Šta je novo?

Samsung ATIV S

Kako mislis da bude engleski na prvom mestu?? I kad bude, onda restart??
 
I, kako to da namestim, UK engleski mi je prvi a US drugi

Drzi prst na jeziku (Tap and hold...) i imaces dodatne opcije, izmedju kojih je i Move up.

EDIT: izgleda da treba ipak restart. Sada se malo poigrao i trazio je mobilan da se restartuje. Izvinjavam se na gresci.
 
Poslednja izmena:
Proradila je.. Cackao je pet minuta, i obrisao.. :D

Prilikom igranja zahtevnih igara, telefon se zagreva kao lud, da li je i kod vas tako?
 
Al brate bas se ugreje, nikad mi se nije toliko fon zagrevao u rukama.. Bukvalno posle odredjenog vremena prekibem igrati, uplasim se za hardver :D
 
Al brate bas se ugreje, nikad mi se nije toliko fon zagrevao u rukama.. Bukvalno posle odredjenog vremena prekibem igrati, uplasim se za hardver :D
nece nista da mu bude od zahtevnih igrica igram samo fifu. Par puta i do sat vremena dok se vracam iz skole
koliko se brzo zagreje brzo se i ohladi :D
 
Na dev preview 8.1 fon se greje prakticno na bilo kakvom multitaskingu, ili opterecenju procesora.. Malo mi je to cudno, uz naravno ibtrosenje baterije.. Nisam izdrzao kad sam ga kupio, odmah nakon pola dana je instal 8.1 pao, pa nemam s cim da uporedim.. Da li neko moze da uporedi??
 
Ima na wp central procedura za flash, vidi kod njih na forumu... Ima tema...
 
Nije odložen, ali zvaničan uvek kasni mesec... Kod mene nema još zvaničan, na ativ s...
 
Danas komunikacija sa sd karticom totalno prestala, izbacio gresku neku, nem pojma.. Izgubio sam oko 6 gb podataka, uglavnom programa i igara.. Ispizdeo sam najstrasnije!! Ativ S, najnoviji update dev prev, kartica 32 gb class 10.. Stvarno ne mogu da verujem da tako prosta stvar moze toliko lose da funkcionise.. Stvarno volim ovaj sistem,i poceo sam da se navikavam na njega, al ne mogu da verujem da mi se ovo desava.. Usput sam u inostranstvu i nemam ptistup racunaru da proverim karticu da nije hardverski problem, za vreme igranja igrica dosta se fon zagrevao kod kamere, a tu je isto i sd slot, pa mi je i to kao opcija palo na pamet..
 
Poslednja izmena:
Preview naravno.. Misllim da sam to naveo.. Kasnije se ispostavilo da se ponesto vratilo na staro nakon nekoliko restarta.. Al vec je bilo kasno jer sam odinstalirao sve sto je bilo nedostupno.. Sad bar znam da se ne nerviram ako dodje do slicne situacije
 
Preview naravno.. Misllim da sam to naveo.. Kasnije se ispostavilo da se ponesto vratilo na staro nakon nekoliko restarta.. Al vec je bilo kasno jer sam odinstalirao sve sto je bilo nedostupno.. Sad bar znam da se ne nerviram ako dodje do slicne situacije

Znam da si naveo, ali sto se jediš ako si na svoju ruku instalirao preview verziju, koja i sluzi za testiranje i ispravljanje gresaka.


@nemanjabgd84
Ativ S je super masinica, mada ja licno ne bi menjao 925 za ativ iako sam samsung fan.
 
Poslednja izmena:
Koliko dugo vam se puni telefon posle update na 8.1 dev preview?
 
Ok je kamera na ativu, ali ima dosta nedostataka u odnosu na lumia telefone. Gomila kamera programa nece da radi na ativu bas zbog toga. Upravo probah timelapse pro i lepo kaze covek, ne moze na ativ.
 
Imam neki osecaj da update nece skoro, mada me to nesto posebno i ne zabrinjava. Po prvi put sam ravnodusan kada su apdejti u pitanju. Sve radi kako treba, tako da ne ocekujem cudo i ne prizeljkujem da se nesto zezne pa da moram hard reset i sve ispocetka.
 
Imam neki osecaj da update nece skoro, mada me to nesto posebno i ne zabrinjava. Po prvi put sam ravnodusan kada su apdejti u pitanju. Sve radi kako treba, tako da ne ocekujem cudo i ne prizeljkujem da se nesto zezne pa da moram hard reset i sve ispocetka.
potpuno se slažem s Hektorom.
Baš sam pre neki dan razmišljao, da li da instaliram 8.1 preview ili ne? Jako me zanima kako izgleda update sa svim foricama ali... ček, ima li nešto da ne radi na mom telefonu trenutno (pritom sam još uvek na gdr2) - nema. Sve radi. Zašto bih ga onda džarao?
Tako da, kad bude oficijalni update super, dotle imam možda najbolji telefon ikad koji sam imao...
Sledeći telefon? Ne znam koji će biti ali znam da je to WP.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno