Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Aaaa koja glupost ovo uklanjanje objekata sa slike... Prakticno ti samo "zamrlja" to sto si obelezio, pa tako mozes i bez te opcije da zamrljas sam deo...
Mozda bi ok proslo da sklonis nesto bas sitno, ali u realnosti, samo jos jedna marketinska fora..
20210224_174730.jpg
Levo od hleba sam uklonio salvetu.. Glupost ziva..
 
Izgleda da to zavisi od složenosti fotografije. Negde radi OK brisanje objekata, negde ne.
Npr. na ovoj fotografiji sam uklonio jednu pticu i ne primećuje se, nije zamućeno.

20210215_160245.jpg


20210225_110350.jpg
 
Da, ovde zaista izgleda odlicno..
Probacu jos da se igram, nego ne stizem..
 
Sta je doneo novi update,primecujes li neku razliku,kamera itd...???
 
Meni ni traga ni glasa od update-a. Stavio sam neko zastitno staklo na ekran, videcemo kako ce se ponasati. Glue varijanta.
 
Ево мало играња

 
Hm...nikako mi ne polazi za rukom da WiFi punjač Xioami-jev od 20W "nateram" da brzo puni N20 Ultra. Popalim sve fast opcije za punjenje i vidim da će da napuni za 3 i kusur sati.
 
Argentto....u ove dve situacije sa razlicitim sotom jel sat u obe bio zakacen....ja sam imao veliku razliku presao sam sa active 2 na watch 3 i bio sam bez sata 7 dana nenormalna razlika...kasnije sam resio problem
 
Jeste. Sat mi je povezan na telefon 24/7..
 
Ljudi hteo bih da se vratim na Note 20 Ultra, ovaj put bih sa snapom. E sad, u dilemi sam jer su polovni 200e u proseku skuplji od exynos verzija(~650-850e). Da li se po vama isplati toliko visoka razlika u ceni?
 
Dal je moguce da je toliko losa baterija na N20U, zar ne moze nekako da se to ispodesava da manje trosi bateriju, konkretno pricam za exynos varijantu?
 
Moguce je, baterija je uzas, ovo mi je kao nekad sto mi je bio s6 najgori tel sa baterijom.
 
Dal je moguce da je toliko losa baterija na N20U, zar ne moze nekako da se to ispodesava da manje trosi bateriju, konkretno pricam za exynos varijantu
Могуће је, укључи medium power saving mode +120hz и имаћеш бар 1h SOT више...
 
@StarLord Uh, cesto prelazim iz jednog tabora u drugi, ajfonu se vracam jer u poslednje vreme androidi na svakom koraku imaju neke falinke(osim N20U SD koji na pocetku nisam uzeo jer nema garanciju, ali sam odlucio da presecem ovaj put..).
Note mi je bolji jer: mogu da skinem i gledam sadrzaj kojeg nema na striming servisima, yt vanced, imam apk lightroom sa 800 presetova, secure folder naspram raznih aplikacija, split screen, aod, bolje odradjene notifikacije, imam brdo placenih aplikacija na play store, fali mi otisak prsta jer je zgodnija stvar u ovom momentu, 120Hz, bolji ekran, usb c, dizajn, olovka, 256gb pocetno, itd. Ima jos stvari koje su mane same po sebi na IPH, da ne nabrajam :)
 
N20U sa Vip-a, poslednji update jos za zakrpom iz decembra. Ako jos jednom uzmem telefon sa Vip-a...🚽
 
Proveri sada, ovde pise da je izasao za VIP. Doduse ko zna koliko je i tacno, sad sam pogledao i za Telenor pise da je izbacen februarski DUB6 a kod mene je CTL5
 

Prilozi

  • Screenshot_20210303-092156_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210303-092156_Samsung Internet.jpg
    80.4 KB · Pregleda: 8
Poslednja izmena:
Jel moze da se izgura bar 5-6 sati aktivnog koriscenja na exynos? Onako da ga relativno koristis za drustvene mreze i da bude samo na 4g ? I tu i tamo slikas nesto. Meni drugo nista ne treba, a posle ovo editovanje lightroom itd. To mogu i na racunaru.
 
Jel moze da se izgura bar 5-6 sati aktivnog koriscenja na exynos? Onako da ga relativno koristis za drustvene mreze i da bude samo na 4g ? I tu i tamo slikas nesto. Meni drugo nista ne treba, a posle ovo editovanje lightroom itd. To mogu i na racunaru.
Ne može...osim ako nećeš da praviš ciglu od telefona
@zoreli_ aj da ne pitam odakle ti n21u 🤭 ...ali me interesuje jel su na N seriji možda pustili google feed da se ubaci umesto samsung keep?

Inače i kod mene juče stigao isti zaj 3.1 al me mrzi da stavljam sve dok neko ne potvrdi da je stiglo to što me interesuje
 
@Maristotel95 Pa na S mi rekoše ljudi da nema, al aj reko ra pitam za N (pa još HK), ipak je note klasa iznad 😇😉

Kad ćes da probaš šta je pravi telefon?!...mislim na moj S ofc 🤭😇🤣
 
Nazad
Vrh Dno