Šta je novo?

Redmi Note 10 / 10 Pro

Evo opet mi se desilo ovo jutros sa pozivom, sat mi zvoni ali na telefonu nista...
 
Juce mi se desavalo da ne vidim poziv na telefonu, nema zvona niti poziva preko celog ekrana vec ga ima samo u notifikacijama kada otkljucam telefon kao kada u sred razgovora izadjete iz istog. Prvo sam pomislio da je do pametnog sata, iskljucim BT skroz, probam vise puta i svaki put isto. Reboot je resio problem. Bas cudno, ovo mi se nikad do sada nije desilo.
Redmi note 10 pro i 12.5.6
Ја сам имао исти проблем на Mi A2 6.
На неке позиве телефон уопште не звони, само се појави пропуштен позив, али наруквица Mi band вибрира и показује ко зове. То су били углавном бројеви који нису у именику, али не сви.
Питао у више сервиса нису знали у чему је проблем, као остави телефон да га вратимо на фабричка подешавања.
У једном сервису узео дечко да погледа и каже да је "не узнемиравај" правио проблем.
Та опција је била укључена. Кући сам видео да је подешено да одбија позиве који нису у именику.
 
Iskustvo sa RN 10 S
Imao sam ga par dana i vratio. OS baguje, i posle apdejta na 12.5.x i znatno je sporiji od RN10 Pro. A i ekran je slabiji.
Inače njbolja kupovina za RN10Pro je u A1 - 27.000 u kešu (uz ugovor) ili 33.300 na 24 rate po 500 din. uz 2 godine prave garancije.
Napomena - ne kupujte telefone sa garancijom bez fiskalnog računa, jer je pravno bezvredna i stvar je dobre volje prodavca da li će da uvaži vašu reklamaciju.
 
uzeo sam redmi 10
odradio sam početna podešavanja i samo mi ostaje da prekopiram kontakte sa telefona na sim a tu opciju ne vidim
na netu vidim da piše da se ide export pa export to sim, ali ja imam samo opciju da ih sačuvam na teleofnu u nekoj vcf datoteci
 
i kako da podesim zvuk da bude samo za sms poruke

hvala
 
Mozda je putnik kroz vreme, posto Redmi 10 izlazi u septembru :LOL:
 
meni se jutros pojavila opcija da snimim razgovor drugar ni kaze da kad uključim čuje ženski glas da se ovaj razgovor snima
 
meni se jutros pojavila opcija da snimim razgovor drugar ni kaze da kad uključim čuje ženski glas da se ovaj razgovor snima
Опција је ту око недељу дана и не чује се никакво упозорење да се разговор снима.
 
pa ne cujes ti, cuje onaj sa kim razgovaras. tebi i meni nepotrebna, a nekom prekopotrebna.
 
Ја сам имао исти проблем на Mi A2 6.
На неке позиве телефон уопште не звони, само се појави пропуштен позив, али наруквица Mi band вибрира и показује ко зове. То су били углавном бројеви који нису у именику, али не сви.
Питао у више сервиса нису знали у чему је проблем, као остави телефон да га вратимо на фабричка подешавања.
У једном сервису узео дечко да погледа и каже да је "не узнемиравај" правио проблем.
Та опција је била укључена. Кући сам видео да је подешено да одбија позиве који нису у именику.
E i meni je to bio problem, nekako se ukljucio DND mode ili sam ga ja slucajno bio ukljucio. Meni je podeseno da se automatski pali uvece i gasi ujutro, mozda je i to nesto izbrljavilo... :)
 
Ma kom modelu se pojavilo snimanje razgovora? Ja imam RN 10pro iz A1 I nema snimanje
 
Google je počeo sa puštanjem opcije snimanja razgovora kroz ažuriranje Google Dialera skoro na Pixelima i OP uređajima, međutim rekli su da će dostupnost opcije zavisiti od georestrikcija i objavili su listu zemalja u kojima će ona biti podržana. Srbija nije među njima.

thread-117420889-4476618203844967386.png
 
Vidim da kod mene nema, a na Poco fq je to bilo i koristio sam ga na poslu. Sad primećujem da kod mene proksimiti radi bolje od zadnjeg update.
 
Google je počeo sa puštanjem opcije snimanja razgovora kroz ažuriranje Google Dialera skoro na Pixelima i OP uređajima, međutim rekli su da će dostupnost opcije zavisiti od georestrikcija i objavili su listu zemalja u kojima će ona biti podržana. Srbija nije među njima.

thread-117420889-4476618203844967386.png
Код мене се појавила та опција снимања разговора.
 
Sada sam primetio da se i kod mene pojavila ta opcija za snimanje na Redmi note 10... Zanimljivo mi je da na Mi 11 lite nema te mogućnosti
 
Zanimljivo onda... Ja pročitah baš juče da Google to isporučuje u skladu sa lokalnim zakonima i dozvolama operatera...

Je l su vam telefoni od operatera ili kupljeni u slobodnoj prodaji?
 
I meni se pojavila opcija za snimanje, poco x3 kupljen legalno sa 2 god garancije, global verzija
 
Jel se opcija pali negde ili se pojavi sama od sebe?
 
Ako sam dobro razumeo snimanje razgovora dodje kroz update koji se pusti na google play store za dialer.
 
Kad koristis google dialer pojavi se opcija snimanja kada zoves s tim sto kad se koristi sagovornik cuje zvuk obavestenja poziv se snima- snimanje je zavrseno...
 
I kod mene te ikonice nema na prvoj strani, nego kad se uspostavi razgovor svajp na desno i tu je ikonica za snimanje.
 
koliko je brzo punjenje štetno za bateriju i može li da se isključi ako jeste
ako ne može i ako je štetno koji drugi punjač uzeti :)
 
ispravka, ovaj što ja imam je turbo punjač od 33w
zagreva se telefon dok se puni, koliko šteti to bateriji i zašto nisu dali neki običan uz telefon već turbo
 
Neće da daju više atmosferce, samo turbo kod Xiaomija bajo moj. ;) Samsung poput Ferarija i dalje isporučuje atmosferce iako su čipsetovi pogodni za turbo charging.
 
Na Leeco ima da se isključi, zar Xiaomi nema?
 
Nazad
Vrh Dno