Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R. 2

Pa baš taj prosek mi izgleda ko modovan kec,dodane senke,travke i svetlost

Najviše me buni onaj sedeći gopnik,kopi paste iz keca
 
Poslednja izmena:
Pa baš taj prosek mi izgleda ko modovan kec,dodane senke,travke i svetlost

Najviše me buni onaj sedeći gopnik,kopi paste iz keca
To je privremeni model. Developeri cesto koriste te jednostavne modele prilikom dizajna i testiranja nivoa, mapa. Kasnije se to zamijeni sa boljim.
 
Kruže informacije da je oko 200GB materijala igre van, premda nije moguće igrati zbog zaštite podataka. Pojavila su se dva dev builda koja bi mogla predstavljati kako će igra izgledati ali ih verovatno uklanjaju.
Baš se neko nameračio na Stalker, šta je ovo ljudi... :rolleyes:
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam. Baš moćno deluje, pravi Stalker. Ipak, treba sve to doživeti u fulu.
U međuvremenu...

 
На крају ће рећи да су их Руски хакери превеслали и опет одложити излазак игре..
Дај боже да грешим.
 

Xbox dolazi na Gamescom sa Starfieldom i Motorsportom gde će valjda prikazati nove snimke gameplaya. Ono što je zanimljivo, a što nije prikazano na zadnjem Xbox eventu, jeste prikazivanje Stalkera za koji kažu da će biti čak i playable.
Ipak, mislim da Stalker neće ove godine...
 
Screenshot_20230802_192408_Facebook.jpg
Само да се надовежем на претходни пост, кажу да ће на gamescom-u бити пуштен демо.
Такође незванично су изјавили да ће касније ове године објавити коначан release date, што имплицира да нема ништа од изласка у децембру ове године 😅.
 
Сад ми се ово појавило.
Screenshot_2023-08-21-21-21-10-097_com.android.chrome.jpg
 
Prilicno sam siguran da je placeholder, ali da ce ovih dana objaviti kada je release date
 
Moguće placeholder, ali sutra je Opening Night Live Gamescon-a, a sam Geoff (koji je host) reče da će biti apdejta već najavljenih igara, pa je sa ovime na umu sasvim moguće da će biti i izbačen i tačan datum izlaska igre.

@fingon82

Pa imaš na Steam-u informacije:


  • MINIMUM:
    • OS: Windows 10
    • Processor: AMD Ryzen 5 1600X / Intel Core i5-7600K
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
    • Storage: 150 GB available space
    • Additional Notes: SSD
  • RECOMMENDED:
    • OS: Windows 10
    • Processor: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-9700K
    • Memory: 16 GB RAM
    • Graphics: AMD Radeon RX 5700 XT 8GB / NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB
    • Storage: 150 GB available space
    • Additional Notes: SSD
 
80eur preorder ? ne secam se nesto skuplje igre u skorije vreme... morali bi nam debelo predstaviti sta dobijamo (gameplay i atmosfera)
...dobra grafika je naravno dobrodosla - ali nikad nije bila glavni adut nijednog Stalkera !
Bojim se da ce svi koji daju 80eur (za macku u vreci) bez detaljnih prezentacija i hdw specifikacija- sami sebe staviti u u plozaj id..ta.
Dece bog da nisam u pravu...
 
80eur preorder ? ne secam se nesto skuplje igre u skorije vreme... morali bi nam debelo predstaviti sta dobijamo (gameplay i atmosfera)
...dobra grafika je naravno dobrodosla - ali nikad nije bila glavni adut nijednog Stalkera !
Bojim se da ce svi koji daju 80eur (za macku u vreci) bez detaljnih prezentacija i hdw specifikacija- sami sebe staviti u u plozaj id..ta.
Dece bog da nisam u pravu...
80e je Deluxe edition, osnovna verzija je 60e, a i od prvog dana će biti dostupna na Gamepass-u.
 
80eur preorder ? ne secam se nesto skuplje igre u skorije vreme... morali bi nam debelo predstaviti sta dobijamo (gameplay i atmosfera)
...dobra grafika je naravno dobrodosla - ali nikad nije bila glavni adut nijednog Stalkera !
Bojim se da ce svi koji daju 80eur (za macku u vreci) bez detaljnih prezentacija i hdw specifikacija- sami sebe staviti u u plozaj id..ta.
Dece bog da nisam u pravu...
Zato je tu Gamepass. Igra je day one na GP.
 
Pogledajte prilog 398956
Само да се надовежем на претходни пост, кажу да ће на gamescom-u бити пуштен демо.
Такође незванично су изјавили да ће касније ове године објавити коначан release date, што имплицира да нема ништа од изласка у децембру ове године 😅.
Žao mi je samo što ih nije niko obavestio da su coveri ovog "kvaliteta" prestali da se proizvode 95. godine...
Bukvalno random indie igra koju je pravio jedan čovek ima bolju naslovnu...
 
Čini mi se,da čemo prije ovo igrat neg Stalker II

 
 
Odgodjen za 2024...
 
Grafika onako...
 
Svaki novi video/slika koji dojde,sve gore izgleda

Iz triple A u triple B u roku godine dana,se srozalo

Još jedan Černobilite za mene,probao demo 10 minuta i nikad više je ne pogledao
 
Nazad
Vrh Dno