Šta je novo?

Resident Evil saga continues

Sta da ti kazem osim sto ne znas sta si propustio. Igra izuva u svakom pogledu !

Ta vasa iskustva od pola sata sa RE4, Dead Space bolje precutite, niste ni malo kompetentni da komentarisete igru.
 
Poslednja izmena:
Nisi ni ti, jer nisi igrao ni Zero, ni REmake, a verovatno nisi igrao ni Veronicu.
 
@Marli Dead Space sam zavrsio, nisam rekao da RE4 ne valja vec da to nije RE i da je stari meni bolji i obrazlozio sam zasto. Citaj malo sta drugi pisu kad diskutujes. ;)
 
Nisi ni ti, jer nisi igrao ni Zero, ni REmake, a verovatno nisi igrao ni Veronicu.

Nisam imao na cemu da igram, sto ne znaci da nisam odgledao cele igre na YT.
Code Veronica imam, ali mi je tesko da nateram sebe da igram sa tom vrljavom kamerom. Posle RE4 ovi stari delovi su dosta neigrivi.
 
Nisam imao na cemu da igram, sto ne znaci da nisam odgledao cele igre na YT.
Code Veronica imam, ali mi je tesko da nateram sebe da igram sa tom vrljavom kamerom. Posle RE4 ovi stari delovi su dosta neigrivi.

Vidis, meni se bas svidja kamera u Veronici, nije potpuno staticna kao u prvim igrama.
 
Vidis, meni se bas svidja kamera u Veronici, nije potpuno staticna kao u prvim igrama.

Tebi se svidja....

Ne zelim da budem ogranicen vestackom tezinom igre usled uzasne, nepregledne kamere kao u RE 1,2,3.
Nek na druge nacine naprave igru da bude teska.
 
Rastaman, za Zero i Remake imas gamecube emulator, a takodje mozes i Veronicu na njemu cisto da probas...
 
Procice dosta vremena dok neko napravi tako kvalitetnu igru kao sto je bio RE4. Vremena su se promenila i sad niko nece da rizikuje i eksperimentise jer se studiji zatvaraju i gase posle jednog ili dva komercijalna promasaja. Zato se ide na sigurno i prave se klonovi par igara koje su u trendu.
 
Rastaman, za Zero i Remake imas gamecube emulator, a takodje mozes i Veronicu na njemu cisto da probas...

Evo upravo ih skidam za GC. Planiram da imam horor mesec na gajbi, Dead Space Extraction, Dead Space 2, RE 0,1, Code Veronica. :D
Ako prezivim pricacu.


Mislim da developerima fali maste da naprave dobre igre, a ne sredstava. Sto su Indie igre osvojile svet i mlate lepe pare ?
 
Mozes code veronicu i preko dreamcast emulatora, radi odlicno.
 
Pa imam Resident Evil Essensials kolekciju, znaci ima i RE4 i Code Veronica, ordjinali.
Tesko je meni da igram te stare igre zbog losijeg gameplay-a, posle ovih novih. Ne znam za vas ?
Ako su danasnje igre po necemu napredovale to je upravo gameplay.
 
Cela ta prica koju ovde potenciras kako su starije igre glupe i teske je smesna i ne vidim zasto bi se neko slozio sa tobom. Ako ti se ne svidjaju ili su ti teske ne znaci da su lose, mozda jednostavno ti nemas ukusa?
 
Alo bre o cemu ti pricas ?
Jel citas sta ja pisem uopste ?
Gde sam ja rekao da su stare igre glupe ?

Mozda ti ne vidis dobro, ili citas samo ono sto te zamisaljas ?
 
To stoji, ali problem kod starih RE je bio ocajan gameplay i uzasna kamera, pa to je vestacki cinilo igru mnogo tezom.

Kamera iz "zeznutih" uglova se ne koristi vec skoro 10 godina, tako da je to glupu i prevazidjeno. Ne cini to pola igre vec cini igru neigrivom i vestacki teskom. Ima mnogo boljih nacina da se igra ucini teskom.

Bob Marli je napisao(la):
Tesko je meni da igram te stare igre zbog losijeg gameplay-a, posle ovih novih. Ne znam za vas ?
Ako su danasnje igre po necemu napredovale to je upravo gameplay.

Evo ovde. I jos jedna stvar, nemoj mi se obracati kao da smo ovce cuvali zajedno jer me ne poznajes. Ili komuniciraj normalno ili nemoj uopste ni da mi odgovaras.
 
Evo ovde. I jos jedna stvar, nemoj mi se obracati kao da smo ovce cuvali zajedno jer me ne poznajes. Ili komuniciraj normalno ili nemoj uopste ni da mi odgovaras.

Da si cuvao ovce bolje bi shvatao moje postove ocigledno.
I dalje ne vidim gde sam rekao da su stare igre glupe ?

Ja nikog nisam nazivao coravim i sta sve ne, tako da si ti taj koji treba da nauci da se ponasa.
 
re deadly silence je do jaja,re3 je ekstra ...re4 je igriv nema sta....re5 je promasaj tezak...i suvise lagan da bi se nazvao RE...re2 je odlican iako mi se nije svidelo sto nema automatski nisan...re CodeVeronica je super mada suvise segin....re Zero i RE remake su super mada mi malo smeta sporost igraca kojeg kontrolises,vise se krecu kao penzioneri nego specijalci....
Re gun survivor 1 je sasvim solidan a 2 je katastrofa....re dead aim je nedovoljan u svakom smislu.... Outbreak je smesan (mada je prica solidna)....
 
i nazalost usrace sve sledece nastavke koliko sam mogao da vidim po netu...
 
High definition remakes of classic zombie games Resident Evil 4 and Resident Evil Code: Veronica are in the works, according to a Japanese magazine.
 
Jel opste netko presao ceo serijal od prvog dela na ps one?
 
Naravno, ukljucujuci i crap igre :).
 
High definition remakes of classic zombie games Resident Evil 4 and Resident Evil Code: Veronica are in the works, according to a Japanese magazine.

Odlicno , RE4 me je odvratio zbog nenormalnih kontrola (i delimicno, grafike) , valjda ce sada te stvari biti ispravljene u HD izdanju :p
 
Buduci da RE5 ima move podrsku, a RE4 je izasao i za wii, logicno je ocekivati da ce i RE4 biti moguce igrati na taj nacin.
 
Jedva čekam ako je tačno. RE4 mi je jedna od omiljenih igara ikada!
 
Ja sam igrao RE4 na PC-u kad je grafika bila odvratna za druge aktuelne igre, ali kakve to veze ima, igra razbija koliko je dobra. Ovo za HD izdanje me i raduje i nervira, kog vraga sam uzeo RE Essensials kolekciju ?!!
 
High definition remakes of classic zombie games Resident Evil 4 and Resident Evil Code: Veronica are in the works, according to a Japanese magazine.

Auu kakva lepa vest, nego pitam se da li ce portovati igru na RE5 engine ili ce samo preraditi Wii port bez nekih vecih poboljsanja. Vidim ja da cu opet igrati RE4, igru zbog koje sam i kupio PS2 :)
 
Nazad
Vrh Dno