Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Ne može...osim ako nećeš da praviš ciglu od telefona
@zoreli_ aj da ne pitam odakle ti n21u 🤭 ...ali me interesuje jel su na N seriji možda pustili google feed da se ubaci umesto samsung keep?

Inače i kod mene juče stigao isti zaj 3.1 al me mrzi da stavljam sve dok neko ne potvrdi da je stiglo to što me interesuje
Можда ти ово помогне:
 
Baterija fantazija
Zbog ovog telefona sam morao da promenim radne navike i da žurim do 15:00 h da stignem kući svaki dan.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210303-143910_Device care.jpg
    Screenshot_20210303-143910_Device care.jpg
    46 KB · Pregleda: 50
Baterija fantazija
Zbog ovog telefona sam morao da promenim radne navike i da žurim do 15:00 h da stignem kući svaki dan.
Сигурно нећеш свраћати у кафану после посла😀
 
Ne mogu postići onda moram dva puta na dan da punim telefon.
Nije to baš tako kataštrofalno
Ja npr ima tri bluetooth uređaja koji su stalno vezani za telefon , lokacija je stalno uključena jer sam stalno u pokretu i naravno razgovori da li preko mobilne mreže ili preko Viber-a i sve to sa dve kartice.
Sve bi to bilo ok da ovoj telefon ne predstavlja jedan od najboljih androida današnjice.
 
Zanimljiva stvar koja mi se desila, stavio sam kao i na prosli tel foliju na displey, mobile outfitters clear coat i na cosku sa obe strane pojavili se "baloncici" i malo se po coskovima odlepila, hteo sam da reklamiram, neplanirano stavim galaxy watch da se puni preko telefona a tel prikacim na punjac, na stolu na koji sam stavio tel ima neka kao gumena musema, ostavio ja tako jedno sat vremena, tel se ugrejao da se displey prilepio za tu gumenu musemu, nekako polako mrdam tel i odlepi se, kad sam pogledao displey nema vise baloncica, folija po coskovima prilepljena kao da sam je zavario, ispalo bolje nego ovi sto su uradili.
 
Dobro, vidim da je baterija losa na N20U, ali sta je onda sa obicnim note 20? Jel tu malo bolje stanje ?
 
Ima manju bateriju 4300<4500 od s20+ a isti cipset. Mene s20+ ubija u pojam sa baterijom pa ti vidi kakav ce biti note20.
 
Dobro, vidim da je baterija losa na N20U, ali sta je onda sa obicnim note 20? Jel tu malo bolje stanje ?
Обичан N20 има мањи екран и освежавање од 60hz,можда је на њему и боља батерија...
 
Pa bas i nemam nekih opcija, hteo sam uzmem novi telefon, ali mi skupo da doplatim za S21 ultra.
Ne bih polovan da uzmem, P serija cena ne mrda od prosle godine u svim radnjama je isto, a ovamo gde je malo i jeftinije tamo mora na cekove.
U ovako radnjama samo na cekova daju, ali mene mrzi da cekam u redovima, jer retko koja radnja hoce na da na rate ovako samo na cekove...
 
Sto se novog update-a tice, u mom slucaju - jos fluidniji rad i bolja baterija, videcu konacne rezultate za par dana. Sve u svemu zadovoljan sam.
 
Od juče sam vlasnik @zoreli_ jevog N20U SD HK, uvek je vrhunska saradnja sa forumašima😎 Sinoć sam igrao COD pola sata, fps je bio konstantan na 59-60, a telefon mlak, znači baš kako i očekujem od telefona ovog kalibra.
Opa...čestitam, nije ti dugo trebalo. Obzirom da imaš savršen telefon, baš me zanima koliko ćeš da izdržiš sa istim 😇🤗
 
Legao juče UI 3.1, 1.4GB update...
Baterija se preporodila.

@ostali što pitaju kakav je smisao imati nešto ULTRA i sakatiti ga - to se zove igranje, meni je sve popaljeno, osvetljenje namešteno da odgovara mojim očima...
Napolju automatski pojačava, nikakav power režim ne koristim... Probao sam ono sa medium i 120hz, kasne notifikacije i bla bla bla...
Već 15 dana je telefon pušten sa lanca, pravi SOT od 5 do 8h, sve zavisi sta radim.
Novi update od 4.3 je baš popravio bateriju.
Na kraju krajeva, ja ga koristim kako želim, ne tripujem kao neki ovde da imam ULTRA fon i tu nešto sakatim da bih dobio nešto...
Punjač imam gde god da sam... Makar 3h trajala bayetija, ja uživam - to je jedino bitno 😉
 
Legao juče UI 3.1, 1.4GB update...
Baterija se preporodila.

@ostali što pitaju kakav je smisao imati nešto ULTRA i sakatiti ga - to se zove igranje, meni je sve popaljeno, osvetljenje namešteno da odgovara mojim očima...
Napolju automatski pojačava, nikakav power režim ne koristim... Probao sam ono sa medium i 120hz, kasne notifikacije i bla bla bla...
Već 15 dana je telefon pušten sa lanca, pravi SOT od 5 do 8h, sve zavisi sta radim.
Novi update od 4.3 je baš popravio bateriju.
Na kraju krajeva, ja ga koristim kako želim, ne tripujem kao neki ovde da imam ULTRA fon i tu nešto sakatim da bih dobio nešto...
Punjač imam gde god da sam... Makar 3h trajala bayetija, ja uživam - to je jedino bitno 😉
Apsolutno podržavam sve što si napisao. Kada kupiš Ultra uređaj koristi ga kako dolikuje, ljudi se previše opterećuju SOT-om i sl. glupostima, kada se isprazni napuniš i guraš dalje. Šteta je obuzdavati uređaj od 1000+ € treba uživati u potpunosti.
 
Naravno sve dok je to moguće...a ne bude moguće kad u 14h ostaneš bez baterije 🤣🤭😉
 
Posle par dana korišćenja sa apdejtom, baterija je otprilike ista kao i pre.
Jedino imam problem prilikom razgovora.
Kažu mi sagovornici (bez obzira da li je dolazni ili odlazni poziv) da čuju eho i da odzvanjaju glasovi kako telefoniramo (8 od 10 poziva, kartice su MTS i Telenor).

Da li još neko ima ovakav problem?
 
@Proday
Jeste. Na obe SIM kartice.


UPDATE: probao i da isključim i dalje odzvanja (kao i kada je uključeno).
 
Poslednja izmena:
Ja se razmisljam da se vratim na n20u samo zbog memorije,uzeo s21u 128gb i bas mi malo. Videcu ako naleti neko sa sd-om da zamenimo
 
Ajde @dule2303 šta se stiso, pojavili se na kp s21 ultra snapdragon (HK) sa 512GB 😇 ...da je 8-10% manji tel išao bih istog momenta da ga pazarim 🙄

Edit: daj @Maristotel95 dve do tri nedelje sa novim telefonom pa mu ponudi da se menjate 🤣🤣🤭
 
Nazad
Vrh Dno