Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Sa s10 je isti djavo bio, ne ovolika razlika, ali osjetna. Bilo je par klipova gdje se vidjela razlika i u senzorima, ali je samsung to zataskao. Sada su bas svi spomenuli mane exynosa, ako sljedece godine isto urade, onda svaka im cast.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradice sigurno, najavljuju exy 1000 koji ce biti u saradnji sa amd. Kakav ce biti vidicemo.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Uradice sigurno, najavljuju exy 1000 koji ce biti u saradnji sa amd. Kakav ce biti vidicemo.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Biće očekivano očajan! Mislim da bi tek prelaskom na 5nM mogli da pariraju trenutnom 865+

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ slazem se posto nece biti nista sa amd. Mislim da ni sa exy 1000 nece napraviti nikakvu razliku u poredjenju sa SD. Malo imaju vremena do nove S generacije.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako oni izracunaju da imaju 20% bolju zaradu po jedinici koju prodaju sa exy, a pad prodaje zbog sd/exy bude 2% ako i toliko, ima da uvaljuju exi godinama.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
^ u pravu si 100%, dok god ide profit nece odustati od svojih procesora.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Fantastično...daj 1000+ eura i onda traži način kako da napraviš ciglu od telefona!! Svaka čast Samsung, samo uzimajte pare dok ide [emoji120][emoji106]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ to jeste, plus disableri i sto aplikacija pogasiti u pozadini da ne zdere bateriju. Za te pare mora raditi savrseno "out of box"

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Da, bas je genijalno. Svedi mu procesorku brzinu na nivo S7, osvetljenje ekrana isto tako, notifikacije neka kasne, ali zato imas 120hz...

Razumem zasto ljudi to rade, ali je to takva besmislica i sramota Samsunga, da to nije normalno. Peca kaze da ga je izdao u 17 - 18h, sto je neprihvatljivo. A ja za ovih nedelju dana nisam imao nijedan dan a da ga nisam kacio na punjac bar dva puta u toku dana. Doduse, nije mi se jos nikada spustila ispod 40%, a i ja volim da ga dopunim do 90% cim spadne na 50-60 i imam mogucnosti, jer nikada nisam van kuce / kancelarije vise od par sati...
 
Pritom je pitanje kako će tel sa exy raditi kad ograničiš cpu na 70%, a uključiš 120Hz..

Послато са SM-G988B помоћу Тапатока
 
Pojavio se na kp N9860 model za solidne novce pa ko se nameračio [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
I pitaj Boga ko zna koje garancije. Kada napišu pisana garancija godinu dana, a niđe veze sa pravim stanjem stvari.
 
Ako je iz NS-a proveren je covek a imate i ocene dole pa po tome mozete videti
Ovaj sto je iz bg-a ima 1111 pozitivnu i nijednu negativnu,mislim da to sve govori o postovanju garantnih rokova i korektnosti dogovora
 
Poslednja izmena:
Proveren ili ne, ne može da daje garanciju na nešto čega zvanično nema u Srbiji. Ocene su ok, verujem da je pošten i sve kako treba, ali cena za nešto što je godinu dana i čega zvaničim kanalima nema...nije isto.
 
Proveren ili ne, ne može da daje garanciju na nešto čega zvanično nema u Srbiji. Ocene su ok, verujem da je pošten i sve kako treba, ali cena za nešto što je godinu dana i čega zvaničim kanalima nema...nije isto.

cekaj, kako nema?
Ima nekoliko n20u ispod1k€ na kp, sa nasih mreza...
 
Oni pricaju gore za Snap verziju ne za exy.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Od juče ga koristim, i ono što sam primetio je da instalacija aplikacija traje značajno duže nego S20 Ultra koji sam koristio od maja. Da li je stvarno istina da koriste UFS 3.0, dok je S20 Ultra bio na 3.1?
 
Ja bih kupio bez razmisljanja tako ako je proveren covek,tako sam uzeo i n10 plus isto i verujem da bi covek ispostovao garanciju ili u krajnjem slucaju vratio novac da je nesto bilo,em sto radi dugo em sto sam ovde na forumu dobio preporuku za njega,pricam za onog iz NS-a
Sto se tice UFSa,obican ima 3.0 a ultra 3.1
 
Poslednja izmena:
Ako je iz NS-a proveren je covek a imate i ocene dole pa po tome mozete videti
Ovaj sto je iz bg-a ima 1111 pozitivnu i nijednu negativnu,mislim da to sve govori o postovanju garantnih rokova i korektnosti dogovora
Kako ocena nakon kupoprodaje govori o reklamacijama nakon x meseci?
 
Nikako, kome se svidi kupi, kome ne (ili neće da rizikuje) exunosa kolko voliš. Meni reč čoveka znaci više nego nekome papir. Molim vas da ne spamujemo temu dalje [emoji6]

Uskoro utisci iz prve ruke ako Bog da!

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Oba Note-a već sada 200 dolara na sniženju na Amazonu, Best Buy i B&H Photo.

Ni mesec od početka prodaje.

Idemoooo, 700 za snap do januara :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ništa novo kada je samsung Flagship u pitanju! Za 700e ćes ipak morati par meseci duže da počekaš, al biće i toga ;)

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Zato cenim Apple. Skoro da nema snizenja njihovih uredjaja.
To je jedan od razloga zasto i drze cenu kao nenormalni.

A N20U za 700 evra u kutiji, nece biti skoro. Mozda za godinu dana, jer toliko je sada N10+...
 
I ne mora u kutiji, dovoljno je i mesec/dva star, sve vreme u zaštiti...Mada, mene teško da će ubediti sa 8/256 konfiguracijom, ostalo mogu da svarim...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Šljaka on i sa tih 8Gb bez problema, ali svakako jeste korak unazad u odnosu na prethodni Note. Malo sam se poigrao u Telenoru sa Ultra modelom...nije da me ne vuče da promenim N10+ za N20 Ultra ali opet mi je jedna stvar najvažnija a to sam pisao gore, ali da radi kao metak...radi. Čak i sa eksijem :).
 
Zato cenim Apple. Skoro da nema snizenja njihovih uredjaja.
To je jedan od razloga zasto i drze cenu kao nenormalni.

Milijardu puta objašnjeno - normalno da bolje drže cenu kad nema konkurencije kao na androidu. Jedan dva telefona godišnje jedine firme i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno