Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

U high contrast tastatura u sms naprimer nije lepa...
Najbolja prava black tema je
black edition v2
Sve crno, i ubacis samo icon pack od samsunga i to malo razbije crnilo i bude extra...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam na koju tastaturu misliš, ja koristim Gboard I nemam tih problema.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koristim stock samsung... jer je volim i sve mi je pogaseno, nista ne koristim od funkcija na tastaturama, samo kontroau kursora kako je prevedeno na srpski...
Smeta mi sto nije crna skroz u high contrast nego ima na svakom slovu layout (kako se vec zove) bele boje...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
Ovako mi izgleda v2
55268a456333e366145630adcc2b1d55.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li je ekran sa tamnom temom izlozeniji burn in-u ili je isto kao sa belom?

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ma šta se opterećuješ sa burn in, nećeš valjda u nasledstvo da ga ostavljaš.
 
Da li je neko skoro probao package disabler? Ja sa pre nekih mesečak dana probao aplikaciju, ali nije radila. Kakva je sada situacija?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li je ekran sa tamnom temom izlozeniji burn in-u ili je isto kao sa belom?

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
Propadanje amoled ekrana je neminovnost, ali se moze spreciti tako sto se ne drzi nepotrebno osvetljenjee ekrana, kada su kod kuce stavis na min sasvim ti je dovoljno i ne upropastavas oci, kada ides napolje prebacis na auto i to je to. Jedino ako volis da ti ekran sija kao lampa, onda ocekuj burn in.
 
Iskreno da ga stedim mi ne pada na pamet....
Jedino što mi se svidja je to ova opcija za filter plavog svetla.... baš odmara oci....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ima neka studija na yt kako od tog "plavog svetla" gubiš vid vremenom

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Moram ga ponovo probati, čim ga vrate na play store.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dobismo još jedan security patch:
543475373ab77d46b7b6cbd6cfd2e64a.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
0ada4d4bcb1d2d575bacaa0018eea597.jpg
 
Poslednja izmena:
Stigao na Vipovom..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Stigao i na mts

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Laguje li ostalima, kada idete na share pa neki dokument, treba par sekundi da otvori i osjeti se lag? Nikada se ovo nije desavalo, vec od sinocnjeg apdejta...
 
Mislim da mi je uvek lagovalo tu, sa zadrškom se otvori i frejmovi su u minusu haha.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni nije nikada, bas brzo otvaralo bez ikakvih lagova i pada frejmova... i sad pocelo od ovog apdejta... Kontao da je do nove, probao stock launcher, isto, wipe cache isto :D. Ne znam sta jos da pokusam...
 
Kakve veze nova ima sa tim?
 
Nema nikakve naravno, ali sam pokusao svakakve gluposti... :D
 
Stigao i meni, pa da vidimo šta ima novo..
 

Prilozi

  • Screenshot_20181114-193652_Software update.jpg
    Screenshot_20181114-193652_Software update.jpg
    536 KB · Pregleda: 98
Neće tu biti ništa novo, osim verovatno toga da ga malo srozaju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ sigurno si u pravu, ja sam dobio zadnji update i ne primecujem neke posebne promene. Samo mi nije jasno kod N8 sto su svi update jako veliki, zadnjih 10 ni jedan nije bio ispod 550mb a bukvalno svaki isti samo security popravke.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Imam ponudu ali ne znam da li je pametno sada prelaziti sa 8+ na Note 8? Kolika je realna razlika u ceni u korist iPhone-a trenutno, da li da sačekam da padne cena Note 9 pa tada da odradim zamenu ili sada da uzmem Note 8 i keš? U principu probao bih malo Note seriju za promenu. Za Note 8 bih trenutno dobio lovu za kompenzaciju dok bih za Note 9 trebao da doplatim. Nisam pametan šta mi je činiti. [emoji848]
 
Ne isplati se, uzmi note 9. Bolji je u svemu

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno