Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Kako vam radi kamera?
Da li posle svake slike imate onaj "processing" prozor i neretko omashen fokus?
 
Javi kako si zadovoljan, pošto razmišljam da je naručim (mada nisam još ni telefon uzeo). :)

Nego, jel Note ima sve one fore koje ima s4 (s kamerom, motione sve one itd)?

Inače, nikako da se spusti cena na 450. Ima par, ali su mađarski. :/

Ima...sve te fore...
 
Kako vam radi kamera?
Da li posle svake slike imate onaj "processing" prozor i neretko omashen fokus?

Moj n3 ima po nekada situaciju sa omasenm fokusom osim ako ne odradim prstom odabir folus tacke na ekranu...Soldno se snalazi sa Face recognition...
 
A ovaj "processing" prozorcic koji traje dve tri sekunde nakon klika da slika?
 
Majku mu... i meni je bilo cudno, potpuno neverovatno da to tako treba, ali srecom, na poslu sam po ceo dan pa nemam kad da slikam inace bi me opasno nerviralo :-/
 
Procesing ima kada slikas u nekom modu. Npr hdr ili neki drugi pa dok on to ne odradi ide onaj kratki progress. Mozda na to mislis? U normalnom (auto) modu tog ne bi trebalo da bude.
 
Na normalnom, auto modu mi se to dešava i to bez izuzetka nažalost ... :(
 
Ukljucen ti je onaj night mode ili kako se vec zove.
Inace, slike cesto znaju da ispadnu losije nego na S4 (njega sam imao pre ovog).
 
Samsung Galaxy Note III

Ukljucio sam review i jos neke opcije pa sada i meni izlazi prvo processing window kod okidanja fotke..tako da proveri sta ti je sve od dodatnih opcija fotkanja ukljuceno i nema frke...

Elem, Kit ket izlazi za n3 u januaru..
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da mu je ukljuceno nesto. Ne bi trebalo u auto modu da mu se to pojavljuje. Mozda mu je bas i ukljucen da automatski prebaci na night mode i onda telefon automatski prebaci pri uslovima za slikanje i potreban je procesing.
 
Trebalo bi da mu je ukljuceno nesto. Ne bi trebalo u auto modu da mu se to pojavljuje. Mozda mu je bas i ukljucen da automatski prebaci na night mode i onda telefon automatski prebaci pri uslovima za slikanje i potreban je procesing.
aj da pomognemo coveku...nadjoh sta je...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1387499065217.jpg
    uploadfromtaptalk1387499065217.jpg
    38.2 KB · Pregleda: 267
E to. Ja mislim da je do tog. Nikako ne bi smeo procesing da bude na auto.
Ja bih slikao ali sam na cm11 pa nemam tu kameru (s4 ali isto je).
 
Hvala Dark legendo, bash to je bilo u pitanju, sad sljaka ko leptir. Extra. Napokon me ne nervira kamera, a danas ispucak jedno 70 slika, sve gde je bilo pokreta, ispale mutne iako je bilo suncano. Sad toga nema vise. Veliko hvala jos jedared :)
 
Hvala Dark legendo, bash to je bilo u pitanju, sad sljaka ko leptir. Extra. Napokon me ne nervira kamera, a danas ispucak jedno 70 slika, sve gde je bilo pokreta, ispale mutne iako je bilo suncano. Sad toga nema vise. Veliko hvala jos jedared :)

No frks......neka korist i od enduro ridera ;)
 
Slabo se nešto diskutuje u ovoj temi :) Da li nema toliko ljudi na forumu koji poseduju Note 3, ili jednostavno nije toliko popularan među forumašima. LG G2 tema ima više poseta i življa je, stalno se nešto komentariše, ovde mrtvilo :)
 
To sam i ja primetio. U LG g2 se stalno nešto piše, ovde ništa.
 
Samsung Galaxy Note III

Pa nema sta da se pise..Sve je jasno.
 
Ja imam pitanje ali nije legala, a vezano je za iGo, pa moze pm, verujem da je svima jasno ;)

Isto tako, da pokrenemo malo temu - da li i koliko koristite s-pen? Ja joj ne nalazim preteranu primenu?

I koje su neke "must have" aplikacije, ne samo za android vec konkretno za note3 gde dolazi do izrazaja glavni adut - ekran?

:wave:
 
Mogu da te upoznam sa komšijinom tetkom iz Nemačke, kupila je i meni iGo na poklon :)
 
Pa kad na G2 ima gomila problema. :)
I mene interesuje za sta najvise koristite olovcicu?
 
scrapbook(seckam bitne oglase i specifikacije u dokumenta) i screenwrite.najvazniji mi je digitalni potpis word dokumenata, pa ne moram vise da stampam,potpisujem,skeniram i saljem.
 
U Lg G2 temi je stalno aktivno nekoliko (hiper)aktivnih članova :)

Sta ces, nisu svi pasivni :)



@gizmo

Ja bih vise rado voleo mrtvilo u temi, jer meni ne treba pomoc, znam da se snadjem. Prijavljuje se sve vise ljudi koji ponavljaju jedna te ista pitanja, zato i ima toliko stranica tema, a jeftin telefon.
 
Poslednja izmena:
meni je ovaj telefon taman.. nosio sam s3 do pre neki dan.. i posle note3, s3 izgleda kao igracka :)

klasicno nema sta da stucne na uredjaju, sve aplikacije koje koristim lete.. nisam se zanimao, al pogledacu po nekim drugim forumima za igo, tota recall, tapatalk i jos par aplikacija.. i to je to..

preporuka za ovaj model
 
S view cover ili Spigen Neo Hybrid? Mada svakako će biti go prvo jedno vreme. :-D
 
Primecuje li neko dosta slabiji odziv back i menu "dugmica" nego od Note 2 i S4?
Kakve su vam nocne fotografije(portreti me najvise zanimaju). Kod mene je S4 davao primetno bolje slike, ovde su nekako vostane. Ni po danu nije na nivou S4...
 
Primecuje li neko dosta slabiji odziv back i menu "dugmica" nego od Note 2 i S4?
Kakve su vam nocne fotografije(portreti me najvise zanimaju). Kod mene je S4 davao primetno bolje slike, ovde su nekako vostane. Ni po danu nije na nivou S4...

kod mene je sve fluidno.a fotke super osim povremenog masenja autofokusa
 
Bio bih ti zahvalan ako bi postavio neku indoor sliku sa blicem (portret ako je moguce) u punoj rezoluciji. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno