno na 42%..
Ponekad u 16h vec mora na punjac..🤣
 
Znaci nategnuto...veselo :/
 
Drugari,vidim da ima kuknjave na bateriju sa zadnjim update-om.....da li moze da izgura bar jedan dan sa dve kartice,prvih 8 sati bi bio na 4g/4g+ a ostatak dana na wifi....? Pitam za Exy verziju, n20U?
Zavisi koliko ti je dug dan.
:)
Moj slučaj - 6:30 se skida sa punjača, veći deo dana je ja wifi (firma + kuća), uglavnom pozivi (ne stižem da se na poslu drndam sa telefonom), kod kuće čitam forume i vesti, ako izađem ne drndam telefon.
U ovim okolonostima izdrži ceo dan.

Vikend, dosadno mi, igram se, gledam YT - u 18 tražim punjač po kući.

Rečju, posle Mi10 koji je sve ovo podnosio sa lakoćom i ostavljao nekih 20-30% uveče, ova baterija je razočaranje.

(Čekam da firmi istekne ugovor sa operaterom, pa da ga menjamo, pa da uzmem nešto drugo!)
 
Ja sam od 06:30-16:00h na 4g,pozivi na obe kartice naizmenicno,Outlook/Teams drndanje na svakih 5min,+nakacen Galaxy Watch...tek posle 17h kad stignem kuci,onda se prebacim na wifi i malo oladim od telefona. Sve ovo trenutni OP8 podnosi bez problema (uvece ide na punjac sa oko 20tak % preostalih)ali citajuci najsvezije postove,bilo bi muke sa N20u u ovom scenariju....nego sam uvek zeleo Note da probam,sad taman kad je cena legla na svoje,ali dzaba ako cu se zezati sa baterijom....
 
Ja sam od 06:30-16:00h na 4g,pozivi na obe kartice naizmenicno,Outlook/Teams drndanje na svakih 5min,+nakacen Galaxy Watch...tek posle 17h kad stignem kuci,onda se prebacim na wifi i malo oladim od telefona. Sve ovo trenutni OP8 podnosi bez problema (uvece ide na punjac sa oko 20tak % preostalih)ali citajuci najsvezije postove,bilo bi muke sa N20u u ovom scenariju....nego sam uvek zeleo Note da probam,sad taman kad je cena legla na svoje,ali dzaba ako cu se zezati sa baterijom....
Sve dok uzmeš snapdragon N9860 nećeš imati problema...sa exynosom, gotovo sigurno da hoćeš pri istom načinu korišćenja.
 
Ja koristim Snap i mislim da u uslovima gore opisanih od strane @sinda nema sile da izgura od jutra do kraja dana.
 
Nazad
Vrh Dno