Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

AR emoji je kada napraviš lik i saljes kao GIF svima. A Live emoji je kada umesto tvoje glave stoji glava koju si napravio, kada trepnes, pričaš, prati i taj emoji, to je to.
 
Haha, gle, jednostavno je. Kkad krenes na create my emoji, vodi te u galaxy apps da skines neku vrstu "plugina". I onda se uslikas i stimas onog cikicu. A ako si gledao kako je na Ip X i s9, vidis da na note 8/s8 nije u realnom vremenu...
 
Sad je jasno ...imam isto kao na onom video sto sam okacio sa S9
 
Emoji je emoji, ne postoji live i AR emoji. AR - prosirena realnost.
 
Nisam zadovoljan, kontam da je ovo loše jer koristim dual sim, jedna kartica pozivi i sms, druga net.. Ne vidim drugi razlog..
Možda uzmem neki package disabler na play store, šta znam da ne bi pomoglo da blokiram neke gluposti
7ce960ecb8d1e9c3e8d7ee8ae9bad0dc.jpg


Sent from my Samsung smartphone
 
Do dual sima je, pokusao sam i ja, bas je slaba baterija.
 
Pa sve zavisi kako i na koji nacin koristis telefon. Uzmes sebi powerbank od 10000 i kad god treba dopunis 20-30%. Ljudi previse gledaju na bateriju i SOT. Ako ti je bas potreban dual sim.
 
Emoji sam sad probao na note 8 ne lixi na mene nimalo
:)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Užas jedan ... u pravu si ... probao sad ... moglo je to puno bolje sa mnogo više opcija ... ovako mi deluje baš jadno ... 8(

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Zanimljivo, za mape sam znao da jedu bateriju ali iskreno fabricka app za poruke, kao i kontakti, su me neprijatno iznenadili
9ab33fe4338e86c2ca34f871f27b0384.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li neko zna da li moze bezicno punjenje preko nilkin sparkle futrole

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Da li se nekome desilo da je uz Note 8 u Telenoru dobio Gear VR SM-324 umesto SM-325?
U Teoenoru uz uredjaj kada sam ja uzimo davali su i Gear VR mada onaj koju su mi dali nije za note 8, za note 8 bi trbelo da ide SM-325.
Uzeo sam tel. 31 avgusta sada ce mesec dana, i rekoh da probam danas taj VR vidim da nije kompatibilan sam note 8 na kutiji pise max S8+.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam dobio nista u telenoru kad sam ga uzimao, tako da nemam pojma, zovi ih pitaj, ako nista stavi na oglase po kakvoj god ceni ako vec ne koristis...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Svaka cast, e zato su Note i olovka nesto najbolje sto je izmisljeno.
 
Poslednja izmena:
Poslw cetri godine upotrebe nota 4 presao sam na note 8 ,bio sam u dilemi za Pocophone, i utisak je da ovaj deluje mnogo neznije neznam kako ga koristiti bez nekog flip covera jer je mnogo klizav,ekran je odlican kamera pa i ne nesta specijalno bolja,zvuk kod razgovora je losiji,deluje kao kod nekih jeftinih zvucnika,sve u svemu sada nije mnogo skup i po meni nije tol8ko bolji od note 4 koliko se vidi po ceni

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Cale mi idalje koristi note4 ja note 8, i mogu ti reci da je note 4 idalje zver.... samo sto je sad novija tehnologija u n8, lepsi ekran,UI,brze radi, sve je fluidnije,kamera je bolja... poco loco ne racunam, nije ista kategorija..
Note 4 je za mene one of the best of all time....
I voleo bih kada bi napravili note 10 da bude takvog dizajna i naravno 6.5' ravni ekran... hardver da bude najnoviji takodje
Telefon bi se prodavao kao alva

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Potpuno se slazem sa tobom to sam cekao ali svaki je previse otisao u visinu note 4 je prava mera za drzanje u ruci itgleda da je bolja opcija onaj note fan samo da je malo jeftiniji.
Cale mi idalje koristi note4 ja note 8, i mogu ti reci da je note 4 idalje zver.... samo sto je sad novija tehnologija u n8, lepsi ekran,UI,brze radi, sve je fluidnije,kamera je bolja... poco loco ne racunam, nije ista kategorija..
Note 4 je za mene one of the best of all time....
I voleo bih kada bi napravili note 10 da bude takvog dizajna i naravno 6.5' ravni ekran... hardver da bude najnoviji takodje
Telefon bi se prodavao kao alva

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna kako instalirati one teme sto se placaju bila je neka opcija da se sa Package Disabler zaustavi aplikacija za teme ali sada to nemoze

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da je neko koristio bezicni punjac i da li se moze puniti preko futrole

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi ima li neki ok kabl koji podržava QC da se kupi kod nas? Zanima me postoji li neka alternativa osim originalnog Samsungovog.

I ujedno znate li za neke proverene sa Alija ili odakle već? Da se obezbedim :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno