Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Kakva god da je garancija opet nije legalna i ko zna kojim putevima ide. Kada kažem legalna, naša nije sigurno i ako se nešto desi ostaješ bez telefona na neko vreme dok se ne pošalje gde već treba da se pošalje. Za 1200 evra se nikako ne bih igrao i upuštao u zezanja, pritom traži avans da se uplati od 20% a uređaj stiže sledeće nedelje na adresu kako piše.
Ovo je meni neverovatno. Kao odeš das čoveku 200-300e, a pre toga mu nikad oči nisi video. I kao majke mi stiže ti telefon sledeće nedelje. Na sve to upitna garancija.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ja u životu tako ne bih radio jer sam se opekao više puta verujući ljudima ali eto. Koga svrbi 1200 evra i hoće snap nekako se da rešiti i to ali sve dok ne krenu da isporučuju N20 ili bilo koju N/Fold seriju ubuduće legalno sa zmajem kod nas u Srbiji nema mnogo logike ni srljati pošto poto. Drljao sam N20 Ultru u Telenoru, stvarno leti i sa ovim Exynos chip-om u njoj, mada ima dosta uticaja i sam refresh rate ali verujem da dolaze neka bolja vremena usled svih pritisaka korisnika.
 
Kakva god da je garancija opet nije legalna i ko zna kojim putevima ide. Kada kažem legalna, naša nije sigurno i ako se nešto desi ostaješ bez telefona na neko vreme dok se ne pošalje gde već treba da se pošalje. Za 1200 evra se nikako ne bih igrao i upuštao u zezanja, pritom traži avans da se uplati od 20% a uređaj stiže sledeće nedelje na adresu kako piše.
Ni u kom stadijumu ludila ne bih davao nekom pare unapred za bilo šta...ali da odem, probam i uverim se da sve radi, ne bih imao problem da dam pare (ako je to ono što hoću i tražim). Izmenio sam gomilu samsunga, nikada problema, a nekako sam ubeđen da su za njihovo rođeno tržište još kvalitetnije rađeni.
Edit: i da, svaki sa ip68 sertifikatom (osim N10) mi je išao instant u vodu i služio za gomilu slika/snimaka pod istom.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odeš, probaš, vidiš da radi i prođe godinu dana a dobiješ burn na ekranu i ćao. 2 godine je 2 godine :).
 
Da li postoji model samsung telefona koji u auto modu slikanja ne prenaglašava boje?
Lično imam A71 i to je jedino što mi bode oči, pogotovo kad je crvena boja u pitanju. Sad vidim da se isto dešava i kod skupljih modela.
Kad uđem u PRO mode, uspem da iznivelišem to prenaglašavanje.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Kakva god da je garancija opet nije legalna i ko zna kojim putevima ide. Kada kažem legalna, naša nije sigurno i ako se nešto desi ostaješ bez telefona na neko vreme dok se ne pošalje gde već treba da se pošalje. Za 1200 evra se nikako ne bih igrao i upuštao u zezanja, pritom traži avans da se uplati od 20% a uređaj stiže sledeće nedelje na adresu kako piše.

Kakvo plaćanje unapred!!!
Nisi valjda toliko naivan pa da veruješ danas bilo kome na reč?!!

Pitaj ti njega, ajde kad stigne taj telefon, ti ga meni pošalji, a ja ću da ga isprobam nekoliko dana, pa ti tek onda kad se uverim da je sve ok...platiti...
Mislim da bi te oterao u tri lepe...



Послато са Mi 10 уз помоћ Тапатока
 
A naravno da ne bi pristao, nisam ni razmišljao da ga uzimam na taj način, samo me je fascinirala ta rečenica napisana u oglasu.
 
Brat im unapred uplatio Mi 9T, ja mu rekao da nije normalan kad sam čuo šta je uradio, ali mu je ipak stigao [emoji16]

Doduše, preznojio se dobro, pošto je isporuka kasnila par nedelja.
 
Ako vam se ne svidja onda glasajte novcanikom , sve dok i dalje kupujete , samsung nema razloga da bilo sta menja.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Bas tako sve se zna pa vi kupujte ovaj sa losijim soc-aom,uvek postoji drugi izbor. Pre bih dao 1200 za sd (a dao sam prosle god 1000 za n10 lkus sd) i to i bez garancije nego za ovaj osakaceni 1200 sa garancijom. Ako kupujete od proverenog prodavca onda bojazni nema.
Svako ima pravo da bira ja sam n10 plus dobio sa god dana garancije
 
Poslednja izmena:
Tugo pregolema šta nam godinama uvaljuju!! Ali komentari na video su me fino nasmejali

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Danas gledam akcija u nemackom mediamarketu...
Da ne poverujes... [emoji1787]
76d7130222fec49f8e64df352759fb22.jpg


Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 
Svesni ste li vi da ce jedini logican odgovor Samsunga biti - exynos ima pravu cenu, SD bi trebao biti skuplji. Tako da mi vama cinimo uslugu.
Ali smo zbog te razlike vama, sa exynos SoC dali slusalice i bakarno hladjenje, kao i Galaxy Buds Live.

A realno, mi koji smo ga uzeli u preorder-u, dobijamo slusalice od 200 evra, sto dodje 15% od 1300 evra. A razlika u performansama je 16%. Znaci da smo 1% u plusu.

Neka puknu dusmani.

BTW, ja porucio Leather Case i Silicon Case iz odredjene prpdavnice u TC Usce (da ne reklamiram) i cekam da sutra stigne.
Kozna je u braon boji, a silikon je crna. Hteo sam prvo da uzmem onu Protective umesto Silicon, ali mi to stvarno ne treba...
 
Ja tek sad video kod Jerrya. Koliko je lepša ova bela boja iza nego bronza.
 
Displej - adaptivni, osvetljenje - adaptivno, bt ukljucen od 8 do 23h, lokacija stalno, wifi / mobilni podaci 70 / 30, dve kartice:






Accu kaze 5.5h SOT, a GSam 3.5h. Subjektivno, istina je negde izmedju.
Nosim se mislju da uzmem Oneplus 8 Pro, samo da napravim uporedni test i da vidim gde smo sa baterijom, oxygen OS itd.
No, to cim ode N10+.
 
Evo ih note 20 ultra na oglasima vec po 1000e novi,do novaka nece biti ni 800
 
U Nemačkoj sam gledao i po 840e kad računam da prodam buds live za 100e koje daju uz telefon pojedini...lično i za 600e mi džaba da daju!!

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Mnogo brzo im pada cena cak i na oglasima isto kao i s seriji,nije tako bilo ranije,umesto da samsung kao vodeci proizvodjac android uredjaja drzi cenu on polako pada
 
Ja se izvinjavam sto spominjem Exy, 1000 puta prezvakanu temu (muka mi je vise od iste), ali sam zbog njega dva sigurna kupca uverio da ne kupuju N20 zbog SoC-a i autonomije, a nemam velik krug prijatelja. Sta mislite koliko extroverti sa benca i razni geekovi odgovore ljudi od kupovine?
 
Neka si ,i treba,. I ja sam isto dvoje odgovorio i pljuvacu ih gde god stignem,em su ubacili los soc ,em krajcuju za memoriju pa sta su ocekivali drugo. Cak su i oni koji su dobijali novac id njih da pricaju hvalospeve na YT poceli isto da ih prozivaju
 
Posle ovih nedelju dana, dolazim do istih zakljucaka kao i Peca. Telefon je skoro savrsen, kao koncept i kao izvedba.
Ali Samsungu stvarno ne treba prelaziti vise preko nekih stvari. I ako nesto ne promene vec sa S21 serijom, moj novac vise nece dobiti.
A dobili su 1100 i 1300 evra za nepunih godinu dana od mene. Pre toga i S8 i S7 Edge, S3, S2 itd. svi kupljeni novi, u prodavnici.

Dok se sprdaju sa nama i kradu nas, jer tako imaju veci zaradu, ja ne dajem svoj novac. A vrlo dobro razumem i deonice i zelje doenicara, jer i sam ulazem na berzu, ali posle ovog ne bih kupovao akcije Samsunga, ne jer sam nesto ostrascen, vec iz razloga sto se bojim za njihovu trzisnu poziciju sa obzirom da rade to sto rade i prave JAKO negativan publicitet.

O samom N20U bih dodao da je baterija losija od one u N10+. Istina je da mi je ekran na adaptivnom osvezavanju, ali opet...
Ne mogu reci da sam trebao uzeti nesto drugo, jer sam navikao na OneUI i probajuci druge proizvodjace, shvatio da ne mogu da ih prilagodim u toj meri da dobijem OneUI korisnicko iskustvo kod njih.
Ponajvise je to, jer je Samsung resio da prikrije i prekrije Google gde god da je mogao...
 
Nazad
Vrh Dno