Šta je novo?

Redmi Note 10 / 10 Pro

Nisi azurirao neku aplikaciju najverovatnije. Proveri chrome i youtube.
 
Probaj drugu lokaciju/region, ponovo iskljuci/ukljuci opcije pa vidi
 
Kakve veze ima chrome sa radom youtube-a u pozadini?
P.S. Sve redovno azuriram.
pa kad si aktivirao mi video, on je preuzeo primat da se prvi otvori kad kliknes na link, mislim da je to u pitanju. Ja ga nisam aktivirao i otvara mi youtube. Skoro su bila neka azuriranja, pa sam ti zato reko da proveris i to da nema neke veze jer i youtube najavljuju neke promene.
 
pa kad si aktivirao mi video, on je preuzeo primat da se prvi otvori kad kliknes na link, mislim da je to u pitanju. Ja ga nisam aktivirao i otvara mi youtube. Skoro su bila neka azuriranja, pa sam ti zato reko da proveris i to da nema neke veze jer i youtube najavljuju neke promene.
Odcekirao Mi Video i isto,nesto i dalje zeza.
 
proveri postavke u youtube, ima gore ikonica zvonce, pa onda klik na 3 tacke i u generalnim postavkama, mozda je iskljuceno "feed" kad se pokretao mi video, a proveri i ostalo u vezi striminga ... a i ako bi reinstalirao youtube iz gugl pley, on bi se povezao po defoltu, mislim da bi to bilo najlakse resenje.
 
Poslednja izmena:
Da li još neko ima problem sa HDR-om, kad god gledam neki HDR sadržaj, ceo ekran dobije neku žuću nijansu i boje nisu potupne?
 
Heheh i meni je tako na poco x3 nfc od kad sam ga kupio i pored silnih azuriranja sistema inyoutubea isto...
 
Znači, nema neke popravke i rešenja za tu boljku? Bem ti Kineze. :)
 
Razmišljam da uzmem redmi note 10 pro kao naslednika za MI A1 koji još malo puni četiri godine intenzivne upotrebe i red bi bilo ponoviti se... da li je note 10 pro i dalje jedna od best buy opcija, ili je nešto drugo zauzelo to mesto... molio bih za koju reč na tu temu... da li bi uzeli drugi telefon umesto ovog sada kada ga imate, ako imate zamerki ili radi posao kako treba.. hvala :)
 
Apsolutno i dalje best buy, naravno sa 108MP kamerom, što je poenta i kako se reklamira ovaj model. I ja sam iznaneđen dobrom kamerom.
 
Je l ima RN10 5 Ghz WiFi ?
Pise mi pored naziva 2.4/5 Ghz, ali ne mogu nigde da izaberem.
 
Koji servis u BGu menja samo staklo na RN 10, kolegi trazili u ovlascenom 19 000 din za displey, je l ima neki servis koji menja samo staklo ?
 
Koji servis u BGu menja samo staklo na RN 10, kolegi trazili u ovlascenom 19 000 din za displey, je l ima neki servis koji menja samo staklo ?
19.000 😂
Za jos malo para moze novi RN da uzme.
Ne znam ako je proveravao u MESC servisu, meni su prosle godine naplatili na starom R8 5.500 za display ceo, ali za RN10 je sigurno vise, ipak je Amoled.
 
Reko mi da je zvao ovlasceni, mislim da je njih, a kaze mi da je 24000 din nov tel :)
 
pa to je mana amoled displeja, a nije jedina. Kad se polomi pravac kanta.
 
Ne uspeva mi da povežem plantronics Explorer 390 BT slušalicu na Redmi Note 10 Pro. Telefon uopšte ne prikazuje slušalicu u listi BT uređaja.
Ima li neki trik, nešto što treba uraditi da bi se videla?
Da li si probao da staviš slušalice u pairing mode?
 
Postoji li neki nacin da blokiram update Chromea na RN10 ? Primetio sam da mi se cesto ruse aplikacije, obrisao sam update za Chrome jer koliko znam uz Chrome ide i AS WebView, i radilo sve lepo dok se opet nije updateovao Chrome.
 
Postoji li neki nacin da blokiram update Chromea na RN10 ? Primetio sam da mi se cesto ruse aplikacije, obrisao sam update za Chrome jer koliko znam uz Chrome ide i AS WebView, i radilo sve lepo dok se opet nije updateovao Chrome.
U Play Store podesavanjima iskljuci automatsko apdejtovanje.
 
Jel se pojavilo nekome danas miui 12.5.9? Meni na kratko i nestade update
 
Мени није,тако да ми верзија 12.5.6 још увек испија лудачки батерију.
 
Nazad
Vrh Dno