Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

To znači da ga dva puta dnevno punis (ako gledamo grafik 200%) i to znači da sa jednim punjenjem on izdrži malo jače od 4h...

To svakako nije za heavy usere...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kačio čovek svojevremeno nezamislivo velike sot screenshotove

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ja sam zadovoljan baterijom na A11 (UI 3.0) ... Bez ikakve štednje
95a25a7bcbefea4d1ba806f429f77041.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Exy, opa, ovo je good.
 
A ja sam dobio u update na decembar ski patch...

Znači A11 na HK neće prije kraja januara sa mu se ne nadamo...
85c77cdeabd0a6e40e5402c30c058660.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
To znači da ga dva puta dnevno punis (ako gledamo grafik 200%) i to znači da sa jednim punjenjem on izdrži malo jače od 4h...

To svakako nije za heavy usere...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ne može da izdrži više na ovaj način, jer hotspot stalno radi i na njega su 4 uređaja. To znači da nisam na WiFi u zadnjih 10 dana bio ni minuta, već sve na 4G.

VPN konekcije se naizmenično pale i gase, otprilike svakih 10minuta (zbog raznih firmi).
Piči stalno Deezer ili Spotify. AnyDesk se pali makar 3 sata dnevno.

Ostalo vrijeme rješavam preko SSH.

Ponekad kada nađem malo vremena palim Samsung Dex i gledam HBO i YouTube i PopCorn.

Kada izađem iz karantina imaću opet svojih 6 sati SOTa, za sada sam zadovoljan sa ovim što daje ovaj mališa.

E *mjau**mjau**mjau*, igrice ne igram, nisam merodavan.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Današnji laganiji dan. Sva 3 sata je vukao podatke preko 4G, zakačen na BT slušalice.
Stream HBO je pojeo 25% baterije ostali su se nagurali u 20%.


Probao sam prije 15 dana i N10+ sa SD i dobijam slične rezultate (veća baterija, ali i veći ekran i rezolucija)...
5ac98ce94d567afa06d225ff12341c61.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ako vec hotspotujes, najbolje bi bilo da poneses sa sobom onaj mali prenosni 4G ruter, a svakako bi postedeo bateriju na telefonu da ti posle godinu dana nema 1000 punjenja.
 
U karantinu sam. *mjau**mjau**mjau*, tako se zateklo i sada sam do 15.01. Ovako...
Neće bateriji ništa biti još 30 ciklusa.

I ovako je na oko 530 ciklusa za skoro 17 mjeseci.

Nova baterija je 50e, zamijeniš i opet imaš telefon koji će dobro da radi još dvije godine.
Samsung garantuje vodobepropusnost nakon zamjene, a valjda su baterije u Samsung original.

Tako da je dobar deal, za 50e nov telefon [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Kakvi gašenje baterije...
10 sati SOTA.

Polomila se nožics od Oficijlne Rugged Maske.. A tako sam napravio dobar PC setup.

Inače dobio sam decembarsko patch, ONEUI je najavljen čak i preko Sammobile.com...
71433ec2a6c9b4cd7c61c63f9680d4fa.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
U karantinu sam. *mjau**mjau**mjau*, tako se zateklo i sada sam do 15.01. Ovako...
Neće bateriji ništa biti još 30 ciklusa.

I ovako je na oko 530 ciklusa za skoro 17 mjeseci.

Nova baterija je 50e, zamijeniš i opet imaš telefon koji će dobro da radi još dvije godine.
Samsung garantuje vodobepropusnost nakon zamjene, a valjda su baterije u Samsung original.

Tako da je dobar deal, za 50e nov telefon [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Ma oni njega kad otvore to vise nije nikad ko iz fabrike,a i pitanje je sam ekran dali moze da izdrzi toliko bez burn-in i slicno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Garantuju tako. Odradiću to neđe vani kada bude trebalo, možda Cirih ili Amsterdam.
Dobija se sertifikat da je sve u redu, i ako ima neku tačkicu telefon (a nema), evidentira se kako ne bi bila smetnja za u slučaju kvara.

Note 3 i Galaxy S4 iz 2013 nemaju nikakav burn in.
Koriste ga kao službene telefone svaki dan sestra i ujak. To je ne uništivo i samo smo baterije mijenjali.

Inače funfact i Note 3 i S4 su dual sim Active. Neverovatna tehnologija.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ja sam nosio u ProMobi na servis, posle prao vodom, sve ok bude.
 
Za 16 dana karantina sam imao 28 Full ciklusa punjenja i pražnjenja baterije.
Full ciklusa [emoji41]

Naručio sam od dosade neku Speck masku antibakterijsku. Naručena preko DHL iz USA evo 15 dana nije mrdnula iz USA.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Gde kod nas mogu da se kupe folije za ledja u raznim dezenima a da nije onaj preskupi mobileoutfitters?
U kini ima ali retko nalazim

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Stigao update na One UI 3.0 i android 11. Telenor.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Jutros sam instalirao, za sada primećujem samo neke kozmetičke izmene, ništa značajno bar za mene. Još je rano da se vidi kakav je u radu, svakako nije lošije nego na 2.5 i android 10.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Evo skida se i kod mene. Telefon je iz Telenora.
76d5619d05a1c3eec8900b967516e837.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Mi iz HK čekamo i dalje... [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Brže i lakše otključavanje ekrana i otiskom prsta i prepoznavanjem lica, notification shade je dosta pregledniji i ozbiljno redizajniran, galerija i editor fotki redizajnirani, dupli tap za zaključavanje ekrana (sviđa mi se)...to je za sada.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Brže i lakše otključavanje ekrana i otiskom prsta i prepoznavanjem lica, notification shade je dosta pregledniji i ozbiljno redizajniran, galerija i editor fotki redizajnirani, dupli tap za zaključavanje ekrana (sviđa mi se)...to je za sada.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Lepo...kazu po yt da je ok da lepo radi mada ne volim da menjam kad je nesto dobro ali ajde da malo osvezim telefon
afc9dd4b4e7f9908a5f37568affcdaf6.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jeste radili Clean Install poslije instalacije?
Kakva je baterija?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ja nisam radio clean nego preko postojećeg, ne gine mi formatiranje uskoro u svakom slučaju a mrzelo me da to jutros radim. Za sada baš nikakvih problema nema, čak mi se čini da malo lepše sve radi, mada to lako može da bude placebo.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ubacio i ja a11 stigao i za SEE, sad cu da mu odradim totalni reset i posle nista ne vracam sem slika.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno