Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Videh danas da ima 17.000 popusta za preorder i kao zamena starog uređaja. Ako s20 ultra cene oko 800 evra, onda taj Z fold2 i ne bude baš tih 2.000 evra

Edit: Sada sam našao taj program zamene uređaja i nema mogućnosti da se zameni bilo koji Samsung telefon iz ove godine. No, hajde stavih Note 10+ i sramna je procena - 28.422 dinara!

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
80a459a33d27956610de75bc32146c94.jpg
 
Poslednja izmena:
Kao sto sam pre pricao od kad je krenula ta njihova "akcija" da je vredjanje inteligencije kakve cene nude,cuj 28 000 n10+,pa ko bi to menjao uopste?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Stvarno sramota i to nema veze sa samsungom nego sa domacim zastupnikom,evo n10 plus racunaju 650 a S10 plus kad sam ukucao je 550 usd
bf8ad12df18eaefb1e97362119c8eed8.jpg
 
Ne znam zašto je isključena mogućnost zamene uređaj iz S i Note serije iz ove godine. Inače cifra za Note 10 Plus koju nude je sramna, a taj isti Note 10 Plus legalno košta 95.000 rsd.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Poslednja izmena:
20% baterije preko noci. Za 8h.
Sve aplikacije sam zatvorio i ukljucen je wifi.

N10+ je tu gubio 10 do 13%...
 
Živeo exynos [emoji849]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Meni juce rece jedan bivsi forumas da mu je ex izgurao dva dana i usao u treci
 
Možda na ultra power saving modu.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Normalno covek koristi,znam ga,ni ja ne volim ex ali samo prenosim,koliko god sota da ima super je rezultat ,zakljucao je ekran na 96hz
 
izgleda da nisam pratio na času, ali šta su zamerke na kameru? neko reče da mu je bolja nego na note 10+, šta je onda problem...
 
Problem je to što pojedinci ovde na osnovu samo 2-3 uporedna close-up foto sempla (cveća i lišća) neke kamere proglašavaju totalnim krševima a neke ''3 svetlosne godine/3 klase boljim''.
To je već godinama klasika na benchu i vremenom će verovatno biti sve gore, posebno ako se deo ekipe stručnjaka sa fb i YT bench kanala/komentari sekcija preseli na forum.
 
Poslednja izmena:
Meni juce rece jedan bivsi forumas da mu je ex izgurao dva dana i usao u treci
Ako mislimo na istog, čudi me kako je sastavio 3 dana sa istim telefonom uopšte [emoji23][emoji23][emoji2960][emoji56]
@Nikola mJet imaš temu o s20 pa pls tamo piši sve što te interesuje da ne pravimo burek salatu (bar kad ne mora) [emoji6][emoji2772]
Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako mislimo na istog, čudi me kako je sastavio 3 dana sa istim telefonom uopšte [emoji23][emoji23][emoji2960][emoji56]
@Nikola mJet imaš temu o s20 pa pls tamo piši sve što te interesuje da ne pravimo burek salatu (bar kad ne mora) [emoji6][emoji2772]
Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Da da na istog mislimo ,juce mi rece da mu je drzala dl2 dana i usla u treci mozda malo
 
Pozz ga, nek prebaci na mobile data only, stavi dve kartice i zaluta negde gde je signal 2-3 crtice [emoji6] ...može i da ostavi telefon da ne pali ekran uopšte [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Onda bi mogao da ponese i meso da stavi na rostilj[emoji3][emoji3]
Salu na stranu to je sjajan rezultat
 
Poslednja izmena:
Poslije godina i godina koristenja iphone,danas sam konacno pokupio note ultra u bronca boji,malo je reci da sam odusevljen na prvu[emoji3]ono sto sam primjetio da nama za EU trziste dolazi fabricka zastita ekrana u vidu folije preko koje prsti klize bas kao da je staklo(malo su nas exinos verzije pogurali u odnosu na amere,dobijamo duplu memoriju,sluse u paketu i zastitu ekrana,dok snap verzija to ne dobija)[emoji3]
Sta znam,kazem na prvu ovako ja sam prezadovoljan,ovaj tel je u odnosu na moj 11 pro max po pitanju dizajna s druge planete[emoji3]kazem,odavnooooo nisam koristio android uredjaj,trebat ce mi malo da pohvatam neke stvari pa tek onda mogu donjeti neki konkretan zakljucak kakav je ovaj ljepotan u odnosu na ono najbolje sto nudi jabuka i da li ce ovaj telefon ostati kod mene ili ce na oglas cim izadje novi 12 pro max[emoji3]opet kazem ovako na prvu,jako obecava[emoji3]

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Super druže, uživaj...uvek je divno kad se šalta iz jednog "ekosistema" u drugi ...bitno je samo da pronađeš šta ti više odgovara i dobiješ najviše moguće za uloženi novac [emoji106][emoji56]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslije godina i godina koristenja iphone,danas sam konacno pokupio note ultra u bronca boji,malo je reci da sam odusevljen na prvu[emoji3]ono sto sam primjetio da nama za EU trziste dolazi fabricka zastita ekrana u vidu folije preko koje prsti klize bas kao da je staklo(malo su nas exinos verzije pogurali u odnosu na amere,dobijamo duplu memoriju,sluse u paketu i zastitu ekrana,dok snap verzija to ne dobija)[emoji3]
Sta znam,kazem na prvu ovako ja sam prezadovoljan,ovaj tel je u odnosu na moj 11 pro max po pitanju dizajna s druge planete[emoji3]kazem,odavnooooo nisam koristio android uredjaj,trebat ce mi malo da pohvatam neke stvari pa tek onda mogu donjeti neki konkretan zakljucak kakav je ovaj ljepotan u odnosu na ono najbolje sto nudi jabuka i da li ce ovaj telefon ostati kod mene ili ce na oglas cim izadje novi 12 pro max[emoji3]opet kazem ovako na prvu,jako obecava[emoji3]

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Pa dobijas i vecu cijenu. Tamo za razliku kupis sebi i sluske i whitestone dome i vise memorije. Marketing.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa i nije baš tako...cene u usa su bez poreza...naravno ima pokraina gde se porez ne plaća, ali kod ostalih je manje radikalno [emoji6][emoji2772]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
20% baterije preko noci. Za 8h.
Sve aplikacije sam zatvorio i ukljucen je wifi.

N10+ je tu gubio 10 do 13%...
Nešto ti brljavi u pozadini, možda baterija još uči

Evo kod mene, otprilike ~1‰ na sat
547084562d3ae32ea98632a976be21e9.jpg
9be4c66363279038ec8f509f6ca49a30.jpg


Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Pogledacu to, ali imam jos bolji biser - radim podesavanje poslovnog profila, zbog email itd. i posto imam dva, sada se malo sve oteglo, dok sam ponistio jedan, pa ubacio drugi. I nakacim ga na punjac od S8.
Ako se ne varam, on je od 15 W. I, sta se desava?
Za 10ak minuta tih podesavanja na punjacu(!) baterija je spala sa 83 na 79% :trust:
 
Note 20 Ultra sa 12GB i 256GB na KP za 1200 evra i godinu dana garancije. Da mi je samo znati koja li je i kakva ta garancija...
 
Kućna [emoji23]. Cim predje kucni prag, ne vrijedi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Note 20 Ultra sa 12GB i 256GB na KP za 1200 evra i godinu dana garancije. Da mi je samo znati koja li je i kakva ta garancija...
Pa pitaj čoveka. Možda ima račun radnje gde je kupljen što ti opet omogućava garanciju ako dođe do nečeg samo moraš "malo" da putuješ [emoji23][emoji56] U nemačkoj često uz te HK verzije daju račun tako da ko zna. Inače n20 ultra snap duos tamo još skuplji...oko 1400 su sada

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Kakva god da je garancija opet nije legalna i ko zna kojim putevima ide. Kada kažem legalna, naša nije sigurno i ako se nešto desi ostaješ bez telefona na neko vreme dok se ne pošalje gde već treba da se pošalje. Za 1200 evra se nikako ne bih igrao i upuštao u zezanja, pritom traži avans da se uplati od 20% a uređaj stiže sledeće nedelje na adresu kako piše.
 
Eto prilike za ljubitelje snap verzije

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno