Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

I kod mene. Super je maintenace mode, tj. režim održavanja.
 
Da li je neko imao problema sa aplikacijom Parkomat parking. Pošto kolega sa posla ne može da pošalje poruku, prilikom slanja sms poruke pojavi se crveni znak uzvika. Inače u samoj aplikaciji su dopuštene sve dozvole
 
Kakva su iskustva sa posljednjim updateom?
Ne bih baš da pokupim onaj čuveni Samsung update kojim nas "tjeraju" da kupimo novi model :)
 
Sve normalno, kao i prvog dana. :)
 
Ima li nekih nagoveštaja iz Samsunga kada će izaći naslednik A52/A52s telefona za 2023. godinu?
 
Hvala @TosaNS, zar A53 nije telefon od prošle godine?
Mislio sam na nekog naslednika te A5X serije za 2023. godinu.
 
Pozdrav svima,
Razmisljam da pazarim Samsung A53 mobilni telefon.
Da li neko ko koristi ovaj model moze da mi kaze utiske i da li se zna kad bi trebao njegov naslesnik da izadje?
Takodje, jos neka preporuka u tom cenovnom rangu.
Hvala!
 
Ja sam uzeo A53 u oktobru i onako. Dobar je telefon. Fluidan. Osim za kameru koja je spora i vibraciju, ne mogu puno zamjeriti. U istom cjenovnom rangu imaju kinezi. Sada nosam 12T na glavnom broju, A53 za drugi broj, 12T je nesto malo skuplji ali za klasu i bolji.
 
Dobar izdanak A serije. Mislim da su lepo pripremali teren od A50 do A52s modela.
 
Mnogo su nas razmazili, a sad polako nas vraćaju u realnost. Ja sam sa Redni Note 8 PRO (koji je realno odličan telefon srednje klase) prešao na A52S. Bio sam nezadovoljan jer nisam video neku bitnu razliku, pa sam prešao na Motorolu Edge 30. Realno, sva 3 su za tu klasu odlični telefoni, ali bahatost me telala da menjam. Sad su postavili stvari na svoje mesto, pa za te pare nemaš 4K ni na glavnoj kameri, a kamo li na prednjoj. Tako da treba grabiti šta još ima dobro za ove pare, Samsung, Xiaomi, Realme, šta god!
 
Zato je dobro uzeti nešto što može potencijalno na duge staze. Ja ne kupujem prečesto telefone i uvijek gledam da je novi bar po većini stvari napredak u specifikacijama. A52s sam uzeo da potencijalno čekam nešto novo na njemu tipa tri godine.
 
Kako ovo pomeriti.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230207-122712_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20230207-122712_Google Play Store.jpg
    77.2 KB · Pregleda: 144
Meni danas javio update. Kako vam se cini ovaj najnoviji update? Vi kojima je stigao jos pre nedelju-dve?
 
Koliko pratim, ovo je vidljiva novost:
 

Prilozi

  • Screenshot_20230208_195503_Device care.jpg
    Screenshot_20230208_195503_Device care.jpg
    67.5 KB · Pregleda: 114
Ово је баш супер ствар, кад носиш телефон на поправку. Нисам знао за ову новину, а не бих је ни приметио да ти ниси показао. Хвала ти!
realno ne znaci mnogo ako ide u ovlasceni servis, jer je kod svih procedura takva da se resetuje na fabricka podesavanja radi testiranja...
 
Da li neko ima predlog za zastitno staklo koje ide od ivice do ivice da nema lufta uopste?
 
Gledam koliko novih modela srednje klase dolazi sa SD 695 bez IP itd
Izgleda ce Samsung opet pokidati u srednjem segmentu sa A54 i exynos 1380, plus 3 nadogradnje ili mozda cak 4
Znaju ljudi sta narod hoce a ovi drugi nemam pojma sta rade
 
Eto meni na drugoj temi neko reče "pa šta će ti te zakrpe?" i "ma da, tri velike verzije Androida, ne lupaj", na trećoj "nemoj gubiti vrijeme sa gcam"... Ne zna narod šta hoće, i ne treba nam svima isto.
 
Nazad
Vrh Dno