Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

P.S. slike se upload uju na high quality tj blago su kompresovane ili sta vec. Znaci nisu originalne.
 
Jeste BT ubija bateriju ,kada slusam muziku na buds ili strimujem na bt adapter skida procente kao blesav,svaki telefon
Misliš svaki Samsung ili generalno svaki telefon? Nema šanse da je isto na svim telefonima jer kod mene nije takav slučaj.
Meni za pola sata strimovanja muzike sa Dizera na multimediju u autu skine par procenta. Ista priča i kad slušam muziku na blutut sluškama. Neznatno brže se troši baterija.
 
Meni je tako bilo na svakom tel od s7 tj na svakom samsungu,mbogo brze trosi bateriju kada je bt ukljucen tj kada strimuje
 
Kojih primera [emoji2960][emoji56][emoji1787]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Pa evo ima link iznad
 
Sad vidim, ranije nisam [emoji847][emoji2960][emoji56]

Inače poručio sam spigen slim armor CS (čini mi se korisna ova fora sa dve kartice, taman da ne nosim novčanik; još ako bude radilo bezkontaktno plaćanje biće savršenstvo) i ona zaštitna stakla za back kameru! Još se lomim oko stakla za ekran, videću vremenom da li opet whitestone 2 pack (uobičajeno) ili da eksperimentišem sa ovim spigen full glue staklom.

Edit: jel ima neka šansa da se instalira 3d scanner aplikacija sa nota 10+ na ovaj n20 ultra?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako radi senzor za otisak prsta u odnosu na N10?
Iskreno nemam pojma...gearfit mi je u thrusted devices pa otprilike jednom-dva puta u toku dana koristim otisak; još je prerano da iznosim bilo kakve zaključke (možda za nijansu bolji, i to ne brži nego manje fejluje). Posle one plus 8 pro beda u svakom slučaju [emoji854][emoji1751]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ja sam najvise izvukao 6 sati,exinos berzija i meni je baterija totalno ok.
Da li ste vi iz preordera poceli dobijati buds live slusalice?
e5fb23ae95774b0bf27853fb4f7e845b.jpg


Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@sinda gde beše tutorijal kako se linkuju fotke sa flickera?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Kako radi senzor za otisak prsta u odnosu na N10?
Ја користим препознавање лица, ради као муња, кад је телефон ближе - даље, дан - ноћ, баш лети преко селфи камере

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Da se zapljunem i ja sa zmajem 865+, 256/12 [emoji2]
2863f1ef37cd17a9f8384918ac62589e.jpg
a2c8a6a91072ac9127034967bcf9f663.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Najbolja kombinacija,sa snapom najbolji tel na trzistu,kod nas exy koci malo.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Je l i ovaj novi One UI nema opciju 2tap2lock na home screen-u? Ili postoji neka opcija uz goodlock ili nešto treće?
 
Ja sam siguran da tek na 3.0 dobija [emoji6]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Malo po malo ali lagano ipak svi uzimamo Snap xD
 
Pa kako drugačije!! [emoji2960]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Note 20 ultra snapdragon, prvo punjenje, podesen kroz routines na 120hz u medium power mode, bixby servisi (osim routines) ubijeni sa package disablerom... od jutros na wifi u kuci, surf, Twitter, facebook, tapatalk, novine, reddit, youtube vanced celo vreme nesto vrti u prozoru ili pozadini... baterija kida.
137e2c886036c3f9341e858ea5d5ea69.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo je bas vrhunski rezultat e sad kako se ponasa u radu ma medium power?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sve leti kao i na high performance ili optimized, na exynosu takodje radi odlicno u medium power i baterija mnogo duze traje. Ne kasne notifikacije, sve drzi u ramu...bukvalno nema ni najmanje razlike a potrosnja dosta manja. Preporuka za sve koji imaju s20 ili note 20 da podese medium power sa 120hz.

I staviti rucno: youtube, telegram, viber, gmail.. da ih nikada ne stavlja u sleep... ima da progleda onaj ko ovako podesi kao sto sam napisao :)

Evo rezultat sa s20 ultra exynos pre dva dana, na one ui 2.5 zadnjem, celo vreme wifi, ovde je vec sve leglo, 3-4 punjenja. Otprilike 20% jaca autonomija na note 20 snap naspram s20 ultra exynos, sudeci kako je s20u davao rezultate prva dva punjenja dok nije naucio pattern.


f83092bb031f6f03ae1f0b544bdaa081.jpg
469dcde83ea076ea6605e0ab347f00b3.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I staviti rucno: youtube, telegram, viber, gmail.. da ih nikada ne stavlja u sleep... ima da progleda onaj ko ovako podesi kao sto sam napisao :)

Evo rezultat sa s20ultre exynos pre dva dana, na one ui 2.5 zadnjem, celo vreme wifi




Sent from my SM-N9860 using Tapatalk

Kako da stavim ručno da pojedine app ne idu u sleep?

Šta si sve uradio da bi dobio ovaj rezultat?
 
Највише ме одушевљава рад у апликацијама, као и прелазак из једне у дугу апликацију, буквално све лети, батерија вуче лепо једино ако играм пубг пошто је на јаким перформансама плус 120 херца, али без тога и више од дана изгура без проблема

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno