Šta je novo?

Redmi Note 10 / 10 Pro

Komšijo video sam na Telegram da rade na tome, samo biće na Androidu 13, kao i za još neke telefone.
Pozdrav iz Niš :)
 
Loša vest:
Dobra vest:
Proverio i funkcioniše. Instalirao sam MIUI 14.0.6.0. TFFRUXM od Poco M5S, imao sam RU rom.
 
Pozdrav, na note 10 pro koristim privatni dns kako ne bi bilo reklama (dns.adguard.com), međutim onda ne radi a1 aplikacija. Da li ima još nekog rešenja, ili je rešenje instalacija custom roma? I da li se gubi garancija ako se instalira custom rom?
 
Pozdrav, na note 10 pro koristim privatni dns kako ne bi bilo reklama (dns.adguard.com), međutim onda ne radi a1 aplikacija. Da li ima još nekog rešenja, ili je rešenje instalacija custom roma? I da li se gubi garancija ako se instalira custom rom?
Pravo pitanje ali meni radi aplikacija ali po nekad iskaču i reklame .😀
 
Pozdrav, na note 10 pro koristim privatni dns kako ne bi bilo reklama (dns.adguard.com), međutim onda ne radi a1 aplikacija. Da li ima još nekog rešenja, ili je rešenje instalacija custom roma? I da li se gubi garancija ako se instalira custom rom?
Garancija na taj telefon je odavno istekla..
 
ne gubi se garancija za fabrički rom i za xeu rom ni za bootlader
koliko znam xiaomi je odavno zvanično izdao saopštenje za takve stvari i jedini je od svih proizvođača
 
Loša vest:
Dobra vest:
Proverio i funkcioniše. Instalirao sam MIUI 14.0.6.0. TFFRUXM od Poco M5S, imao sam RU rom.
Ne razumem, ja imam 14.0.8 dosao je ota update najnormalnije.
 
Pročitaj malo bolje. Radi se o ažuriranju na HyperOS, a ne o MIUI 14.0.8 na Android 13.
 
Ma ni oni ne znaju šta oće. Čas najave da će biti HyperOS ali na AN13, pa neki dan cela serija prebačena u EOS - kraj podrške.
Danas nadjo za HyperOS 2.0 koji telefoni neće dobiti pa tamo stavili recimo Redmi 10, jer nije dobio AN14, a Redmi 12 je dobio a pokreće ih isti procesor.
Da sprdnja bude još veća novi Redmi 13 najavili sa istim G88 procesorom.
 
Na zvaničnom HyperOS Update sajtu se pojavio Custom HyperOS ROM???

Je l' neko isprobao ovo? Ovo je očito prerađena verzija HyperOS-a za RN 12 Pro 4G jer je taj model bukvalno, prepakovan RN 10 Pro.


Nego, godinu i po dana imam RN 10 Pro i 2x mi se do sada pojavio problem o kome vidim da su pisali portali...
Jdadnostavno, telefon se zamrzne i ne reaguje (kao kad je ugašen). Kad zadržim Power tipku blago zavibrira i počnu polako da se pojavljuju zelene linije na ekranu (od jedva primjetnih do potpuno zelenog ekrana).
Dužim držanjem Power dugmeta telefon se restartuje i nakon ponovnog pokretanja, sve normalno radi.
Je l' imao neko ovo iskustvo? Je l' ovo samo softverska greška?
 
Na zvaničnom HyperOS Update sajtu se pojavio Custom HyperOS ROM???

Je l' neko isprobao ovo? Ovo je očito prerađena verzija HyperOS-a za RN 12 Pro 4G jer je taj model bukvalno, prepakovan RN 10 Pro.


Nego, godinu i po dana imam RN 10 Pro i 2x mi se do sada pojavio problem o kome vidim da su pisali portali...
Jdadnostavno, telefon se zamrzne i ne reaguje (kao kad je ugašen). Kad zadržim Power tipku blago zavibrira i počnu polako da se pojavljuju zelene linije na ekranu (od jedva primjetnih do potpuno zelenog ekrana).
Dužim držanjem Power dugmeta telefon se restartuje i nakon ponovnog pokretanja, sve normalno radi.
Je l' imao neko ovo iskustvo? Je l' ovo samo softverska greška?
Za ovo drugo što ste pitali ,uradi samo restart ili vrati na fabrička podešavanja ?

Meni se dešava kada stavim telefon na punjač on se isključi pa ponovo pokrene 😄
 
Nazad
Vrh Dno