Šta je novo?

Redmi Note 10 / 10 Pro

Ima li kakva mogućnost da nekako vratim sva podešavanja i aplikacije posle vraćanja na fabrička ili moram sve podešavati korak po korak?
 
Šta radite kad telefon posle upadejta hoće da umre. Tj. ne može ni to od nemoći. Ne mogu u rezultate da udjem, vijesti da otvorim. Animacije traju nekoliko puta duže nego prije. Neka pomoć prije prodaje?
Izvinite za dupli post, očajan sam.
Па управо то сам написао на претходној страници,исто тако се понашао и мени телефон након ажурирања и одрадио сам фабрички ресет.Сада је све како треба да буде.Издвој сат-два и уради исто.
 
Meni je update donio daaaleko bolju autonomiju. Na 12.5.9. sam imao problema sa curenjem baterije. Sad je baterija fenomenalna, ali sa druge strane moram odraditi ta vraćanja na fabrička podešavanja, pojavila su se trzuckanja kojih prije nije bilo. Po mene vrijedi se pomučiti malo.
 
Meni se pojavio update danas, usao da obrisem memoriju i pustim up, kad prc nestade haha, sta se desilo ne znam...
Evo ga opet , jutros 13.0.5, sad 13.0.4... Ima li nekog ocitog poboljsanja ili ne? Videh da ram menadzment radi losije, kazete anima trza ( nema sanse reset da mu radi ) jedino ako vas Proxi manje zeza e onda bi mu sve odradio :)
 
Poslednja izmena:
Redmi Note10 Pro.
Telefon je star dva dana, global verzija, region Srbija. Najnoviji updajet, verzija 13.04. Nakon updejta, uradio sam reset na fabricka podwsavanja. Osim osnovnih aplikacija za vesti i komunikaciju, instaliran je Netflix, Eon, Supernova. Nekoliko aplikacija online prodavnica. Dogodilo se da se sve funkcije aparata zalede, ne reaguje ni na sta. Jedva, iz nekoliko puta, reagovao je na power + VolUp. Zatim, sam od sebe se iskljucio-jedva sam ukljucio. Nakon fabrickog reseta je za sada u redu, mada nije proslo mnogo od reseta i ovog pisanja. Da li neko zna sta moze biti u pitanju, da li je softverski ili je za servis? Hvala unapred.
 
Redmi Note10 Pro.
Telefon je star dva dana, global verzija, region Srbija. Najnoviji updajet, verzija 13.04. Nakon updejta, uradio sam reset na fabricka podwsavanja. Osim osnovnih aplikacija za vesti i komunikaciju, instaliran je Netflix, Eon, Supernova. Nekoliko aplikacija online prodavnica. Dogodilo se da se sve funkcije aparata zalede, ne reaguje ni na sta. Jedva, iz nekoliko puta, reagovao je na power + VolUp. Zatim, sam od sebe se iskljucio-jedva sam ukljucio. Nakon fabrickog reseta je za sada u redu, mada nije proslo mnogo od reseta i ovog pisanja. Da li neko zna sta moze biti u pitanju, da li je softverski ili je za servis? Hvala unapred.
Sada je u redu. Imam problem da instalitram aplikacije sa play stora. Tj.mogu da instaliram preko mobile data ali ne mogu preko wifi. Ne samo preko moje, vec i preko druge wifi mreze. Da resetujem ponovo telefon, neka druga podesvanja u telefonu? Da li neko moze da pomogne sa savetom?
 
Sada je u redu. Imam problem da instalitram aplikacije sa play stora. Tj.mogu da instaliram preko mobile data ali ne mogu preko wifi. Ne samo preko moje, vec i preko druge wifi mreze. Da resetujem ponovo telefon, neka druga podesvanja u telefonu? Da li neko moze da pomogne sa savetom?
Нисам имао овакве проблеме.Претпостављам да си пробао са рестартом телефона?
 
Нисам имао овакве проблеме.Претпостављам да си пробао са рестартом телефона?
jesam restart, nisam reset sa ovim problemom. uskoro cu, da se napuni baterija.Uskoro cu. Nego, deluje kao da je negde u podesavanjima problem oko wifi, ali se ne secam da sam nesto cackao. Cudno, a uzeo ga da probam i ako je u redu, da g poklonim necaku.
 
jesam restart, nisam reset sa ovim problemom. uskoro cu, da se napuni baterija.Uskoro cu. Nego, deluje kao da je negde u podesavanjima problem oko wifi, ali se ne secam da sam nesto cackao. Cudno, a uzeo ga da probam i ako je u redu, da g poklonim necaku.
Reseno. Pre reseta, probao sam VPN-om. Uspelo je! Samo mi nije jasan problem, jer za aplikacije koje sam instalirao ne postoje restrikcije po regionu. Neverovatno.
 
Моја верзија је 13.0.3 а знам да је на неке уређаје стигла 13.0.4 ,занима ме да ли на тој новијој верзији гуглове апликације и њихови виџети прилагођавају своју боју,боји позадине која је на дисплеју?
 
Pazite kada radite update. Burazer uradio update na poslednji, eno kuka kako mu je usporio telefon, haos. Moraću da mu uradim factory reset i da vidim da li će biti normalno posle. RN10 je u pitanju.
 
Koji PowerBank preporucujete za 10 Pro sa sto vecim kapacitetom?
 
Kako vam se cini 13ica sad nakon par dana? Vredi li prelaska, radi li tecnije? Imali razlike u Kameri, brzini u browseru itd?
 
Usporio telefon burazeru, užasno radi. Videću posle factory reseta kako će biti. Glupi MIUI
 
Usporio telefon burazeru, užasno radi. Videću posle factory reseta kako će biti. Glupi MIUI
Probaj par puta gasnje paljenje telefona dok ne ocisti kes mem. Ja sam dosta bagova tako resavao s dosta androida, samo proradi od jednom ok...sve je lakse od reseta. Treba sigurno i 2-3 dana da se sistem sastavi pa mu daj fore koji dan...
 
Prošlo je više od nedelju dana. Restartovao više puta telefon. Pali aplikacije kao kod keve na raspalom Redmi 7A koji je kao puž. Ne možda tako, ali mnogo se usporio telefon, a bio je solidno brz. Nije uopšte zahtevan korisnik, pa kad on toliko primeti, sve je jasno.
 
Kod mene 13-ca radi kako treba,bez tih restartovanja.
 
Ради лепо после апдејта, не жалим се. Мислим да се и са батеријом стање мало поправило. Нисам га ни ја рестартовао више пута, само приликом инсталације. Редми Ноте 10 је у питању, 4/64 модел.
 
Restart i hard reset nije isto, mozes da ga restartujes 100 puta, neces nista postici... Miui je to...
 
Znaci ovaj 12.5.9 radi vrhunski, i ne treba ga dirati dok se ne popegla 13ica. Ja sam prezadovoljan sa 12.5.9 radi telefon daleko brze bar meni.
 
Ni sa 12.5.9, a ni sa 13.04 (za ovo kratko vreme) nikakvih problema.
Prethodne verzije su imale sitnih bagova, ali ništa što nisam uspevao da rešim.
Sa 12.5.9 su izgleda ispeglali sve.
 
Kako bezbolno uraditi fabrički reset? Muka mi posle zbog aplikacija za banku i brda note zapisa...
 
Ima li neko savet sta raditi sa aplikacijom za pozive? Do sada se desavalo da cekam 4-5s da izbaci ko zove i slusalicu. Sada nekad zabode kada se javim i moram odozgo da spustim notifikacije i tu da kliknem da prihvatim poziv. Samo to je problem ostalo radi perfektno.
 
Nazad
Vrh Dno