Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Imam neki problem na A52 sa Google prodavnicom. Neće ništa da instalira, stoji pending i neće da pokrene instalaciju a ni update aplikacija. Jel ima neko sličan problem?
Edit: Brisao sam keš iz recoverymoda
 
A gde da nadjem conf za a52s?
Meni i dalje zabada posle 5 sec kamera
 
Poslednja izmena:
Imaš na XDA detaljno objašnjenje, moraš da ručno kucaš neke vrijednosti u settings da bi radilo sve kako treba.
 
Moze pomoc imam samnsung galaksi A52s 5G
moze neko da mi kaze ili objasni kako da podesim zvuk sms poruke da zvoni koju ja zelim melodiju, melodija mi je na SD kartici
zvik zvona podesio iz sd kartica ali zvuk sms poruje ne mogu da poseim da mi neko objasni kako
 
Hvala ti uspeo sam,ali nije mi nesto bolja kamera od fabricke cak i pri nocnim uslovima bar na telefonu ne znam nisam prebacivao na komp pa da uporedim
 
Moze pomoc imam samnsung galaksi A52s 5G
moze neko da mi kaze ili objasni kako da podesim zvuk sms poruke da zvoni koju ja zelim melodiju, melodija mi je na SD kartici
zvik zvona podesio iz sd kartica ali zvuk sms poruje ne mogu da poseim da mi neko objasni kako
Pretpostavljam da koristis google messages, jedva i ja nadjoh haha. Idi u messages, pa tri tackice, settings, general i notifications. Zatim na Notification categories, pa other notifications i tu imas Sound i tu odaberes koji zvuk hoces.
 
Da li je neko primetio da se posle azuriranja a52s SoT znacajno smanjio?
 
Neki su prijavljivali, ako nije rađen fabrički reset.
 
Pretpostavljam da koristis google messages, jedva i ja nadjoh haha. Idi u messages, pa tri tackice, settings, general i notifications. Zatim na Notification categories, pa other notifications i tu imas Sound i tu odaberes koji zvuk hoces.
Hvala podesio radi
Sad mi treba pomoc gde u setings- podesavanja stoji opcija da vidim koji mi je procesor i koliki ram, ja udjem i podesavanja zadnja stavka mi je o telefonu tu udjem i nigde nema ili ja neumem da nadjem sve pretrazio ili to nema
Zanimame da li ima ovaj telefon lampicu za obavestenja sto svetli kad stigne sms ili propusten poziv
 
Da li neko moze da preporuci neko zastitno staklo za ekran? Dva sam do sada zamenio , pocne da se odlepljuje posle desetak dana.
 
Da li je neko primetio da se posle azuriranja a52s SoT znacajno smanjio?
Moja devojka ima drugačiji utisak, kaze da joj posle update na 4.1 Ui bolje drzi baterija, sad da li je placebo ne znam. Ono što sam ja primetio kad cackam njen telefon je da se baterija nenormalno brzo troši dok podešavam ili surfujem netom, bukvalno padaju %, a mozda je to samo moj utisak obzirom da moj mi note 10 ima slonovsku bateriju.
 
Pozdrav, da li može neko da me uputi tutorijal za gcam kao i config za a52s? Jer šta god da sam pokušao aplikacija jednostavno stane sa radom 😔.
 
Imaš 11 postova iznad link na post sa svime što treba.
 
Ovi iz MTS-a dobili i treće ažuriranje dok sam ja jedva dočekao jedno! 😡
 
Izgleda Yettel i A1 dobro kasne, mada je neko gore napisao da A1 uzima telefone iz vodafona, moguce da je i do njih, ko bi ga, znao.
 
Vodafone je u Nemačkoj i Engleskoj pustio OneUI 4.1 update 11. aprila, a A1 kod nas 12. aprila. A i Yettel uzima telefone preko Telenora i dalje, isti dan su pustili OTA.
 
Stigao mi je Super brzi punjač sa Alija. Ali "prepametni ja" Nisam obratio pažnju da je na punjaču USB tip C ulaz, a ja nemam nijedan kabl tip C na tip C. Zato ne mogu realno da ga probam, ali sam za test iskoristio OTG adapter. Na testu mi je punio snagom od oko 15W. Sad, da li telefon ne podržava brže punjenje, da li je punjač ne odgovarajući ili zbog adaptera, ne znam. Ako mi naleti drugi Samsung koji podržava brže punjenje, probaću ga sa ovim punjačem.
 

Prilozi

  • 20220419_155912.jpg
    20220419_155912.jpg
    124.4 KB · Pregleda: 52
Može biti i do kabla ili do adaptera, ja dobijem 25W samo originalnim Samsung kablom ili novim koji podržava 60W koji koristim za lemilicu.
 
Može biti i do kabla ili do adaptera, ja dobijem 25W samo originalnim Samsung kablom ili novim koji podržava 60W koji koristim za lemilicu.
Probao sam i sa kablom koji sam dobio uz telefon i sa jednim sa Alija. Poručio sam sa Alija dva kabla C na C koja podržavaju 100W, pa ćemo videti kad stignu.
 
Screenshot_20220420-080324_Software update.jpgScreenshot_20220420-080354_Settings.jpg


telefon kupljen u prodavnici (gigatron), dakle nije preko operatera. ko treba da "odobri" apdejt, kad jos uvek ne stize..? nije da mi je nesto bitno, i onako ne donosi nista novo..
 
Na A52s sam prešao sa Mi note 10 lite (a i prije njega sam koristio više Xiaomi telefona).
Kameru nisam previše koristio ni ranije ni sada, pa ne bih poređivao, ali ostalo je sve manje ili više na strani Samsunga, osim baterije i punjenja... Dosta lošija baterija 😞 (nakon update na 4.1 nisam radio reset, ne znam da nije do toga, ali kombinacija lošije baterije i očajnog punjenja je ubitačna 🤬😂)
 
Misliš Redmi Note 10 Lite? On ima veću bateriju, normalno je da možeš da postigneš veći SoT. Ja, kao i mnogi drugi, imamo preko 8h SoT na A52s redovno, čak i na 120Hz, ali ja sam uzeo od nekoga kad je već bio apdejtovan na 4.0 pa je naravno urađen factory reset zbog prodaje.
 
Ja kad uzeo a52s 5G i uradio apdeit na 4.1 i android 12 i sve bezbedostne ispravke onda uradeo factory reset i ispod onaj wipe data reset kako se vec zove i telefon lepo radi i drzi bateriju
 
Misliš Redmi Note 10 Lite? On ima veću bateriju, normalno je da možeš da postigneš veći SoT. Ja, kao i mnogi drugi, imamo preko 8h SoT na A52s redovno, čak i na 120Hz, ali ja sam uzeo od nekoga kad je već bio apdejtovan na 4.0 pa je naravno urađen factory reset zbog prodaje.
Ne, baš Mi note 10 lite koji ima još veću bateriju :D
Očekivao sam razliku, doduše ne baš toliku...
Bar da imam brže punjenje, ali dobro, navići ću se, sa ostatkom sam jako zadovoljan :)
 
Nazad
Vrh Dno