Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Kupio prekljuce telefon, star 20 dana, VIP garancija.
Ubacio Telenor karticu, danas kupio Nillkin defender II futrolu.

Ja sam veoma zadovoljan telefonom.
Ujutru sam ga napunio i do veceras je izdrzao nekoliko poziva, poruka u viberu i jos par stvari, a baterija na 80%.
Ok, screen on time nije bio veliki, ali opet prezadovoljan sam.

Btw, osvetljenje drzim na oko 45%.
 
Ja bateriju sahranim dva puta za dan, ali to sam ja :)

Za ostalo ne bi imao zamerki, posle skoro godinu dana leti i dalje.
 
MOžda je pitanje više vezano sa textru ali ajde da ovdje pitam: kako da omogućim plaćanje smsom (parking i sl.) preko textre? fabrička messages aplikacija pita da li hoću da platim i imam opciju da izaberem da pita uvijek ili da svaki put plati bez pitanja dok textra ne nudi takvu iopciju ali i ne plati.
 
Odličan je Note8, ja sam se razmišljao da pređem na 9-tku ali posle svega ne vidim potrebu, telefon je top kao i prvog dana leti, baterija više nego dobra tako da ću ipak sačekati 10-ku

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Koristim ovaj telefon 20 dana i nešto što verujem da ću teško prevazići je zakrivljenost ekrana. Upotreba olovke je dosta ograničena za pisanje. Meni je ova funkcija na ovom telefonu najbitnija. Mislim da ovaj telefon treba da ima ravan ekran koji je malo širi, a kraći. I još jedno, kvalitet izrade je veoma diskutabilan pre svega mislim na lajsne koje se grebu samo tako. Vađenje olovke noktom ostavilo trag na njoj, posle 20 dana, užas!
 
Pređeš na note FE (aka 7 prepravljeni) i rešio si dobar deo problema odnosno dobio sve ono što tražiš (ravan ekean sa 16:9 odnosom) ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kod mene godinu dana, i nema packe telefon, a ni oko olovke... Materijal je dobar.
 
Ne znam ali samo znam da je proizvođač isti. Note fe nema u prodaji kod operatera.
 
Poslednja izmena:
Kakav ti to nokat imaš ... ja S-pen koristim maksimalno , ali ni najmanje ogrebotinice na njoj za godinu dana rada ... isto i lajsna , zaista sam prezadovoljan ... ni na Note 4 nisam imao ogrebotine na spenu iako sam je maltretirao , dok su ivice bile očaj ... [emoji41]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Rugged Armor & Ultra Hybrid <3
39d01539512a5b3b4de9929b0f7c55e2.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ebay i direktno od spigena naruci sebi, dodje za 7 dana, jeftinije nego sto se prodaje po oglasima, makar kod nas u BiH. (Samo je postarina skupa).
 
Dodje na isto dok platis postarinu i pdv...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Kako mislis isto, zar kod vas ima ispod 20, 25 eura u oglasima, original Spigen? Kod nas je uveden zakon, da se do 150 eura ne placa carina.
 
Carina je 10% preko 50e!
A pdv se placa uvek 20%+ otvaranje paketa ( ne platis ako paket prodje bez otvaranja)
Oko 20e su na oglasima

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da li je pametno kupiti Note 8 sa ovakvom flekom?Koja se ne siri dalje.

https://imgur.com/a/owc01yh

Za oko 350 eura.Strana garancija i full pakovanje.Dobra cena pa molim za iskustva.
 
Poslednja izmena:
Da li je pametno kupiti Note 8 sa ovakvom flekom?Koja se ne siri dalje.

https://imgur.com/a/owc01yh

Za oko 350 eura.Strana garancija i full pakovanje.Dobra cena pa molim za iskustva.
Ako je u garanciji, zameniće ekran. Isti problem sam imao sa s7 edge. I fleka se siri da znas. Meni je pocelo kao crtica pa se napravio krug postepeno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kupuj odmah, smešna cena!
 
Brate dodaj jos 100e i imas nasih sa mreze sa bar 1g garancije
 
Ako možeš da zameniš ekran koristeći garanciju kupi, ukoliko ne onda ne vredi. Ekran je oko 35000 din, a ovaj telefon imaš za 500€ sa dve godine garancije.
 
Samo da potvrdim ovo da ne važi...bar ne u proMobi servisu!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ima li kakvih vrijednih nagrada :)?
Bilo je za drugu temu pre par meseci (tv i digitalni ramovi za slike itd.)... trenutno nema , a i obične nagrade (vidi sliku ispod) su prestali da dele još junu ... 8)
81d5a72343a6e391cf39dfc4e074c571.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Kupila mi devojka silikonsku oblogu providnu za Note8, samo nije videla da pozadi ima neki zenski print u fazonu, My shoes ...bla bla.. Ako nekome treba za devojku, ženu, ljubavnicu, majku, sestru, rad sam da poklonim... Postavicu sliku kasnije..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ima li na kupujem prodajem neko zastitno staklo koje je case friendly??? Interesuje me samo zbog grebanja ekrana?? Od casova nosim spigen i samsung... u tc usce na standu mi rece devojka da imaju neke varijante ali nwcu da dajem 2000 za kinesko staklo ako ima na kp, ako nema koje da narucim od preko... mada ne ceka mi se z og 300,500 dinara mesec dana... hvala

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno