Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R. 2

Deluje obećavajuće, mada slike su jedno, a gameplay nešto drugo. Ako naprave Stalker sa aspektima Tarkova, count me in. SP Tarkov mi je i dalje go-to igra kada hoću da igram FPS.
 
Samo da glave puske i da bude povuci potegni kad je rec o municiji, pogotovo military grade municiji,
 
Deluje obećavajuće, mada slike su jedno, a gameplay nešto drugo. Ako naprave Stalker sa aspektima Tarkova, count me in. SP Tarkov mi je i dalje go-to igra kada hoću da igram FPS.
Je li to kampanja ili SP mod... sto ti se svidelo ? "...i tata bi sine."
( nemam jos Tarkov )
 
Je li to kampanja ili SP mod... sto ti se svidelo ? "...i tata bi sine."
( nemam jos Tarkov )
Nema SP kampanje u Tarkovu (niti će je ikada biti), ovo je community mod, sa puno dodatnih modova kojima možeš da skrojiš iskustvo kakvo te zanima.
Meni se svidelo iz više razloga - nema čitera, nema "git gud" momenta, ne moraš da igraš 20 sati nedeljno da bi imaš šansu da preživiš protiv tenkova kojima je ova igra ceo život, imaš dodatne QoL modove... Ja generalno nisam ljubitelj online igara, a Tarkov mi ima najbolji gunplay u industriji, plus brdo oružja i načina da ih modifikuješ, pa je SP Tarkov meni idealan.
 
Ako nema bossova u tom tvojem modu....džaba si krečio :p
 
Daj bre, nek ih ostave na miru da završe igru kako treba. Zbog pohlepe i mržnje ne možemo da uživamo u lepim stvarima.
 
Ако је истина наравно. То су најчешћи изговори за одлагања, или изгорео им хардвер...
 
I meni ovo liči na izgovor zaradi treće osobe
 
Reći ću samo da izražavam divljenje. Ovo je već pravi Stalker! :love:
 
I ja sam to pomislio. Delovalo mi kao da je neko okačio fake slike iz modovanog provog dela.
 
Ovo je ozbiljan downgrade u odnosu na one trejlere, tako da nista ne verujem dok ne vidim neki zvanican gameplay.
 
Само да не буде лажњак, као онај : "The day before".
 
Eeeee ništa vam ne može udovoljiti, kakav kec sa modovima.
Ovo izgleda fenomenalno, konačno neko upošljava UE5 kako treba.
 
Deluje kao Pripyat neki remaster, mada je ona kafana samo iz drugog ugla
 
Ne bih da budem party-breaker... ali mi se nesto ne nazire moderan "dynamic lightening" u externim slikama.
Imam losa iskustva sa finalnom grafikom - kad promoteri izbegavaju broad-daylight display u beta fazi igre...
 
Nešta se ne sećam da je toga bilo u prošlim delovima stalkera....pa opet smo ga igrali :p

A i ti ga pos%&$ ko golub po spomeniku :p
 
Nije to stari STALKER. To je S2 old build.
 
Zamisli Pacmana sa dynamic lightening :p
 
Nije to stari STALKER. To je S2 old build.
Pogledaj ovaj video....i pogledaj ove novije od Stalker 2,nebo i zemlja razlika.....još uvek tvrdim neko vas natego,čudi me taki matorci a tako naivni



Prošao sam sva tri dela par puta,prvo piratske verzije pa originale,i tamo je nebo i zemlja razlika šta se tiče početne polazne tačke

Ove slike su iz Rostoka,neki mod....ako im je ovo neki build neka se sakriju

Iz Rostoka si išo u Jupiter,najbolja mapa za rind para,barem meni
 
Pogledaj ovaj video....i pogledaj ove novije od Stalker 2,nebo i zemlja razlika.....još uvek tvrdim neko vas natego,čudi me taki matorci a tako naivni
Na osnovu prethodnih trejlera i ovih slika mislim da se radi o istoj igri. Ne verujem da je "nategnuće" u pitanju.
 
Pogledaj ovaj video....i pogledaj ove novije od Stalker 2,nebo i zemlja razlika.....još uvek tvrdim neko vas natego,čudi me taki matorci a tako naivni



Prošao sam sva tri dela par puta,prvo piratske verzije pa originale,i tamo je nebo i zemlja razlika šta se tiče početne polazne tačke

Ove slike su iz Rostoka,neki mod....ako im je ovo neki build neka se sakriju

Iz Rostoka si išo u Jupiter,najbolja mapa za rind para,barem meni


Kao neko ko odlicno poznaje STALKER modele znam 100% da si u krivu. Modeli na ovim slikama imaju daleko veci polycount, drugacije texture i shadere.
A slicnost postoji jer su u pitanju iste lokacije.
 
Да, не постоји ни теоретска шанса да се кец модује да изгледа овако. Ни приближно не може тако добро да изгледа, иако неки ССови изгледају просечно.
 
Nazad
Vrh Dno