Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Kod mene na dva primerka (devojka i bratanac) sihronizuje najnormalnije. Koliko se secam, dodat G nalog i kontakti automatski povuceni kao i kod bilo kog drugog Androida.
 
Koleginica skoro dobila A52s, ali neće da joj sinhronizuje kontakte sa gmail-a. Čak sam probao da joj obrišem nalog pa sve iz početka, opet neće. Ima oko 150 kontakata... jel zna neko u čemu bi mogao da bude problem?? Meni se to ni na jednom telefonu nikad nije desilo...
probaj factory reset ako jos uvek nema nista bitno na telefonu. nije mi se to nikad desavalo, ni na jednom telefonu do sad. proveri preko web-a, na google nalogu, da li su svi kontakti tu.
 
Koleginica skoro dobila A52s, ali neće da joj sinhronizuje kontakte sa gmail-a. Čak sam probao da joj obrišem nalog pa sve iz početka, opet neće. Ima oko 150 kontakata... jel zna neko u čemu bi mogao da bude problem?? Meni se to ni na jednom telefonu nikad nije desilo...
Da nije da nije aktiviran prikaz kontakata sa gmaila. Skine ali se ne prikazuju...
 
Da li si siguran da je kontakte držala na G nalogu, a ne na sim kartici ili u telefonu?
 
pojma nemam šta je bilo, ali u nekom momentu je ispalo da su joj nestali svi kontakti na gmail-u. sreća da sam joj sat pre toga odštampao sve kontakte pa sam joj ukucao ponovo sve u gmail-u i onda se sinhronizovalo bez problema.
 
Ja sam A52s kupio polovan, ne znam s koje je mreže, ali je dobio 4.1.
 
ima problem na a52s sa viberom - nema sound notification kada su poruke u pitanju...samo zasvetli ekrtan i to je to......settings sam proverio sve je ok i na telefonu i na viberu svugde je ok ali se ne cuje...pozivi su ok...ima li neko predlog?
 
Najbolji predlog u tom slucaju je ne koristiti to djubre od aplikacije 😁
 
ima problem na a52s sa viberom - nema sound notification kada su poruke u pitanju...samo zasvetli ekrtan i to je to......settings sam proverio sve je ok i na telefonu i na viberu svugde je ok ali se ne cuje...pozivi su ok...ima li neko predlog?
Viber radi zvuk i obavestenje ko poslao i slika samo nisi podesio. problem je Whatsapp samo stigne zvuk i nista vise
za Viber obavestenja,detaljno,obavestenja ( zakljucan ekran) , detalji
 

Prilozi

  • viber_slika_2022-04-06_09-58-07-985.jpg
    viber_slika_2022-04-06_09-58-07-985.jpg
    55.1 KB · Pregleda: 19
ima problem na a52s sa viberom - nema sound notification kada su poruke u pitanju...samo zasvetli ekrtan i to je to......settings sam proverio sve je ok i na telefonu i na viberu svugde je ok ali se ne cuje...pozivi su ok...ima li neko predlog?
Jel si probao reinstalaciju Vibera? Ako nisi, odradi backup pa prvo probaj to.
 
Primetio sam da nakon razgovora se ne pali ekran kako bih prekinuo vezu. Svaki put moram da stisnem dugme sa strane kako bih upalio ekran i prekinuo vezu. To sam primetio da se dešava u poslednje vreme... Da li još neko ima sličan problem. Ako ništa uradiću factory reset pa da vidim da li će se taj problem ponovo javiti
 
Primetio sam da nakon razgovora se ne pali ekran kako bih prekinuo vezu. Svaki put moram da stisnem dugme sa strane kako bih upalio ekran i prekinuo vezu. To sam primetio da se dešava u poslednje vreme... Da li još neko ima sličan problem. Ako ništa uradiću factory reset pa da vidim da li će se taj problem ponovo javiti
Javi ako si uspeo da rešiš, imam istu situaciju.
 
Imam A52 i A52s nemam takvih problema
Imas li foliju na ekranu ,staklo neko?
 
reinstalirao viber i sada radi, tnx @omtw !
 
Imam A52 i A52s nemam takvih problema
Imas li foliju na ekranu ,staklo neko?
Imam foliju na ekranu više od godinu dana, i nisam primetio da mi je ranije pravila problem.

@Blatex pogledao sam neki video i uradio sve kako je trebalo obrisao u app phone keš memoriju i podatke, ali ne pomaže....
 
Poslednja izmena:
I meni se dešava na A52s. Najprije će biti do virtuelnog (čitaj: nema) proximity senzora.
 
i meni se desava to sa svetlom u toku poziva ali ok, bolje i to nego da se pali ekran dok mi je tel na obrazu. vrv je problem zastitno staklo koje imam
 
I meni se dešava, ali retko. Uglavnom upali ekran kad odmaknem telefon od uva, ali ponekad ostane ugašen, možda jedan od 20 poziva, ili čak i ređe. Nemam staklo ni foliju na ekranu, nije do toga.
 
zato ti se i desava retko jer nemas staklo ni foliju. mozda se meni desava cesce jer imam..
 
i meni se desava to sa svetlom u toku poziva ali ok, bolje i to nego da se pali ekran dok mi je tel na obrazu. vrv je problem zastitno staklo koje imam
Meni se desi da neće da ugasi ekran kad prinesem obrazu. Manje/više jednako često kao na prethodnom Poco F3 (retko). Jednom prilikom je nešto ozbiljno počeo da zeza, skoro svaki poziv nije gasio ekran, ali posle restarta se vratio u normalu.
 
Primetio sam da nakon razgovora se ne pali ekran kako bih prekinuo vezu. Svaki put moram da stisnem dugme sa strane kako bih upalio ekran i prekinuo vezu. To sam primetio da se dešava u poslednje vreme... Da li još neko ima sličan problem. Ako ništa uradiću factory reset pa da vidim da li će se taj problem ponovo javiti
isti problem i kod mene
 
Jel imate neki put lag u igrama konkretno call of duty,pes 2021?Isti lag sam imao na nokia 7 plus ali snap 660 ovo ipak ne bi smelo da se desava na ovom procesoru bas mi cudno.Nije bas svaki put,ali desava ae....
 
Juce sam uzeo telefon u mts-u, dosao je sa androidom 12 i sledeca nadogradnja mi je bila na 4.1
 
Nazad
Vrh Dno