Šta je novo?

Samsung ATIV S

otvoris podesavanja u telefonu nadjes phone update i ukljucis check for update sacekas da zavrsi proveru ako ima apdejt pitace te da instaliras ako nemas promeni csc kod
obavezno budi nakacen na wi-fi i da ti baterija bude makar 70% za svaki slucaj
 
otvoris podesavanja u telefonu nadjes phone update i ukljucis check for update sacekas da zavrsi proveru ako ima apdejt pitace te da instaliras ako nemas promeni csc kod
obavezno budi nakacen na wi-fi i da ti baterija bude makar 70% za svaki slucaj

kako da promenim kod? dal gubim garanciju ako ga promenim..?
 
ne gubis nista to uvek mozes da vratis na staro
kucas u dial (##634#) u sledecem meniju kucas (*#321647335) i onda ce ti se otvoriti meni sa csc kodovima i tu biras koji kod zelis
i moras da uradis hard reset sto ti brise sve podatke sa telefona
ako imas nesto sto ti treba na telefonu napravi backup :d
 
ne gubis nista to uvek mozes da vratis na staro
kucas u dial (##634#) u sledecem meniju kucas (*#321647335) i onda ce ti se otvoriti meni sa csc kodovima i tu biras koji kod zelis
i moras da uradis hard reset sto ti brise sve podatke sa telefona
ako imas nesto sto ti treba na telefonu napravi backup :d

hvala za pomoc!
 
treba mi pomoc oko ovog dev. unlocka ????
zna li neko kako, sta, gde ?????
naravno da bude free .....
 
Poslednja izmena:
Ne znam brate, i ja sam trazio ali nikako da nadjem neko uputstvo.
 
Konacno i stop music for free, dolazi uz zadnji update aplikacije battery Artura Semenova... Odlicna stvar...
 
da li jos neko ima problem sa punjenjem?Meni se puni 11% na sat i ne znam sta da radim :/
 
Meni se desilo slično pre par meseci na Lumiji720. Na kraju se ispostavilo da mi se malko izvukao USB kabl iz punjača. Tj. prvo sam promenio kabl i proradilo normalno. Tako držao nekoliko punjenja i reko da probam stari(originalni) kabl i na kraju i on radio normalno. Na kraju sam izvukao taj zaključak da se kabl bio malo izvukao ili su u pitanju bili gremlini.
 
da li jos neko ima problem sa punjenjem?Meni se puni 11% na sat i ne znam sta da radim :/

imao sam isti slucaj punio mi se dosta dugo a praznio vrlo brzo probao sam i drugi punjac i drugu bateriju i nista nije pomoglo i pre par dana sam ga poslao u servis jos cekam odgovor :d
 
Kvare WP8 brend majkemi :) Ako ih ovoliko mrzi da uloze u dizajn ili nemaju smisla za isti, nek ne prave uopste onda.. Kad uporedis ovo sa HTC-ovim i Nokia WP8 modelima, strasno.. Mada jeste za nijansu lepsi Ativ od Android varijanti..
 
+1
Što jes, jes. :d
Ali ovaj "Samsung ATIV SE" izlazi samo za Verizon u USA. Isto kao i "Lumia Icon", ovo Srbiju videti neće.Videćemo kada Sony izbaci svoj prvi Win telefon polovinom godine, a verovatno i HTC novi Windows model sa boom sound speaker-ima...I da li će to da bude konkuretno sa novim MS-Nokia modelima? Barem po ceni i podršci, što je isto bitna stavka.
 
Poslednja izmena:
jeste lepsi ali mogli su makar malo da se potrude sto se tice izgleda :smash:
sto se tice poznatih specifikacija tu nemam zamerku to je i vise nego dovoljno da wp funkcionise kako treba :D
 
Jesi podesio fiddler, ctr+r pa nadjes ovoaj dio i izmjenis ga ovako if(oSession.uriContains("NOKIA"))
{
oSession.url = oSession.url.Replace("NOKIA","SAMSUNG"); napises ovo: if(oSession.uriContains("SAMSUNG"))
{
oSession.url = oSession.url.Replace("SAMSUNG","NOKIA")
 
Jel moze neko da mi postupno objasni kako instalirati Nokia Apps na Ativ S?
 
....i...? stigao, sve Ok..?
Moje iskustvo :
10 meseci sam koristio punjac koji je stigao uz telefon.
Pre 20-tak dana pocelo je zezanje - te ne puni kako treba,te pokazuje pogresno stanje baterije itd.
Onda sam ga prikljucio preko USB-a na PC i sad se napuni vrlo brzo a baterija radi/drzi bez ikakvih problema.
Dakle, problem u adapteru.
A onda slucajno bacim pogled na taj doticni adapter i vidim da na njemu pise " Travel adapter"
dakle, zu usput i prvu pomoc,
Valjda se umorio od konstantnog rada :)
 
....i...? stigao, sve Ok..?
Moje iskustvo :
10 meseci sam koristio punjac koji je stigao uz telefon.
Pre 20-tak dana pocelo je zezanje - te ne puni kako treba,te pokazuje pogresno stanje baterije itd.
Onda sam ga prikljucio preko USB-a na PC i sad se napuni vrlo brzo a baterija radi/drzi bez ikakvih problema.
Dakle, problem u adapteru.
A onda slucajno bacim pogled na taj doticni adapter i vidim da na njemu pise " Travel adapter"
dakle, zu usput i prvu pomoc,
Valjda se umorio od konstantnog rada :)
punjac, baterija i maticna
verovatno je punjac sprzio maticnu
sad radi ok
 
Pozdrav ljudi, imam Ativa oko mesec dana, dobio sam ga sa gdr3, odmah prvi dan dev preview 8.1 i sve je super! Da li neko zna, tj ima instaliranu Nokia camera aplikaciju, da li ona moze da poboljsa kvalitet slika? Moze li se stvarno otkljucati/upaliti/sta god vec radio? Usa region sam stavio, a nemam Cortanu. To me malo nervira probao sam dosta puta restart i nista..
 
Mislim da nokia cam nece da radi na ativu jer nema manual focus. Od tih stvari radi samo nokia panorama, koja je stvarno super...
 
Pozdrav ljudi, imam Ativa oko mesec dana, dobio sam ga sa gdr3, odmah prvi dan dev preview 8.1 i sve je super! Da li neko zna, tj ima instaliranu Nokia camera aplikaciju, da li ona moze da poboljsa kvalitet slika? Moze li se stvarno otkljucati/upaliti/sta god vec radio? Usa region sam stavio, a nemam Cortanu. To me malo nervira probao sam dosta puta restart i nista..

Za Coratnu mora engleski jezik (settings - language) da bude na prvom mestu, pa onda svi ostali.
Koliko znam, ne moze Nokia kamera da radi na Ativu. NEdostaju drajveri. Uspeo sam da je instaliram, ali cim prodje onaj tutorial, odmah puca i vraca na start.

EDIT: pretece me hektor :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno